Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу пораду - в виборі (камер, обладнання) для відеоспостереження за ділянкою

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

Мені важко з вами говорити чи дискутувати бо ми різного рівня знання предмета обговорення, мені не соромно зізнаватись в тому, що не зважаючи на те, що користуюсь відеонаглядом давно насправді є дилетантом.

 Але воно мене і не дуже хвилює, монтаж легко, скласти до купи легко, а от налаштувати вдається не завжди, швидше за все через неуважність.

Особливо коли потрібно питання вирішувати через когось, а не власноручно, доречі, тому й до вас звертався бо як Овен піду проти течії аби вирішити питання так як я хочу.

Та то лірика, а в реалі люди з якими співпрацюю як тільки чують, що хік то чомусь не беруться за роботу. ((

І це від них сприйняв інформацію, що Дахуа пратично те ж саме, але дешевше і простіше в обслуговуванні.

Щоправда, то вже пару років пройшло точно, може щось і змінилось, не заглиблювався.

По Аяксу геть нічого не зрозумів з ваших порівнянь, бо встановили комплект мені специ, а далі докупляю і інсталюю обладнання сам

і настільки все просто, що навіть не знаю на що поскаржитись.

Мені здається, що у цій ложці немає не лише отвору, а сам вигин ручки такий, що в рот все саме заходить і не обляпує, навіть тупому. :grin:

Що там з приватністю та софтом не скажу, це вже вам як профі видніше.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, standov сказал:

image.png.274380e5b5d71bc3b8967e8c12a5194b.png
g4 10mbs

g3 flex 6mbs

Але це максималка "48fps"

image.png.b5799ff2209234eff406856c3b32e9e7.png

Та не))) Мій зуд у мізинцю мене не подвів)
Я ж не сумнівався у ваших словах, мене тільки дивувало - чому у таких камерах (не супер пупер мегапіксельні, формат мабуть звичайний а не Мджпег якийсь) такий великий трафік.
На скрину нище пояснення такого потоку. Старий, допотопний кодек Н.264. Навіть без +... Тому камера просто НЕ ВМІЄ в економію - і якість тут не очевидна. Я 100 років тому порівнював одну і ту камеру на Н.264 та 265+ на приблизно однаковій сцені (60 сек, вулиця, машинки їздять)-різниця у трафіку колосальна, особливо у ЧБ, колосальна. Візьміть камеру яка вміє Н.265(+), зробіть однаковий кадр - на різних кодеках і побачите що 10-8 Мбіт на Н.264 =4-5 Мбіт на 265(+).
48 фпс це окрема тема, питання мабуть риторичне - супер унифай який iFrame інтервал має, його можно змінювати?
 

Ну і питання трохи сторонне - бо я не маю досвіда через відсутність бажання ставити камери УБНТ, але маю великий досвід з мережевим обладнанням УніФай. Тому вже багато нахопав багів/"фіч". Хоча УБНТ мені подобається, особливо "нові" ВайФай 6.
Тому питання таке. Немає офіційного дилеру. Немає офіційного сервісу. Інколи НЕ БЕРУТЬ у ремонт обладнання УБНТ навіть за гроші після закінчення гарантійного терміну (власна практика). Компанія виробник периодично просто деактивує в адмінці пристрої які чудово працюють, але компанія так вирішила - все, ці пристрої зникають з адмніки, ми не можемо ними керувати, не бачимо статистики, клієнтів - пристроїв немає! Були точки доступа - і зникли. Тобто вони є-але їх немає). А гроші сплачені..

Ну і от чудовий застосунок UniFi. рейтинг 4,6, правда аж 144 оцінки)) Реально гарний, але скажіть мені - контроллери КлаудКей (звичайні, перші) -вони у багатьох зараз стали теж недоступні -немає змоги їх використовувати- відповідно система недоступна-бо старі прошивки на клаудею. Запускаєш застосунок- вісить там контроллер, онлайн-але грубо це все, контроллер не доступний. А процес онлайн оновлення -через застосунок, навіть через веб кабінет - закінчується невдало, у той же час реально є спосіб це зробити. ОТ ХТО ЙОГО ЗНАЄ, цей спосіб? 1%? Це юзабіліті?)

 

изображение_viber_2023-10-30_17-49-11-913.jpg

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Та то лірика, а в реалі люди з якими співпрацюю як тільки чують, що хік то чомусь не беруться за роботу. ((

І цеивідьни- сприйняв інформацію, що Дахуа пратично те ж саме, але дешевше і простіше в обслуговуванні.

Найголовніша проблема - де купували. Яке це обладнання. Якщо воно сіре з ломаними прошивками з Алі - то звичайно можуть бути проблеми. Але це може бути і у Дахуа))  
Дивиться, скидання паролю на -мабуть-мільйонах брендів виконується через утіліту. В ту утіліту треба щось дати, якісь дані.
Ця утіліта - вона має бути тільки у офційного імпортера. Як споживач - ви самі маєте бути у цьому заінтересовані, хіба ні?
Якщо товар "левий" - у вас виникнуть питання на цьому етапі. А можуть і не виникнути. Я особисто отримував коди для "левого" Хіка з Алі, але з норм прошивкою - просто це буде за гроші. Товар офіційний але не від цього імпортеру - теж за гроші. Ну тобто вони взагалі не зобов'язані це робити, це все одно що прийти з офіційним айфоном в сервіс центр не офіційного продавця і попросити зробити щось за гарантією. І так - у нас немає офіційного СЦ ні Дахуа ні Хіка, є сервіс центри імпортерів -але відчуваєте різницю? Ворлдвай гаранті так сказать та локал-локал)

І якщо ви думаєте, що у Дахуа принципово інакше - )).   
 

Так. Ну і залишаються бреди (мабуть) де же жива тема це мастер пароль) Це вже і сміх і гріх. Але там все дуже швиденько)))
П.С. Особисто я саме ІР починав з Дахуа. Потім відмовився бо не влаштовували деякі проблеми, а були інші варіанти, кращі. Зараз мені знову цікаві деякі їх моделі та технології. Але ІСТОРИЧНО дуже багато моїх колег просто звикли до Дахуа і все. От і відповідь. Але якщо ви пошукаєте статистику пошукових запитів у Гугл Дахуа та Хік - Хік більш популярний..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За пароль не кажіть, для мене це хвора тема! ))))

мені мабуть вже знов потрібна ваша допомога. :grin:
Але оті скидання налаштувань лише за допомогою саппорту мене дуже напружують.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, uafisher сказал:

На скрину нище пояснення такого потоку. Старий, допотопний кодек Н.264. Навіть без +... Тому камера просто НЕ ВМІЄ в економію - і якість тут не очевидна. Я 100 років тому порівнював одну і ту камеру на Н.264 та 265+ на приблизно однаковій сцені (60 сек, вулиця, машинки їздять)-різниця у трафіку колосальна, особливо у ЧБ, колосальна. Візьміть камеру яка вміє Н.265(+), зробіть однаковий кадр - на різних кодеках і побачите що 10-8 Мбіт на Н.264 =4-5 Мбіт на 265(+).
48 фпс це окрема тема, питання мабуть риторичне - супер унифай який iFrame інтервал має, його можно змінювати?

от ви знову про характеристики на бумазі а мова була про юзерекспіріенс, і тут власні враження нема з чим порівняти, вони є такими як є. Стосовно першого клаудкею то да, є таке. З іншого боку все має EOL, і камери і контролери, я пережив EOL клаудкея, unifi video. То завжди попереджалося за багато часу, давалися інструкції міграцій і тп.
Знову таки, я нікого не агітую за убікі, то був власний досвід порівняння в питанні чому UX хіка "гавно униле" і чому я в то не втикався, по дахе не маю досвіду тож нічого і не кажу, по убікуті маю тож кажу, все просто )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, uafisher сказал:

Ну ок - а як ви поясните низькі або взагалі ВІДСУТНІ рейтингі у дійсно ТОПів - Аксис, Майлстоун, Авіджелон??? Вони хужіше?))) 

ви мені вперто намагаєтеся приписати того чого я ніколи не казав ) Я з цього списку знаю тільки аксіс, я досить впевнений шо це ахеренні камери, шо там по юзерекспіріенсу в апах я не знаю бо в мене нема бюджетів на аксіс )
Стосовно 50мпкс то ви доже влучно написали заздалегідь шо воно мені не треба, бо мабуть не лише мені ) а зручність мені требп да

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, uafisher сказал:

юзер френдлі ложка має дирку посередині, а?)

ви досить дивно уявляєте UX )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, standov сказав:

чому UX хіка "гавно униле"

Підтверджую, що гімно униле в плані юзабіліті, але я був вже загартований мікротіком, тому не все так страшно :)

Мене найбільше харить, що в тій уродській дектопній прозі хєр просциш, які фічі підтримуються камерою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, volomoto сказал:

загартований мікротіком

у мікротік то не косяк то фіча ))) а хік просто рукожопство 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.10.2023 в 00:02, Фрай сказал:

от вам не подобається Аякс, а мені навпаки, зручніше за нього у мене була тільки Комета. :grin:

Аякс і Комета - це як Комета і Атлас, на той час...))) Правда відключалася нараз, но то таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, uafisher сказав:

Як споживач - ви самі маєте бути у цьому заінтересовані, хіба ні?

Як споживач я зацікавлений у тому щоб робити такі прості речі як скидання пароля самостійно та не залежати від виробника.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, uafisher сказав:

Дивиться, скидання паролю на -мабуть-мільйонах брендів виконується через утіліту. В ту утіліту треба щось дати, якісь дані.
Ця утіліта - вона має бути тільки у офційного імпортера. Як споживач - ви самі маєте бути у цьому заінтересовані, хіба ні?

Ні, та утиліта має бути в інсталятора і якщо я сам собі поставив система, то відповідно у мене. Вже давним-давно придумали багатофакторну автентифікацію, тому не треба винаходити велосипед, бо можна просто використати де факто стандартні рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, uafisher сказал:

Найголовніша проблема - де купували.

    Та там лютий треш в того хіка. В мене все обладнання куплене тут. Треба було відв язати айпі камеру від акаунта в хік-конекті. Пару днів танців з бубном результатів не дали. Є все- логін, пароль, доступ до ємейлу, камера в локальній мережі ітд ітп.

І все в них останнім часом через одне місце. Навіть аплікуху видалили з плеймаркета

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, volomoto сказав:

Ні, та утиліта має бути в інсталятора і якщо я сам собі поставив система, то відповідно у мене. Вже давним-давно придумали багатофакторну автентифікацію, тому не треба винаходити велосипед, бо можна просто використати де факто стандартні рішення.

Якщо фірма робить вигляд що вона не дає ресет пароля через безпеку, то от у нормальних пристроїв це зроблено через налаштування. Під час налаштувань ти ставиш галочку - заборонити ресет пароля кнопкою на платі. Так зроблено наприклад у яблотрона. Що буде якщо забути у такому випадку пароль не знаю, але сам факт - через безпеку можна зробити так щоб пароль скинути було неможливо, але вирішує це власник (чи інсталятор, котрий повинен це узгодити з власником).  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

23 часа назад, standov сказал:

от ви знову про характеристики на бумазі а мова була про юзерекспіріенс, і тут власні враження нема з чим порівняти, вони є такими як є. Стосовно першого клаудкею то да, є таке. З іншого боку все має EOL, і камери і контролери, я пережив EOL клаудкея, unifi video. То завжди попереджалося за багато часу, давалися інструкції міграцій і тп.
Знову таки, я нікого не агітую за убікі, то був власний досвід порівняння в питанні чому UX хіка "гавно униле" і чому я в то не втикався, по дахе не маю досвіду тож нічого і не кажу, по убікуті маю тож кажу, все просто )

Слухайте, коли наступає енд оф лайф у Хіка чи Дахуа - то ці девайси виробник не викидує з аплікухи, більш того- на моє здивування-інколи і через роки є оновлення прошивки (я здивувався побачивши на не дорогу стару камеру Хік, я стваив ії десь 15-16 роки нову прошивку за 22 чи якись рік (!!!). Є заперечнння-немає заперечень.
Тому якщо ви шукаєте приклади рукопопства- то мабуть задайте питання в УБНТ чому немає бажання підтримувати власних юзерів а вибір шлях тупо деактивувати, і чому на англомовному убнт комьюніті безліч тем - о у мене перестало щось працювати - яка у вас прошивка-відкатіться на таку - не допомогло-а мені допомогла така-а мені така не допомогла-прошийте таку-а укого є дамп з такої АП і т.д. Розумієте - вирішення багатьох проблем у УБНТ лежить у площині перебору прошивки) Робить/не робить. Є проблеми на які ні я ні мої колеги відповіді не мають - от просто немає. Працює-індикація синя- бам індикація біла-а воно працює-бам через 2 міс не працює...) Або маєш назву компа не латиницею - при встановленні софтового контроллера - о маєш проблему бо контролер не запрацює. Хто про це знає?)) А виявляється воно так. Рукопопство? Ні))

Дивіться. УБНТ камери - судячи по скріну-ну як корректно сказати. Мають можливість базових налаштувань, якщо не вживати слово примітив. Бо УСІ виробники міркують як ЗМЕНШИТИ потік. УБНТ робить гарний "ползунок" ліво/право. Вам досить? От мені ні-бо навіть бюджетні Хіки та Дахуа мають вибір VBR/CBR, мають можливість вибрати середній/макс трафік при ВБР, як це робіть і відомий вам Аксіс, мовчу наприклад про Ханву (бувший Самсунг), яка може змінювати ФПС до 1-2 за умови відсутності подій. А у убнт протект він просто "= 48". Мабуть думали це круто? При цьому ці ж "копіїчні" народні Хік та Дахуа ще й мають більш сучасні кодеки. Якщо вам це "не цікаво" то це дивно, бо цікаво усім, і навіть тут пропонували писати на хмару - ви кажете я не можу бо трафік завеликий... От і обмеження. Глубина архіву два, навантаження на мережу і т.і.
Я здогадуюсь, що наприклад налаштування WDR -аналогично вкл/викл або відсутні взагалі. А марно, ой марно.. ФПС - так само, ну ок це багато кому невідомо - але ж можна погуглити як впливають айфрейм кадри, розмір інтервалу на реальну якість зображення та розмір трафіку. Також можна замислитись - чи впливає активація ВДР на ФПС (?), яку витримку має робити камера при поганому освітленні, особливо враховуючи 48 фпс-це ж просто фізика, подумати чи не буде зменшення якості зображення на Н.264 при збільшенні интенсивности руху у кадрі та по сути встановленому constant bitrate. І продавати камеру -вказуючи розмір матриці але не діафрагму... на кого це розраховано?) Хік пише, Дахуа пише да навіть айфон вказує- уніфай протект ні)
Загалом, якщо про охоронне відеоспостереження, моя воронка приблизно так 
-якість зображення
-функціонал,
-стабільність
-секюрність
-юзабіліті, зовнішній вигляд
-ціна
-підтримка, сервіс
Якщо для когось на першому місці юзабіліті - ну ок, нехай так і буде) Це буде його вибір, поважаю, його ж гаманець.
 

6 часов назад, k-master сказал:

Як споживач я зацікавлений у тому щоб робити такі прості речі як скидання пароля самостійно та не залежати від виробника.

Ви завжди будете залежити від виробника у цьому питанню.

6 часов назад, volomoto сказал:

Ні, та утиліта має бути в інсталятора і якщо я сам собі поставив система, то відповідно у мене. Вже давним-давно придумали багатофакторну автентифікацію, тому не треба винаходити велосипед, бо можна просто використати де факто стандартні рішення.

Років 10 тому один гарний постачальник дав мені мастер пароль на регістратори бренду "затерто". Це був останній раз коли я пропонував ці реєстратору комусь. Вести мову про наслідки, коли хто завгодно має утіліту чи сервіс по самостійному скиданню паролів - я не хочу. Двухфакторная аутентифікація як засіб ідентифікації? Як ви це уявляете?) Який логін та пароль ви пропишете у аплікухі просто для користування? А, ви хочете просто додати по QR пристрій до облікового запису та зобов'язати усіх користувачів зареєструватись та працювати через їх хмару?)) Зрозуміло зрозуміло)) Секьюрність максимальна. Ну так- і навіть тут ме не будемо залежити від виробника.

3 часа назад, unreal1975 сказал:

    Та там лютий треш в того хіка. В мене все обладнання куплене тут. Треба було відв язати айпі камеру від акаунта в хік-конекті. Пару днів танців з бубном результатів не дали. Є все- логін, пароль, доступ до ємейлу, камера в локальній мережі ітд ітп.

І все в них останнім часом через одне місце. Навіть аплікуху видалили з плеймаркета

 

Да звісно що у Хіка не все ідеально. А у кого?) і про аплікуху - це про іVMS? Не знаєте чому? А чому у Хуавей відсутні Гугл застосунки? І ще - тут купляли це у кого? Що за камера?

1 час назад, Фрай сказал:

І після цього ві мінє будєтє шото сказать? :grin:

Пам'ятаєте Людина з бульвару Капцин?)
Справжньому ковбою завжди є що сказати!)
Я повернувся до Хіка як до основного бойвого танку десь у 2020, коли вони викатили 2гу генерацію АкуСенс - а я мав інсайт що вона буде-і по сукупності за та проти - воно стало №1. При чому у моєму портфелі є інші цікаві бренди. І навіть Дахуа мене цікавить вже знову, бо я слідкую за ринком і технологіями. Але на мою особисту думку - на даний час з урахуванням співвідношення ціна якість Хік дуже цікавий, і я особисто готовий йому пробачити його Хік Коннект (щоб ви розуміли я до сих пір маю і віддаю перевагу старому iVMS, який можливо Хік тупо ОЕМів).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, k-master сказал:

Якщо фірма робить вигляд що вона не дає ресет пароля через безпеку, то от у нормальних пристроїв це зроблено через налаштування. Під час налаштувань ти ставиш галочку - заборонити ресет пароля кнопкою на платі. Так зроблено наприклад у яблотрона. Що буде якщо забути у такому випадку пароль не знаю, але сам факт - через безпеку можна зробити так щоб пароль скинути було неможливо, але вирішує це власник (чи інсталятор, котрий повинен це узгодити з власником).  

Так, у Яблотрона є можливість заборони на використання джамперу на платі, але ви маєте це знати - власник взагалі не може змінювати пароль адміна) Він може змінити адміна - але не може змінити пароль адміна). І всі дії виконуються через імпортера, ніхто там не надає тої вольності, про які тут є мрії. Так я ще можу розповісти як відбувається привязка централі до пульта, якщо централь підключається на ПЦО. Я встановлюю тільки Яблотрон - на мій погляд це мінімум який має мати дійсно надійна та професійна охоронна система. А його Юзабіліті для клієнта -дійсно френдлі!

Фрай підняв питання про скидання на Хіку через його особисту ситуацію, захоче він розповість - і на той час це було норм процедурою відновлення. Була кнопка ресет апаратна, яка програмно вже була деактивована, тому працювало скидання тільки через утіліту. Візьміть Дахуа - ви могли вказати емейл при реєстрації вже давно - але це не працювало для відновлення, ну на домофонах так точно) Відновлення на Дахуа також має свою процедуру через імпортера.

Яблотрон зовсім іншого полю ягода, це не народний продукт. Це не Хік і не Аякс і не УБНТ Протект)) Аякс може і намагається ним стати-але поки що не зовсім. Навіть випустивши щось подібне на вже сталий Яблотрон 100 але чомусь назвавши це революцією які вони приписують собі- я про Файбер від Аякс -Аякс відверто перейшов від "рекомендуємо" до зобов'язання встановлювати Файбер тільки сертифікованими (?) фахівцями. Так що і тут нікуди без Компанії, особливо якщо навіть камери Аякс ти не встановиш без його допомоги/згоди (хмарний сервіс). Це взагалі ні кого не бентежить?)

Змінено користувачем uafisher
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, uafisher сказал:

моя воронка приблизно так

вибачте, дуже багато тексту я чесно не все прочитав але просто мова про то шо "ваша" воронка на те і ваша щоб була ще якась, це простий факт - ви з тим можете 100 разів не погоджуватися але навколо дуже дофіга людей які думають інакше, так само як ви не згодні з моєю воронкою. Від того що люди висловлюють своє бачення ситуації вашій воронці нічого не загрожує, вона ваша. Я не бачу особливого сенсу про то сперечатися, просто бачення буває різне, це нормально

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

Я не бачу особливого сенсу про то сперечатися, просто бачення буває різне, це нормально

Здається вище я саме так і сказав) Успіхів!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, uafisher сказав:

Так, у Яблотрона є можливість заборони на використання джамперу на платі, але ви маєте це знати - власник взагалі не може змінювати пароль адміна) Він може змінити адміна - але не може змінити пароль адміна). І всі дії виконуються через імпортера, ніхто там не надає тої вольності, про які тут є мрії. Так я ще можу розповісти як відбувається привязка централі до пульта, якщо централь підключається на ПЦО. Я встановлюю тільки Яблотрон - на мій погляд це мінімум який має мати дійсно надійна та професійна охоронна система. А його Юзабіліті для клієнта -дійсно френдлі!

Треба буде спробувати змінити, бо не може бути так що код хтось дізнався, а ти його змінити не можеш. Не вірю я в таке? Та й щось я не бачу ніяких проблем в мене з яблотроном, сам поставив, сам налаштував. Те що після підключення до хмари пропадає вкладка налаштувань ПЦО, то і фіг з нею - чого туди лазити? Щоб не платити хіку чи дахуя за їх тупи методи скидання пароля та регіональні обмеження (вони ж це все розробляють та підтримують за гроші тих хто купує камери) я просто взяв камери від реолінка. Там я пароль ще не намагався скидати, але за інструкцією - роби що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, uafisher сказав:

Років 10 тому один гарний постачальник дав мені мастер пароль на регістратори бренду "затерто". Це був останній раз коли я пропонував ці реєстратору комусь. Вести мову про наслідки, коли хто завгодно має утіліту чи сервіс по самостійному скиданню паролів - я не хочу. Двухфакторная аутентифікація як засіб ідентифікації? Як ви це уявляете?) Який логін та пароль ви пропишете у аплікухі просто для користування? А, ви хочете просто додати по QR пристрій до облікового запису та зобов'язати усіх користувачів зареєструватись та працювати через їх хмару?)) Зрозуміло зрозуміло)) Секьюрність максимальна. Ну так- і навіть тут ме не будемо залежити від виробника.

Ви написали багато тексту, але в ньому нуль сенсу.

Те, що тільки виробник має можливість скидати паролі, не має ніякого відношення до безпеки. Це просто диктатура і не більше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, k-master сказал:

Треба буде спробувати змінити, бо не може бути так що код хтось дізнався, а ти його змінити не можеш. Не вірю я в таке? 

Спробуйте. Потім повідомите результат)

10 часов назад, volomoto сказал:

Те, що тільки виробник має можливість скидати паролі, не має ніякого відношення до безпеки. Це просто диктатура і не більше.

Реальний світ не зобов'язаний відповідати вашим уявленням чи фантазіям. Справі такі (зараз, а не 4 роки тому у випадку Фрай), з того що знаю. "/" означає або. Доступність способів залежить від актуальності прошивки, а частина при наявності графічного інтерфейсу (тобто не камери). Поїхали:
Хік - скидання через утілиту+виробник/через утіліту і контрольні питання самостійно/через GIUD інтерфейс самостійно/емейл самостійно/QR+HikConnect самостійно.
Дахуа - приблизно аналогічно, тільки QR все одно відправляємо постачальнику а він тіпа виробнику.
Унівью/ЗетПро - через утіліту+виробник/QR код+виробник+інфа
Тіанді-утіліта+емейл самостійно/виробник
Специфічні Acti, Geovision не розглядаю. Milesight не знаю. UBNT Protect - не знаю, по аналогії з їх мережевим залізом мабуть є кнопка.
Аксіс, Ханва (Самсунг) - апаратно, через "кнопку".
Ми розуміємо що таке скидання через кнопку? Це не просто скидання паролю, це скидання всього. І у Хіка було так само. УСІ налаштування будуть затерти, повний деф. Кнопка на камерах (Аксіс та Ханва) всередині корпуса. Уязвляете як у реальності це виглядає??? Їдемо на об'єкт. Знімаємо камеру, демонтаж. 1, 5, 16, 30, 50, ... штук. О, ще є роботи, які висять десь отамочки і маємо викликати вишку? Чудово, зняли. Настроюємо камери. Монтаж, пусконаладка. Рахунок, час, час, рахунок... Об'єкт без нагляду. Взагалі коли той майстер зможе приїхати?? Завтра чи через місяць? А якщо клієнт має декілька об'єктів і питання вирішити треба скрізь? О, мені це вже подобається)

Ок. Варіанти через емейл. Зручні, швидкі. Добре якщо є доступ до пошти. А якщо він втрачений, або немає більше того домену? А якщо це робив монтажник який зник/помер/розірвали стосунки, або він/ви взагалі не заповнював/ли відповідну форму і немає можливості використати цей спосіб? Ліземо на стовпи/стіни/стелі- знімаємо камери і т.д.?)?

Коли ви кажете про диктатуру - то диктатура ЧОГО?? Вам щось нав'язують? Та ні - не купляйте і все. Або купіть краще. Хтось каже Хік поганий у плані скидання паролю? А хто з відомих та якісних виробників має кращий варіант скидання- покажіть конкретно. 
Питання риторичне, можете не відповідати, мені цей аспект не цікавий, як і юзабіліті у якості визначального критерію - бо варіантів не багато. У мене море людей, навіть далеких від ІТ, яким не доставляє проблем опанувати Хіковський застосунок. 

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, uafisher сказал:

Ми розуміємо що таке скидання через кнопку? Це не просто скидання паролю, це скидання всього. І у Хіка було так само. УСІ налаштування будуть затерти, повний деф.

:oops: ну в декого налаштування видає nvr і після скидання вони просто підтягуються з автоматичного бекапу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, standov сказал:

:oops: ну в декого налаштування видає nvr і після скидання вони просто підтягуються з автоматичного бекапу...

В Україні цей уніфай протект, окрім власників, майже нікому не цікавий. Зрозуміло чому. І не тільки в Україні. Тому зручність скидання паролю -операція яка часто взагалі не буде використана - ніяк не вплине на споживацький, а тим більше професійний, вибір.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...