Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

с. Тарасівка, Київська обл. Будую будинок :)

dragon200

Рекомендовані повідомлення

Проміряв плиту, розмір гуляє ( максимально на 2 см, по боках нормально, а от по середині є горб, десь 3х1м, хз нормально це чи ні, але для першого разу я б краще не зробив🙂.

Також купив 2 алмашні чаші і пройшовся шліфонув по периметру місця де буде цегла лежати, для ідеальної площини, без напливів і т.д. також по плиті пройшовся де не де були напливи, тепер все супер. Пробував строчити то пузо, 2 чаші стер в 0 а результату практично нема.

Поки що поливаю фундамент, і вивчаю як правильніше робити гідроізоляцію першого ряду, бо як виявилось рубероїд то таке собі рішення...

IMG_20230817_200118.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже сподобалась еластична гідроізоляція weber 824!  

Змінено користувачем Vasul Metro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, dragon200 сказав:

Поки що поливаю фундамент, і вивчаю як правильніше робити гідроізоляцію першого ряду, бо як виявилось рубероїд то таке собі рішення...

Ви акуратіст, на даному етапі будівництва відшліфовувати плиту фундаменту то зайва втрата часу, але Ви на місці ,можливо дійсно потрібно було.  Під перший ряд кладки задача гідроізоляції служить розділити 2 різних матеріали (щоб кладка не тягнула капілярну вологу), тому може бути і рубероїд, якщо вже дуже набожним бути то у 2 шари. Головне щоб відсічка Була.

 

П.С.: пригадав, що я використовував гідроізоляція відсічна HDPE  epicentrk.ua/ua/shop/gidroizolyatsiya-otsekayuschaya-hdpe-mauerlat-0-3kh30-m.html . З нею зручно було, є різна  ширина.

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, dragon200 сказал:

Поки що поливаю фундамент, і вивчаю як правильніше робити гідроізоляцію першого ряду, бо як виявилось рубероїд то таке собі рішення...

Краще вiзьмiть "еврорубероiд" -товщiною (4мм) i все гаразд.

 

6 часов назад, Vasul Metro сказал:

Дуже сподобалась еластична гідроізоляція weber 824!  

Це Ви брали його по 3,5тис. грн.?..- https://www.google.com/search?client=opera&q=weber+824!&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Можу пiдказати такого (флексибiльного) в пiв цiни вiд того, якщо це треба пару палетiв, також i стрiчку/ленту шириною -30см.еврорубероiда.

018859o1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Звичайний євроруберойд робоче рішення. У будівництві у вас далі буде ще місце куди витратити гроші, щоб будівництво не перетворилося на недобудову в пошуках ідеального рішення. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Давно нічого не писав) 

Знову в строю)

Зробив гідроізоляцію, подвійної дії, на скільки я зрозумів вона проникає в бетон і крісталізується тим самим пару см під гідроізоляцією закриває капілярний підсос. 

IMG_20230919_181442.thumb.jpg.6ea7bf58bc651e867ccb11efd3c265bd.jpg

Робив по інструкції, поверхню мочив протягом години, почекав щоб не було калюж і вперед... всього наніс 3 слоя.

По грошам 1300грн*2мішка

 

Замовив газоблок на перші ряди + клей + готову кладочну суміш. 

IMG-216f5bc60a1f9de7d9e9fb2e7f5a91a8-V.thumb.jpg.825149c6459a18e00ad3eaf1c20640e3.jpg

Газоблок 3350грн/куб + 3500доставка

 

І саме головне! Зробив розмітку. І не просто, а в ідеал! До міліметра! 

Дочекавшись як трохи сіло сонце, почав розмічати, розмічав лазерним рівнем кути 90гр + рулеткою відстані... наче все виставив добре, зробив обноску, натякнув шнурку.... сьогодні прийшов, розставив кутові блоки - міряю, хз, то тут 1 - 1.5 см, то там 5мм гуляють, діагональ одна норм, друга гуляє на 1см, натягуєш ту рулетку (рулетка фіберглас) ще більше розбіжність, послабляєш, наче норм коротше на 5/10. І тут я згадав що в мене є лазерна рулєтка!

IMG_20230921_184650.thumb.jpg.47f5690ba01c415c5407cb5c9c59474c.jpg

Давай все по новому виставляти, кути, відстані вже міряв лазером, довелося рухати обноску на 0.5 - 1см по 3м кутам... 

У підсумку виставив все в ідеал до міліметра! І сторони і що головне, діагоналі! 

Зробив висновок що мати сучасний інструмент значно спрощує життя ... не треба вигадувати із тією натяжкою, коротше я рґдуже задоволений роботою. Саме головне тепер щоб при кладці першого ряду той мій ідеал нікуди не уїхав 🤣

IMG_20230919_181437.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, dragon200 сказал:

Давно нічого не писав) 

Знову в строю)

Зробив гідроізоляцію, подвійної дії, на скільки я зрозумів вона проникає в бетон і крісталізується тим самим пару см під гідроізоляцією закриває капілярний підсос. 

IMG_20230919_181442.thumb.jpg.6ea7bf58bc651e867ccb11efd3c265bd.jpg

Робив по інструкції, поверхню мочив протягом години, почекав щоб не було калюж і вперед... всього наніс 3 слоя.

По грошам 1300грн*2мішка

 

Замовив газоблок на перші ряди + клей + готову кладочну суміш. 

IMG-216f5bc60a1f9de7d9e9fb2e7f5a91a8-V.thumb.jpg.825149c6459a18e00ad3eaf1c20640e3.jpg

Газоблок 3350грн/куб + 3500доставка

 

І саме головне! Зробив розмітку. І не просто, а в ідеал! До міліметра! 

Дочекавшись як трохи сіло сонце, почав розмічати, розмічав лазерним рівнем кути 90гр + рулеткою відстані... наче все виставив добре, зробив обноску, натякнув шнурку.... сьогодні прийшов, розставив кутові блоки - міряю, хз, то тут 1 - 1.5 см, то там 5мм гуляють, діагональ одна норм, друга гуляє на 1см, натягуєш ту рулетку (рулетка фіберглас) ще більше розбіжність, послабляєш, наче норм коротше на 5/10. І тут я згадав що в мене є лазерна рулєтка!

IMG_20230921_184650.thumb.jpg.47f5690ba01c415c5407cb5c9c59474c.jpg

Давай все по новому виставляти, кути, відстані вже міряв лазером, довелося рухати обноску на 0.5 - 1см по 3м кутам... 

У підсумку виставив все в ідеал до міліметра! І сторони і що головне, діагоналі! 

Зробив висновок що мати сучасний інструмент значно спрощує життя ... не треба вигадувати із тією натяжкою, коротше я рґдуже задоволений роботою. Саме головне тепер щоб при кладці першого ряду той мій ідеал нікуди не уїхав 🤣

IMG_20230919_181437.jpg

Дуже нагадує мене самого:) теж переміряв, навіть перший ряд зривав через 5 мм похибки:)) кожен блок виставляв під рівень:) все ж в кінці була розбіжність стін в декілька см. Але це в результаті ніяк не помітно враховуючи габарити будинку. Нехай щастить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21.09.2023 в 21:54, dragon200 сказав:

Давно нічого не писав) 

Знову в строю)

Зробив гідроізоляцію, подвійної дії, на скільки я зрозумів вона проникає в бетон і крісталізується тим самим пару см під гідроізоляцією закриває капілярний підсос. 

IMG_20230919_181442.thumb.jpg.6ea7bf58bc651e867ccb11efd3c265bd.jpg

Робив по інструкції, поверхню мочив протягом години, почекав щоб не було калюж і вперед... всього наніс 3 слоя.

По грошам 1300грн*2мішка

 

Замовив газоблок на перші ряди + клей + готову кладочну суміш. 

IMG-216f5bc60a1f9de7d9e9fb2e7f5a91a8-V.thumb.jpg.825149c6459a18e00ad3eaf1c20640e3.jpg

Газоблок 3350грн/куб + 3500доставка

 

І саме головне! Зробив розмітку. І не просто, а в ідеал! До міліметра! 

Дочекавшись як трохи сіло сонце, почав розмічати, розмічав лазерним рівнем кути 90гр + рулеткою відстані... наче все виставив добре, зробив обноску, натякнув шнурку.... сьогодні прийшов, розставив кутові блоки - міряю, хз, то тут 1 - 1.5 см, то там 5мм гуляють, діагональ одна норм, друга гуляє на 1см, натягуєш ту рулетку (рулетка фіберглас) ще більше розбіжність, послабляєш, наче норм коротше на 5/10. І тут я згадав що в мене є лазерна рулєтка!

IMG_20230921_184650.thumb.jpg.47f5690ba01c415c5407cb5c9c59474c.jpg

Давай все по новому виставляти, кути, відстані вже міряв лазером, довелося рухати обноску на 0.5 - 1см по 3м кутам... 

У підсумку виставив все в ідеал до міліметра! І сторони і що головне, діагоналі! 

Зробив висновок що мати сучасний інструмент значно спрощує життя ... не треба вигадувати із тією натяжкою, коротше я рґдуже задоволений роботою. Саме головне тепер щоб при кладці першого ряду той мій ідеал нікуди не уїхав 🤣

IMG_20230919_181437.jpg

Плануєте кладку взимку? задоволення нижче середнього як для початківця. До речі ви мій сусід майже. То в нас трохи дешевше і доставка і газоблок. Я місяц тому замовляла .Якщо ваша частина села до мене бліжче , то є сенс перейти до нашої бази доставкі,ніж до той що ви зараз користуєтесь.. в подальшому вам потрібно буде постійно потроху арматури завозити, а богато в безхозну ділянку якось завозити небезпечно. То в нас тут є даже маленька доставка єлектричним не знаю як цій транспорт зовется, але мені ціна дуже подобается- 200 гр. Тому до мене він зараз гонять раз в тиждень.  Адже маніпулятор теж е і коштує аж 1800 грн, маю контакти пілорам, то якщо потрібно, звертайтесь.

PS Вітаю в клубі самобудівників-одинаків. 

 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.09.2023 в 21:54, dragon200 сказал:

Зробив гідроізоляцію, подвійної дії, на скільки я зрозумів вона проникає в бетон і крісталізується тим самим пару см під гідроізоляцією закриває капілярний підсос.

 

В 21.09.2023 в 21:54, dragon200 сказал:

Робив по інструкції, поверхню мочив протягом години, почекав щоб не було калюж і вперед... всього наніс 3 слоя.

По грошам 1300грн*2мішка

 

То шо ви купили -це гiдроiзоляцiйна сумiшь (для гiдроiзоляцii в примiщенях с високою вологою -вана,туалет),а вам потрiбна -"теплоiзоляцiйна сумiшь"(тепла прокладка товщiною-20мм. мiж фунд. i стiною, як на фото),а "фундамент i зовнiшнi стiни" вони постiйно в природнiй вологостi, i це ваше "ноу-хау" нiчого не дасть,це викинутi грошi i время. А рубероiд -це "папiросна" бумага, теж нiчого не дае (це самозаспокоеня) вище я писав, який потрiбен "еврорубероiд"з фото. 

Це у вас виходе, що помазали дорогим "гидроiзол." i тепер ще пiд кладку "камня" першого ряду,теж треба класти розчин (це подвiйна робота i подвiйнi витрати)

А на армування порядовки (двi нитки в ряду) потрiбна, або 8-ка "ребриста",або 10-ка (8-ка катанка-це всерiвно що 6-ка)яка нiчого не дасть. I штроби треба робити "квадратом", (а не пiвмiсяцем) i з заповненям "полужидкого розчину" з цемента,(не клей) i потiм "топити"арматуру на середину,тодi воно працюе. 

 

image (25).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, volkoff сказав:

 

То шо ви купили -це гiдроiзоляцiйна сумiшь (для гiдроiзоляцii в примiщенях с високою вологою -вана,туалет),а вам потрiбна -"теплоiзоляцiйна сумiшь"(тепла прокладка товщiною-20мм. мiж фунд. i стiною, як на фото),а "фундамент i зовнiшнi стiни" вони постiйно в природнiй вологостi, i це ваше "ноу-хау" нiчого не дасть,це викинутi грошi i время. А рубероiд -це "папiросна" бумага, теж нiчого не дае (це самозаспокоеня) вище я писав, який потрiбен "еврорубероiд"з фото. 

Це у вас виходе, що помазали дорогим "гидроiзол." i тепер ще пiд кладку "камня" першого ряду,теж треба класти розчин (це подвiйна робота i подвiйнi витрати)

А на армування порядовки (двi нитки в ряду) потрiбна, або 8-ка "ребриста",або 10-ка (8-ка катанка-це всерiвно що 6-ка)яка нiчого не дасть. I штроби треба робити "квадратом", (а не пiвмiсяцем) i з заповненям "полужидкого розчину" з цемента,(не клей) i потiм "топити"арматуру на середину,тодi воно працюе. 

 

image (25).png

Який фізичний смисл в теплоізоляційній суміші між холодним фундаментом та теплою стіною?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, BugS сказал:

Який фізичний смисл в теплоізоляційній суміші між холодним фундаментом та теплою стіною?

Вот как раз в вопросе и есть ответ: для того чтобы тепло из стены не уходило в фундамент :)

А иначе как "тёплая" керамика станет тёплой? Без такой штуки и без тёплой штукатурки с двух сторон. 

Змінено користувачем tansss
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, BugS сказал:

Який фізичний смисл в теплоізоляційній суміші між холодним фундаментом та теплою стіною?

А такий -це тепла прокладка яка видсiкае холод/сирiсть з низу в стiну. Це хороша технологiя,i не я придумав -цю сумiшь "теплоiзоляцiйну" розробили строй-iнститут европи, i ця сумiшь входить до комплекту матерiала. (якщо ви не знали, у нас 80% сумiшi заходять з европи)

Ця сумiшь, вона е i вирiвнювачем поверхнi пiд перший ряд кладки.(ii можна використовувати пiд любий матерiал),чого у нас це не роблять (не бачив) всi ролять на "холодний" розчин, а потiм дивуюця,а звiдки ото "сирiсть i гриби" (i не розказуйте казки, що ГБ теплий i йому не потребно,ще й як потрiбно, закупорювачу вологи)  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, tansss сказав:

Вот как раз в вопросе и есть ответ: для того чтобы тепло из стены не уходило в фундамент :)

А иначе как "тёплая" керамика станет тёплой? Без такой штуки и без тёплой штукатурки с двух сторон. 

Так тут же мова про ГБ , а не кераміку. Для того щоб воно працювало так  як ви пишите , теплоізоляційні властивості такої суміші повинні бути вищі на властивості ГБ , а щільність мати здатність нести вагу будинку. Що , вже із сфери фантастики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, andrey_ka сказал:

Так тут же мова про ГБ , а не кераміку. Для того щоб воно працювало так  як ви пишите , теплоізоляційні властивості такої суміші повинні бути вищі на властивості ГБ , а щільність мати здатність нести вагу будинку. Що , вже із сфери фантастики.

🤣🤣🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, andrey_ka сказав:

Так тут же мова про ГБ , а не кераміку. Для того щоб воно працювало так  як ви пишите , теплоізоляційні властивості такої суміші повинні бути вищі на властивості ГБ , а щільність мати здатність нести вагу будинку. Що , вже із сфери фантастики.

То був тонкий гумор

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, volkoff сказав:

А такий -це тепла прокладка яка видсiкае холод/сирiсть з низу в стiну.

Вологу може відсікати рубероід (припустимо, що якісний, хоч в 2 шари). А холод відсікає матеріал стіни, якщо він має гарні параметри теплоізоляції. Чи теплоопір розчину краще, ніж у газоблоку? Ну а якщо матеріал стіни має мости холоду, то йому дійсно треба теплоізолюючий розчин під перший ряд. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закінчив периметр першого ряду. На все пішло рівно 4 дні. Робота наче і не важка, а зайняла так багато часу. 

IMG_20230927_185550.thumb.jpg.79e3fbdad50a588574a537781d515b50.jpg

Клав на готову мурувальну суміш Поліпласт + додавав фібрлволокно ( навіщо - хз, але читав властивості, пишуть що люба жижа куди фібру кладуть одразу +50% всіх характеристик)

Кожну цеглу мочив + намазував розчин на блок тонким шаром ( мені так спокійніше)

IMG_20230927_184020.thumb.jpg.1119ce3e61c4210f6e8a10508ab9a04d.jpg

У підсумку: не дивлячись не те що я все виміряв ювелірно все одно блок трошки гуляє, поставив лазер і десь 2 - 3мм то тут то там гуляє. Прийняв рішення все стояти теркою, робота важка але вважаю що так буде краще в подальшому. 

IMG_20230927_190624.thumb.jpg.eadd51be12dd5a8c05b506451f7a50d6.jpgIMG_20230927_190841.thumb.jpg.8a3a53321ccf262afb2a0ab35ee4ec58.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут така хвігня, чим менший шар клею тим краще, це не розчин у цегляній кладці 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dragon200 сказав:

все одно блок трошки гуляє, поставив лазер і десь 2 - 3мм

2-3мм , для ГБ це - мега дофіга. Замучаєтесь стирати.

Зробіть краще ось як. Теркою пройдіться тільки по стиках . Далі наріжте рейочок , десь 0,5м і прикрутіть їх  по периметру до блоків з зовнішньої сторони , по кутках , і також через кожні 3м. Далі лазером знайдіть найвищу точку , і поставте там на рейці відмітку 20+2мм. Потім виставте лазер по цій відмітці , і поставте відмітки на всіх інших рейках. Далі пообрізайте рейки по відмітках. І під час кладки керуйтесь цими рейками. Ставлячи на них 3м правило. Таким чином ви вирівняєте наступний ряд кладки до ідеального стану. 

ПС... Все вище описане , то інструкція для кладки першого ряду. Але для вирівнювання наступного також згодиться.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки прийнявся за цю НЕРЕАЛЬНУ роботу..... вирівнювання 1го ряду в ідеал. 

У підсумку все набагато простіше ніж уявлялось. Спочатку пробував вручну теркою - дійсно адська робота, потім болгарка + чаша по бетону - дуже потужна річ, можна легко зняти більше чим треба, зупинився на болгарка на мінімальних обертах + наждачка 40, все вирівнюється на ура. Спочатку болгаркою проходжусь, потім ручною теркою все рівняю, далі правилом дивлюсь ди залишились бугри і сточую, далі дуйкою здуваю пил) 

IMG_20230929_141412.thumb.jpg.db735284ac532e69e2f5a89232fe5eae.jpg

Після такої обробки газоблок виглядає красиво, рівно, на дотик ідеально.всі пори відкриті. 

На 40% всієї площи пішло десь 2 години. 

Після перевірки 3м правило де не де є перепад десь в 1мм. Але для себе зробив висновок, що вирівняти в абсолютний 0 то просто неможливо і думаю що тут абсолютно ні хто такого результату (абсолютний 0 по всій площі) не досяг. 

IMG_20230929_141442.thumb.jpg.2229901a92272581239be081f7c07533.jpgIMG_20230929_141449.thumb.jpg.da1c5f1ee03642f7e5c16b7cfea3058d.jpgIMG_20230929_141519.thumb.jpg.597b7c7d4aa500f84d5b09e72f46283b.jpg

Змінено користувачем dragon200
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ви маньяк (в хорошому сенсі), такі міліметри ловити. головне щоб потім штукатури не запартачили всі нулі)

Змінено користувачем newbee2020
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.10.2023 в 00:16, dragon200 сказал:

Але для себе зробив висновок, що вирівняти в абсолютний 0 то просто неможливо і думаю що тут абсолютно ні хто такого результату (абсолютний 0 по всій площі) не досяг. 

клей вирівняє

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, newbee2020 сказал:

ну ви маньяк (в хорошому сенсі), такі міліметри ловити. головне щоб потім штукатури не запартачили всі нулі)

Так я дивлюсь ютуб, там всі в один голос кажуть що треба абсолютний ідеал.... їх я так і роблю, щоб потім проблем не було! Але я вже стільки перетер того газоблоку... і все одно в ідеал не виходить ні як.. наче все ок, потім рівнем дивлюсь в там вже завал іде по ширині. 

Я так зрозумів що те що показують на ютубі має мало чого спільного із реальністю, принаймі в вирівнюванні першого ряду)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dragon200 сказал:

Але я вже стільки перетер того газоблоку... і все одно в ідеал не виходить ні як.. наче все ок, потім рівнем дивлюсь в там вже завал іде по ширині. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...