Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу пораду - в виборі (камер, обладнання) для відеоспостереження за ділянкою

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

В 01.09.2023 в 14:55, 988888 сказал:

Ну... Або ця тема не цікава самому автору або він вже вирішив дане питання. Маю надію, що то йому коштувало не дорожче 6 000 гривень (система відеонагляду з 4-х камер).

Брак часу, зняти заміри, та нарисувати схему розміщення камер на обєкті, для підбору матеріалу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А чому не підходять IP-камери бездротові ? Вставити карту памʼяті на 128 і хай пише по руху ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, makita сказал:

А чому не підходять IP-камери бездротові ? Вставити карту памʼяті на 128 і хай пише по руху ?

1. карти дохнуть

2. якщо камеру вкрадуть- зникне весь архів, включно з записом факту викрадення

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, unreal1975 сказал:

1. карти дохнуть

2. якщо камеру вкрадуть- зникне весь архів, включно з записом факту викрадення

можливо(про карти памяті). Але в мене в офісі відеорегистратор- кожні 3 роки міняю вінчестер. І купляю відомі виробники.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.08.2023 в 15:47, BugS сказав:

Обладнання морально застаріле, бо це аналогові камери і до них треба тягнути коаксіальний кабель. 

***

В 23 році краще брати ІР камери.

Навіть на фото видно балуни і виту пару.:pozor:

Чи застаріле? Скоріше бютжетний мінімум на сьогодні.

Чим ІР краще? Тим, що дорожче на половину? Аналогові (TVI/CVI) є до 5 Мр Включно. Якщо більшого не потрібно, в чому сенс переплачувати за ІР?

Бо так модно?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, makita сказав:

А чому не підходять IP-камери бездротові ? Вставити карту памʼяті на 128 і хай пише по руху ?

Ві-фі штука капризна і глючна. Карточки недовговічні. Запис пропаде разом з камерою. Запис по руху для вуличних камер такий собі квест добре налаштувати... Тонка межа між писати все підряд і пропустити важливу подію. Вітер/листя/різкі зміни освітленості, пси/коти тощо...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.08.2023 в 12:10, denis-k сказав:

угол обзора
чем выше значение 2,8mm > 4mm > 6mm тем дальше объектив смотрит

Мабуть, таки не дальше а ширше/вужче. Тобто йдеться про кут огляду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, porterlv сказав:

Ві-фі штука капризна і глючна. Карточки недовговічні. Запис пропаде разом з камерою. Запис по руху для вуличних камер такий собі квест добре налаштувати... Тонка межа між писати все підряд і пропустити важливу подію. Вітер/листя/різкі зміни освітленості, пси/коти тощо...

То ви не стикались с нормальними ВіФі камерами. За рік експлуатації все норм, навіть через мобільний телефон та мобільний інтернет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, BugS сказав:

То ви не стикались с нормальними ВіФі камерами.

Я вам більше скажу, в мене тра неприязнь мало не релігійне питання :) Але воно як з грибами - ще ніхто не помер через те, що не їв гриби.

Отак, ті що без ві-фі у відеонагляді проблем можуть мати сильно менше. Бо з проблемами знаю багатьох. При цьому, проблеми вилазять не відразу а з часом (вирішили перенести роутер, дерево розрослось, поставили модний ТВ і уже каналу не вистачає в локалці ітд.)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2023 в 18:43, makita сказал:

можливо(про карти памяті). Але в мене в офісі відеорегистратор- кожні 3 роки міняю вінчестер. І купляю відомі виробники.....

Купляйте не просто "відомих виробників" а ПОТРІБНІ версії. Є моделі, спеціально заточені під відеонагляд. При чому серед останніх буває розділення під аналог/цифру (мабуть це вже анахронізм) та по кількості каналів (ну а тут логіка більш зрозуміла). До речі 3 роки - не рідко це тільки гарантійний термін на такі диски, на відміну від 1 року для "супер офісних/ігрових/екологічних/швидких". 
У мене багато об'єктів, і досить рідко виходить зі строю диск. Я не кажу що це правильно - я радив би краще поміняти - але у мене є випадки коли 24/7 диски працюють вже 5-6 років, і при чому у системах, де на реєстраторі 20-30-40 камер, і всі ІР з потоком 3-5+ мбіт..

Дивиться. Люба флешка, любий ССД - не вінчестер - мають певну кількість циклів та/або "гарантований" граничний обсяг записаної/прочитаної інформації. При чому він (об'єм) може бути як загальний, так і добовий (!!!). Не задавались питанням, чому ССД при однаковій швидкості мають вартість інколи у рази різну?)

У ХДД технічно трохи інша ситуація, короч - нюанси як завжди важливі тому купляйте відповідні моделі ХДД) А ВайФай зло. Буває необхідне та зручне -але принципово - потенційно проблемна штука. Уж повірте).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2023 в 20:38, BugS сказал:

То ви не стикались с нормальними ВіФі камерами. За рік експлуатації все норм, навіть через мобільний телефон та мобільний інтернет.

Це ваша точка зору, обумовлена власним досвідом. Він може бути негативним чи позитивним - але він (певно) незначний, погодьтесь.
Порівнюючи думку фахівця і споживича -зазвичай яка більш вагома для вас особисто?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, uafisher сказав:

Це ваша точка зору, обумовлена власним досвідом. Він може бути негативним чи позитивним - але він (певно) незначний, погодьтесь.
Порівнюючи думку фахівця і споживича -зазвичай яка більш вагома для вас особисто?

Власна, яка сформована з власного досвіду та аналізу думок багатьох фахівців. Але точно не одного фахівця. Навіть в медицині, якщо важкий випадок, рекомендують звернутись до трьох лікарів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2023 в 20:38, porterlv сказал:

Мабуть, таки не дальше а ширше/вужче. Тобто йдеться про кут огляду.

В котрий раз читаю ваші "поради" і дивуюсь. Різниця у фокусній відстані буде не тільки "вуще/ширше" а й блище/дальше", як denis-k і сказав.
Саме для цього і беруть такі камери, а не тільки щоб мати просто "меньший кут огляду". От ДЛЯ ЧОГО мати меньший кут огляду, без наближення сцени? Для більшої деталізації?)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, BugS сказал:

Власна, яка сформована з власного досвіду та аналізу думок багатьох фахівців. Але точно не одного фахівця. Навіть в медицині, якщо важкий випадок, рекомендують звернутись до трьох лікарів.

Я не знаю фахівців, які реально вважають вайвай камери *любі прострої) стабільнішими , бодай РІВНИМИ звичайним дротовим. Чесно, ставити знак рівності між дротовим і бездротовим интерфейсом у плані стабільності/захищеності можуть або шахраї, або бездарі, або маркетологи. 
Навіть наш Аякс, які всім лили інфу "немає проводів-немає проблем", казали що бездротові датчики це круто ... до моменту випуску своєї дротової системи)). 
Навіть споричатись далі не буду.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, uafisher сказав:

Я не знаю фахівців, які реально вважають вайвай камери *любі прострої) стабільнішими , бодай РІВНИМИ звичайним дротовим. Чесно, ставити знак рівності між дротовим і бездротовим интерфейсом у плані стабільності/захищеності можуть або шахраї, або бездарі, або маркетологи. 
Навіть наш Аякс, які всім лили інфу "немає проводів-немає проблем", казали що бездротові датчики це круто ... до моменту випуску своєї дротової системи)). 
Навіть споричатись далі не буду.

Так ви виявляється питаєте конкретно про Вафай камери, а я вам кажу про взагалі, як формую свою думку. Якщо про камери, то собі буду робити дротові і тут я згоден з фахівцями. Але зараз в мене тимчасово працюють ВайФай камери і до них немає ніяких зауважень, може тому, що вони не з бюджетного сегменту. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, BugS сказал:

Так ви виявляється питаєте конкретно про Вафай камери, а я вам кажу про взагалі, як формую свою думку. Якщо про камери, то собі буду робити дротові і тут я згоден з фахівцями. Але зараз в мене тимчасово працюють ВайФай камери і до них немає ніяких зауважень, може тому, що вони не з бюджетного сегменту. 

які у вас не бюджетні камери?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там аджакс викатілі камери та нвр, я ще не вивчав бо якось не до того але то може бути цікаво для побутового споживача

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От у них би я точно не брав би, тут у таких немає повної приватності, а у їхніх можливостях і сподіватись нема чого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, standov сказал:

там аджакс викатілі камери та нвр, я ще не вивчав бо якось не до того але то може бути цікаво для побутового споживача

За інфу дяка. Особисто я давно та глибоко не поважаю Аякс, але треба знати. Зайшов подивився. Моє відношення не зазнало змін)) Але маркетологи гарні, це точно!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, standov сказал:

там аджакс викатілі камери та нвр,

А що це за фірма така "Аджакс"??? Аджалі щось у когось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це дивлячись на якій мові читати.)

Щоб там не було, а взагалі то цікава альтернатива будь-якій сигналізації на нашому ринку пропозицій. :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Firetuf сказал:

А що це за фірма така "Аджакс"??? Аджалі щось у когось?

це на мові пограмістів, не зважайте.

Google Translate там є кнопочка прослухати )

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, standov сказал:

це на мові пограмістів, не зважайте.

Google Translate там є кнопочка прослухати )

Офф...

Я просто чув в оригіналі, ще в далекі 2000-ні, від молодого ще тоді Конотопського, що це називається "Аякс".........)))))

Офф в квадраті... 

Завжди охєрєваю, від "ковєркання" назв/слів/фамілій.... на свій лад, щоб виділиться серед інших.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Firetuf сказал:

що це називається "Аякс"

"проблема" в тому що у пограмістів років 30 вже є така штука как ajax і казали між собою саме так як каже гугл ) і вони(ми) тут були до того как пан Конотопський вигадував свою компанію )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...