Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення будинку, рекомендації

TaurosRMK

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Enot123h сказал:

Я за 2 дні приблизно таку площу один заармував без досвіду та з перекурами

А як же технологія чи рекомендація, що потрібно армувати одну стіну за один прохід, без перерви, щоб не було стиків видно? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, TaurosRMK сказал:

Робота проводилася з риштування чи драбини? Маю риштування яке тягати зі стіни на стіну не дуже весело, тому воно зараз на одній стіні і аж поки стіна не буде закінчена. Але поки клей буде сохнути, можна сусідні стіни армувати, але хіба що з драбини, не знаю на скільки зручно буде. 

З драбини, підкладав під неї ЄППС, шоб не продавлювати драбиною ППС на стіні

20 часов назад, TaurosRMK сказал:

А як же технологія чи рекомендація, що потрібно армувати одну стіну за один прохід, без перерви, щоб не було стиків видно? 

так ще ж фініш буде, він закриє. Армував у один шар,  намазал зубчатим, вдавив сітку, размазал плоским шпателем. Далі робити вже 2 роки натхненя нема, от тікі зараз відливи вигнув на тижні поставлю і до кінця війни ніякого вкладання грошей у нерухомість. На фото більше видно як сніг зверху таяв та стікав по стіні ніж полоси дней нанесення. Пятна зверху це я на горище лазив та драбиною армування продавив, на попередньому тижні замазав

 

IMG_20230928_102120.jpg

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Спитаю тут ,е віранда невеличка утеплена мін ватою бальзат 50мм і проармована ,питання чи можна добавити(приклеїти) поверх неї пінопласт 100мм ,чи так не можна? 

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Asot сказав:

Спитаю тут ,е віранда невеличка утеплена мін ватою бальзат 50мм і проармована ,питання чи можна добавити(приклеїти) поверх неї пінопласт 100мм ,чи так не можна? 

А з якого матеріалу збудована веранда? Вона отоплюється?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Asot сказал:

Спитаю тут ,е віранда невеличка утеплена мін ватою бальзат 50мм і проармована ,питання чи можна добавити(приклеїти) поверх неї пінопласт 100мм ,чи так не можна? 


    Я бы, прежде чем решать вопрос о дополнительном утеплении стен задался бы другими вопросами.

  1) Для каких целей дополнительно утепляется веранда ? Если она останется НЕотапливаемой - то смысла в дополнительном утеплителе нет. Если же вы хотите сделать из нее условно "жилое" теплое помещение с отоплением, то (см. следующий пункт)

  2) А как в веранде сделаны утепление пола и особенно потолка ? Если потолок толком не утеплен, то хоть полметра утеплителя добавьте на стены - толку не будет. Аналогично и с полами: иметь ледяные полы в "теплом" помещении - это на практике получить точку конденсата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vasul Metro сказал:

якого матеріалу збудована веранда? Вона отоплюється?

Та й в тому діло ,шо пів кірпіча  ,е теплий пол ,але ше старий ,що колись робив один мастер) ,в тому році там стояв парапетний атон і батарея ,в цьому ж році стоїть конденсатнік і батарею викинув чугунну,планую той контур тепл.полу промити чимось від того чорного нальоту ,як в батареях чугунних і підеднати до колектора .Це зараз після реконструкціїї будинку найхолодніше приміщення ,

 

36 минут назад, tayatlas сказал:

сделаны утепление пола и особенно потолка ? Если потолок толком не утеплен, то хоть полметра утеплителя добавьте на стены

Да потолок там дирявий ,але вже запізно щось робити,просто хочу визначитись ,чи можливо таке утеплення ,чи ні 

Сам будинок кірпічний 50см цели ,можу сказати ,що після реконструкціїї уже видно результат праці .А ця веранда це пристройочка ,яку нажаль я колись незавалив і оставив ,а зараз уже нічого валити не хочу 

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Asot сказал:

Да потолок там дирявий ,але вже запізно щось робити,просто хочу визначитись ,чи можливо таке утеплення ,чи ні 

 

   Теоретически можно, но при соблюдении сразу нескольких условий:

   1) Утепленный потолок. Ну я уже писал выше, что без утепления потолка утеплять стены просто бессмысленно: по законам физики теплый воздух поднимается вверх и если вверху он будет охлаждаться ледяным потолком - без разницы какие стены

   2) Температуру придется держать на такой веранде не менее 21 градуса в холодную пору

   3) Температура полов должна быть не ниже 19-20 градусов, но впрочем, как я понял, это не проблема.

   Кстати, если веранда предполагается к использованию как вспомогательное помещение и комфортная температура там не требуется - попробуйте для начала просто утеплить потолок - возможно и необходимость дополнительного утепления стен вам покажется лишним. 

   Второй вариант (сравнимый по стоимости с наружным утеплением) - оббейте изнутри вагонкой (а под нее можно добавить самой дешевой рулонной ваты, чтобы небыло пустот).... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, tayatlas сказал:


   Второй вариант

Там плиткою все обложено ,просто цікаво ,чи може хтось так доутепляв,бо 100ка пінопласта все таки дешевше чим вата ,тай і швидше .

А потолок буду розбирати повесні ,аби дожити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.11.2023 в 18:07, Asot сказав:

чи можна добавити(приклеїти) поверх неї пінопласт 100мм ,чи так не можна?

В мене схожа ситуація, прибудова була утеплена пінопластом 100мм, заармована, але оскільки це я робив сам перший раз років десь напевно 7-8 назад, то виглядало зовсім не гарно, трохи криво поклеяно, погано перетягнуто, плюс там труба газова була частково "втоплена" в пінопласт, і ще були декоративні рамки 20мм товщини кругом вікон і по кутах. Останні місяці утеплював весь будинок і заодно вирішив з прибудовою щось зробити. Толком ніхто не давав рекомендацій що робити, одні майстри казали просто перетягнути по новому сіткою, щоб рівно виглядало. Мене такий варіант не дуже влаштовував. Вирішив робити інакше. Зрізав декоративні елементи, одна стіна постійно була під впливом дощів, попробував зняти сітку, як не дивно здерлася без серйозних проблем, тільки в місцях дюбелів трималася краще. Дві інші стіни знаходяться під навісом, тому там не дуже намокали, пробував здерти сітку, тримається нормально, тому там не здирав, а просто погрунтував. Купив пінопласт 30мм і поклеяв поверх старого 100мм на клей піну, без дюбелів. По ідеї має триматися нормально, 30мм пінопласт не сильна вага, та й площа там невелика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут питання ,що утеплено ватою 50мм а хочу поверх неї 100 пінопласта ,от і думаю ,чи не буде шкоди від цього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Asot сказав:

Тут питання ,що утеплено ватою 50мм а хочу поверх неї 100 пінопласта ,от і думаю ,чи не буде шкоди від цього

Кріпіть наскрізь довшими зонтиками і буде тепло ). Шкоди не повинно бути як на мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Asot сказав:

Тут питання ,що утеплено ватою 50мм а хочу поверх неї 100 пінопласта ,от і думаю ,чи не буде шкоди від цього

Загально відомо  що паропроникність стіни , з середини на зовні , має збільшуватись. А паропроникність пінопласту менша за паропроникність вати. І змонтувавши пінопласт поверх вати , ви затормозите вихід пару , і відповідно на стику вати та пінопласту збільшиться ймовірність перезволоження. Тому , краще ліпіть вату.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, andrey_ka сказав:

Загально відомо  що паропроникність стіни , з середини на зовні , має збільшуватись. А паропроникність пінопласту менша за паропроникність вати. І змонтувавши пінопласт поверх вати , ви затормозите вихід пару , і відповідно на стику вати та пінопласту збільшиться ймовірність перезволоження. Тому , краще ліпіть вату.

Я перед тим як написав вище мою репліку, перевірив розрахунком, конденсат не випадає (відповідно зволоження відсутнє).

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vstar сказав:

Я перед тим як написав вище мою репліку, перевірив розрахунком, конденсат не випадає (відповідно зволоження відсутнє).

А раптом ви , чи калькулятор помиляєтесь.

Ситуація нетипова  , і я б поостерігся так експериментувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, andrey_ka сказав:

А раптом ви , чи калькулятор помиляєтесь.

Ситуація нетипова  , і я б поостерігся так експериментувати.

Так, не типова. Але фасадна вата захищена клеєвою сумішу армованою, потім пофарбована так само перешкоджає паропроникності (як більшість робить), вірно?

Збереження властивостей паропроникності фасаду утепленого мінеральною ватою може забезпечити виключно вентильований фасад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vstar сказав:

Так, не типова. Але фасадна вата захищена клеєвою сумішу армованою, потім пофарбована так само перешкоджає паропроникності (як більшість робить), вірно?

Звичайно перешкоджає , але товщини цих оздоблювальних шарів настільки малі , що критичного уповільнення проходження , і як наслідок перезволоження не відбувається. Інша справа , якщо поверх цих шарів прикрутити матеріал , який на порядок гірше (повільніше) пропускає через себе пар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Якщо тема про утеплення,  гуру, що скажете про утеплення пінопластиковими кульками? Якщо стіни будинку побудовано в 2 ряди з проміжком посередині,  то туди задувають кульки, в фасаді свердлячи отвори.

Буде тепліше? Стіни пліснявою не покриються? Є в когось досвід такого утеплення? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, sim сказав:

Є в когось досвід такого утеплення?

Читайте всю цю тему. Там це давно обговорювалось та є приклади реального досвіду.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sim сказал:

Якщо тема про утеплення,  гуру, що скажете про утеплення пінопластиковими кульками? Якщо стіни будинку побудовано в 2 ряди з проміжком посередині,  то туди задувають кульки, в фасаді свердлячи отвори.

Буде тепліше? Стіни пліснявою не покриються? Є в когось досвід такого утеплення? 

По перше, якщо там "промiжок" мiж стiнами 3-4см., то це вам нiчого не дасть. Якщо 6-8см. -це вже дещо краще по наповненю цими кульками.

Ще таке питання, в "промiжку внизу" вiд/на фундаментi, там "голий фундамент??.. Чому питаю,якщо там нема хорошоi гiдроiзоляцii (тепла подушка) то як би не утепляй,а знизу буде сирiсть. (то перед засипанням кульок, треба спочатку "заляти теплий розчин" на 2-3см.)

То що вам показав "Dmode" -це хороша система, от тiльки "тi кульки правильнi" треба найти ).. Якось з приятелем "робили аналiз" по цим кулькам, у одних кульках по теплопровiдностi (0,045) у других кульках (0,047) i вони як "пластиковi" (можливо, десь хорошi)

А е кульки в серединi "пустотiлi" м"яки i пушистi, менша "фракцiя" вiд 1,5-2,5мм., а по теплопровiдностi (0,033) тоб то, вони краще заповнюють щiлини i теплiшi. (фото)  Щоб ви зрозумiли, що мiж тими/цими кульками е рiзниця як мiж "горохом" i "теплий кокон"

IMG_3870.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, volkoff сказав:

тiльки "тi кульки правильнi" треба найти

Якщо правильно памятаю з теми приведеної вище, при такому способі утеплення люди в основному вибирали подрібнену пінопластову вторсировину, бо вона була суттєво дешевшою ніж фабричні гранули.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volkoff сказал:

По перше, якщо там "промiжок" мiж стiнами 3-4см., то це вам нiчого не дасть. Якщо 6-8см. -це вже дещо краще по наповненю цими кульками.

Ще таке питання, в "промiжку внизу" вiд/на фундаментi, там "голий фундамент??.. Чому питаю,якщо там нема хорошоi гiдроiзоляцii (тепла подушка) то як би не утепляй,а знизу буде сирiсть. (то перед засипанням кульок, треба спочатку "заляти теплий розчин" на 2-3см.)

То що вам показав "Dmode" -це хороша система, от тiльки "тi кульки правильнi" треба найти ).. Якось з приятелем "робили аналiз" по цим кулькам, у одних кульках по теплопровiдностi (0,045) у других кульках (0,047) i вони як "пластиковi" (можливо, десь хорошi)

А е кульки в серединi "пустотiлi" м"яки i пушистi, менша "фракцiя" вiд 1,5-2,5мм., а по теплопровiдностi (0,033) тоб то, вони краще заповнюють щiлини i теплiшi. (фото)  Щоб ви зрозумiли, що мiж тими/цими кульками е рiзниця як мiж "горохом" i "теплий кокон"

IMG_3870.jpeg

Будинок має цокольний поверх. Проміжок між стінами поки невідомий. Плануємо визивати бригаду на роботу, які кульки будуть використовуватися,  вже в них будемо дізнаватися. 

Утеплювати зовні дорого виходить, а кульками бюджетніше набагато. 

Попередню тему прочитали, будинок став тепліше у автора. Але мене ще цікавить,  чи не будуть пліснявіти стіни після такого утеплення 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, sim сказал:

Утеплювати зовні дорого виходить, а кульками бюджетніше набагато. 

Попередню тему прочитали, будинок став тепліше у автора. Але мене ще цікавить,  чи не будуть пліснявіти стіни після такого утеплення 


   Если, как вы написали в предыдущем сообщении, будете просто "задувать" эти пенопластовые шарики - ничего хорошего из этого не получится - выкинутые деньги.

   Должен обязательно быть РАСТВОР ! То есть пенопластовые шарики с связующим, самым простым из которого является цементный раствор. И такой раствор не задувают, а заливают ! Даже название этому есть - полистиролбетон ! Пропорции легко найдете в интернете, единственное замечание - обязательно добавляйте мыльный раствор для лучшей смачиваемости шариков и получения более однородной смеси.

   У меня именно полистиролбетоном утеплен цоколь (родной цоколь+полистиролбетон ок. 10 см+экструдированный полистирол). Полученный результат меня вполне удовлетворяет.
  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, tayatlas сказал:


   Если, как вы написали в предыдущем сообщении, будете просто "задувать" эти пенопластовые шарики - ничего хорошего из этого не получится - выкинутые деньги.

   Должен обязательно быть РАСТВОР ! То есть пенопластовые шарики с связующим, самым простым из которого является цементный раствор. И такой раствор не задувают, а заливают ! Даже название этому есть - полистиролбетон ! Пропорции легко найдете в интернете, единственное замечание - обязательно добавляйте мыльный раствор для лучшей смачиваемости шариков и получения более однородной смеси.

   У меня именно полистиролбетоном утеплен цоколь (родной цоколь+полистиролбетон ок. 10 см+экструдированный полистирол). Полученный результат меня вполне удовлетворяет.
  

В попередній темі, яку мені порадили читати, якраз не рекомендують додавати цемент

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, tayatlas сказав:

Должен обязательно быть РАСТВОР

А навіщо , яка у цьому логіка ? 

Ви пропонуєте замінити  поганий провідник тепла (повітря)  на хороший (цемнетний розчин).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...