Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Польские футбольные фаны "повесили" путина (видео).


telegraf.com.ua/sport-cat/2022-04-09/5701978-polskie-futbolnye-fany-povesili-putina-video?fbclid=IwAR07yfvW4dyG07t0Rw-elc05HWHDYgEWrS4rJSm9rQATdtZam4wrZ_7RnWs
 

Огромный баннер с кровавым диктором владимиром путиным, шея которого обвита веревкой, появился на трибунах во время центрального матча 28-го тура чемпионата Польши между познанским "Лехом" и варшавской "Легией".

d6b3c8d0-5b8cb00903e112b97a9679e5e84b9669.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теперь я понял, как они умудрились "подбить" наши 2500 танков, и 150 самолетов.

t.me/hueviyherson/16692

Диалог:

- Командир подал документы, якобы я танк подбил, нах*й.
- А на самом деле?
- Какой танк?! Где я его возьму, нах*й?
- За это выплата …
- Сколько? 
- Сто!
- Них*я себе!

 

Пусть продолжают "подбивать".

Не удивлюсь, что кто-то уже получил премию за "за взятие" Киева. Поэтому и отошли.

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Privet сказав:

Список всех кремле-ботов - с адресами и фамилиями будет со временем опубликован.

Подобное мы видим с рюськими мародёрами и насильниками детей в Украине- все их фамилии установлены, установлены их адреса проживания в росии, установлены и изучаются личные дела их всех родственников - вся информация придана публичному обсуждению и надёжно закреплена на интернет-ресурсах - к примеру на Ютубе.

Эти недалёкие  людишки понесут всю полноту ответственности - на работу им будет невозможно устроиться, выехать в цивилизованные страны и т.д. и т.п.

***

 

Пруф хотелось бы' Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, XL.pro сказал:

"Бо нам треба ... бо вдруг сюда москаль зайде"  --- полный пи....ц, и это Западная Украина и украинский язык (((

Відео не містить жодного доказу, навіть не містить осіб які причетні і т. п. Але СБУ повинно було б відреагувати звичайно. Безумовно треба контролювати щоб благодійна допомога доходила до адресату. 

Ну і до чого тут "західна Україна", такої територіальної одиниці не існує і до чого тут мова, з якою метою ви це сюди приплітаєте, злодії є всюди. 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

Відео не містить жодного доказу, навіть не містить осіб які причетні і т. п. Але СБУ повинно було б відреагувати звичайно. Безумовно треба контролювати щоб благодійна допомога доходила до адресату. 

Ну і до чого тут "західна Україна", такої територіальної одиниці не існує і до чого тут мова, з якою метою ви це сюди приплітаєте, злодії є всюди. 

Не так давно здесь был мовосрач, мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Исходя из видео выше, такие "патриоты" хуже врагов.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, XL.pro сказал:

Не так давно здесь был мовосрач, мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Исходя из видео выше, такие "патриоты" хуже врагов.

Вот не надо перекручивать. Никто не говорил, что украинский язык делает кого-либо святым...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, XL.pro сказал:

Не так давно здесь был мовосрач, мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Исходя из видео выше, такие "патриоты" хуже врагов.

На відео немає доказів, просто хтось розповідає байки чи не так?, а вплітання мови вам честі не робить. "хуже врагов" я вірно розумію, що ті гвавтівники дітей та нелюди що вбивають тисячі українців для вас очевидно кращі? 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, XL.pro сказав:

мол кто перешёл на украинский, тот патриот

То ви собі надумали. Навіть командири російської армії володіють українською, які звірства в Бучі та Ірпені влаштовували. Але патріотами України від цього вони не стали. Швидше зрадниками. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, loader сказал:

На відео немає доказів, просто хтось розповідає байки чи не так?, а вплітання мови вам честі не робить. "хуже врагов" я вірно розумію, що ті гвавтівники дітей та нелюди що вбивають тисячі українців для вас очевидно кращі? 

Одинаковы с теми, кто в военное время ворует поставки оружия ВСУ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, XL.pro сказав:

Не так давно здесь был мовосрач, мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Ніхто тут за мову ніколи не срався. Срач завжди виникає , коли згадуєтся руський язік ,  тому називайте речі своїми іменами , язікосрач.

 

21 хвилину тому, XL.pro сказав:

мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Не патріот , а людина , яка поважає свою гідність і країну в якій живе.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, OlaR сказал:

Вот не надо перекручивать. Никто не говорил, что украинский язык делает кого-либо святым...

В цьому контексті мені дуже сподобався комент під постом однієї пані, котра довго розповідала «почему ещё не время для неё лично переходить».

- Аню, а що ще має трапитись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, MaksymS сказал:

То ви собі надумали. Навіть командири російської армії володіють українською, які звірства в Бучі та Ірпені влаштовували. Але патріотами України від цього вони не стали. Швидше зрадниками. 

Знаю, что Вы не любитель роликов, но посмотрите до конца рассказ человека, которого пытали и поместили в колодец с трупом.

В конце услышите его отношение к своему палачу. Очень поучительное видео.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Новой Каховке запретили людям выходить на Украинский митинг.

Разогнали людей и устроили пророссийский митинг.

Якє воно кончене.

Это они называют митинг.

t.me/hueviyherson/16690

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

красава. будучи на такій посаді, при грошах і проїхати скільки км по країні,де йде війна. і особо не стімався, без броніка ходив.

Ну у Англичан это в крови. Будеш в бункере сидеть, уважать не будут.  

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, XL.pro сказал:

Не так давно здесь был мовосрач, мол кто перешёл на украинский, тот патриот.

Исходя из видео выше, такие "патриоты" хуже врагов.

ви регулярно в ваших постах вплітаєте фразу "про мову". Таке відчуття, що ви постійно хочете виправдатись за свою російськомовність перед так званими "мовними українізаторами" і що найцікавіше, я все частіше це чую від людей, що звикли говорити російською. Якийсь комплекс.

Питання: навіщо?   Такими розмовами ви самі махаєте червоною ганчіркою. Зручно російською? Розмовляйте і не "партесь". Хто патріот, а хто ні, взагалі не мова вирішує, хто адекватний, це прекрасне розуміє, а хто ні, той  не зрозуміє, скільки б ви про це не говорили

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 19
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей_84 сказал:

ви регулярно в ваших постах вплітаєте фразу "про мову". Таке відчуття, що ви постійно хочете виправдатись за свою російськомовність перед так званими "мовними українізаторами" і що найцікавіше, я все частіше це чую від людей, що звикли говорити російською. Якийсь комплекс.

Питання: навіщо?   Такими розмовами ви самі махаєте червоною ганчіркою. Зручно російською? Розмовляйте і не "партесь". Хто патріот, а хто ні, взагалі не мова вирішує, хто адекватний, це прекрасне розуміє, а хто ні, той  не зрозуміє.

Ні в якому разі, я вільно володію українською мовою. Крім того, з батьками, дружиною, україномовними партнерами розмовляю саме нею, в інших випадках - російською.

З десяток сторінок тому тут велись дискусії, накшталт "російська мова, буряти зло". Можливо щось неуважно прочитав, десь помиляюсь.

P.S. У Вас не правильне склалось враження.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, XL.pro сказав:

В конце услышите его отношение к своему палачу.

щиро віруюча людина. навряд ми такими будемо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, vovova сказав:

В Новой Каховке запретили людям выходить на Украинский митинг.

Разогнали людей и устроили пророссийский митинг.

Якє воно кончене.

Это они называют митинг.

t.me/hueviyherson/16690

:) самий рідкуватий "жидкий" мітинг ,який я бачив

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

щиро віруюча людина. навряд ми такими будемо

В первую очередь он не истеричка, а сильный духом человек!

Не каждый готов/способен понять его.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, XL.pro сказал:

Ні в якому разі, я вільно володію українською мовою. Крім того, з батьками, дружиною, україномовними партнерами розмовляю саме нею, в інших випадках - російською.

З десяток сторінок тому тут велись дискусії, накшталт "російська мова, буряти зло". Можливо щось неуважно прочитав, десь помиляюсь.

P.S. У Вас не правильне склалось враження.

ви все правильно  розумієте в тих розмовах, Максим регулярно приводить тезу, що "руский мир " там, де найбільше російськомовних. І багато хто його підтримує . Правда логіки в тих висновках мало,суто географічні причини. Просто не варто намагатись когось переконати. До речі ,часто подібні закиди чути від людей,які самі нещодавно перейшли на українську, можливо так в своїх очах більше виглядають українцями і тепер намагаються і інших перевести в свої ряди (теж своєрідний комплекс). Ок, це похвально, проте навязування і звинувачення російськомовних навряд доречні з їх сторони.

 

Змінено користувачем Сергей_84
описка
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...