Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу пораду - в виборі (камер, обладнання) для відеоспостереження за ділянкою

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, standov сказал:

"проблема" в тому що у пограмістів років 30 вже є така штука как ajax і казали між собою саме так як каже гугл ) і вони(ми) тут були до того как пан Конотопський вигадував свою компанію )

А як називається бренд? І хто власник? 

Америка теж існувала до Колумба, і шо???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Firetuf сказал:

А як називається бренд? І хто власник? 

це не бренд це технологія, власника нема ) там лінка на вікіпедію. Хто перший в  вікіпедії той папа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

це не бренд це технологія, власника нема ) там лінка на вікіпедію. Хто перший в  вікіпедії той папа

Яка нахєр технологія і хто перший??? Було чітко і ясно сказано, про відеокамери імені "Аджакс". Я зовсім не розумію, у чому тут проблема чи особиста образа???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Firetuf сказал:

Яка нахєр технологія і хто перший??? Було чітко і ясно сказано, про відеокамери імені "Аджакс". Я зовсім не розумію, у чому тут проблема чи особиста образа???

на кого? О_О Я ще раз кажу, я тридцять майже років кажу "аджакс" на слово ajax, я це казав ще до того як Конотопський вирішив його читати якось інакше. Гугл та вікіпедія зі мною солідарні, він мені ощсь доплачує за то шоб я казав не так як правильно а так як подобається йому? Чи в мене є якісь корпоративні умови (за що я отримую ЗП)? - ні. То якого фіга я маю робити так як хоче він а не так як я робив до нього?) Якщо завтра компанія apple переїде в Мумбай і захоче щоб всі казали "аппле" на індуський манер, бо так кажуть її співробітники? я маю то теж виконати?  Є слово в вікіпедії, воно читається досить однозначно, так само як "читає гугл". які питання? )
 

image.png.0bc0fca7f51ecf74a76360f38f558fb9.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Firetuf сказал:

Офф...

Я просто чув в оригіналі, ще в далекі 2000-ні, від молодого ще тоді Конотопського, що це називається "Аякс".........)))))

Офф в квадраті... 

Завжди охєрєваю, від "ковєркання" назв/слів/фамілій.... на свій лад, щоб виділиться серед інших.

А ви не підкажете чому Pajero став Montero

А як хто і де прочитає Julio?

Я також читаю Аякс, Ява, не переймайтесь, у даному випадку Аджакс це не перекручування.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Фрай сказал:

А ви не підкажете чому Pagero став Montero

А як хто і де прочитає Julio?

Я також читаю Аякс, Ява, не переймайтесь, у даному випадку Аджакс це не перекручування.

Як тільки "не зовсім бідного" футболіста Xavi тільки не називали?  Але то трошки інше, то діалекти і авторство.

Фірма, що випускає охоронні системи, звучить як Аякс. Пишеться Ajax.

До речі, нікому в голову, окрім нашого форуму, ще не дійшло футбольний клуб з Амстердаму, обзивати як аджакс. Хоча я думаю, ще не вечір)))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справедливости ради )

IMG_1500.thumb.jpeg.94162618764b1b71fc038d2b232cde1a.jpeg

Сподіваюсь, далі все зрозуміло, але говорити будемо як кому зручно.

Мені теж Аякс відлунює краще. ))

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Справедливости ради )

IMG_1500.thumb.jpeg.94162618764b1b71fc038d2b232cde1a.jpeg

Сподіваюсь, далі все зрозуміло, але говорити будемо як кому зручно.

Мені теж Аякс відлунює краще. ))

Так це ж воно, рідненький Джавелінчик, так і є))) Тут і питань немає.

Джавелин» (от англ. Javelin /ˈdʒævlɪn/, чит. «Джэ́влин» — «метательное копьё, дротик»; общевойсковой индекс — FGM-148)

А ось щодо Аякс, особисто я, не погоджусь. Наприклад ФК Аякс, був відомим ще задовго до наших охоронних систем, і навіть наших великих програмістів. І всі його знають як Аякс.

Амстердамский футбольный клуб «Ая́кс» (нидерл. Amsterdamsche Football Club Ajax, нидерландское произношение: [ˈaːjɑks]) — нидерландский профессиональный футбольный клуб из Амстердама. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви так кажете наче від того як я читаю шось міняється, ну а нідерландського я не знаю, як там читається мені не відомо ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вже не преший раз тут на форумі читаю балалії як починають сперечатись на рівному місці :o

а питання то по темі було інше :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджетно то HDCVI, тим паче їх багато Б/В, бо люди на IP мігрують. Користуюсь гібрідним дахуа на 8 каналів + 4 IP, використовую 6 HDCVI камер, IP wi-fi планую котам у будку встановити. 1080 влаштовує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Firetuf сказал:

А ось щодо Аякс, особисто я, не погоджусь. Наприклад ФК Аякс

Не розумію при чому тут фк Аякс?

IMG_1515.thumb.jpeg.96e5068358de54652d51c833074b76b4.jpeg

Його назва від грецького бога Аякса 

Я ж вам дав наводку, але вас вже не зупинити. :grin:
Назва охоронної системи від:
IMG_1514.thumb.jpeg.98fc45c49d644dcbb8f3c5ff5049109d.jpeg

Бо я завжди шукаю коріння того, що придбав. Туксон, Таксон і тд не для мене.  pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

А по темі то ще раз скажу - не беріть Хіквіжн, незручний сервіс та ціна, інші виробники їх вже давно обійшли.ІМХО

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2023 в 21:33, porterlv сказал:

Ві-фі штука капризна і глючна. Карточки недовговічні. Запис пропаде разом з камерою. Запис по руху для вуличних камер такий собі квест добре налаштувати... Тонка межа між писати все підряд і пропустити важливу подію. Вітер/листя/різкі зміни освітленості, пси/коти тощо...

можна писати в хмару

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, newbee2020 сказал:

можна писати в хмару

ну хз, в мене *кожна* з камер дає десь 6-10мбс *постійно*, писати в хмару 365/24/7 50мбс воно мабуть можно але якось трошки занадто 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26.10.2023 в 21:37, standov сказав:

ну хз, в мене *кожна* з камер дає десь 6-10мбс *постійно*, писати в хмару 365/24/7 50мбс воно мабуть можно але якось трошки занадто 

А ще провайдери люблять давати 100 на прийом та 10-20 на віддачу. 

24.10.2023 в 18:30, uafisher сказав:

Купляйте не просто "відомих виробників" а ПОТРІБНІ версії. Є моделі, спеціально заточені під відеонагляд. При чому серед останніх буває розділення під аналог/цифру (мабуть це вже анахронізм) та по кількості каналів (ну а тут логіка більш зрозуміла). До речі 3 роки - не рідко це тільки гарантійний термін на такі диски, на відміну від 1 року для "супер офісних/ігрових/екологічних/швидких". 
У мене багато об'єктів, і досить рідко виходить зі строю диск. Я не кажу що це правильно - я радив би краще поміняти - але у мене є випадки коли 24/7 диски працюють вже 5-6 років, і при чому у системах, де на реєстраторі 20-30-40 камер, і всі ІР з потоком 3-5+ мбіт.

Воно б було так, якщо б ті хто займаються відновленням даних не казали що у деяких модельних рядах різні диски відрізняються ціною, наліпками, гарантійним терміном. Механіка там однакова. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.10.2023 в 20:37, standov сказал:

*кожна* з камер дає десь 6-10мбс *постійно*

Ого? Нащо Убікам (?) такий трафік??????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.10.2023 в 19:01, Фрай сказал:

не беріть Хіквіжн, незручний сервіс та ціна, інші виробники їх вже давно обійшли

Та ладно) Я хоч і не фан прям Хіка - але за свої гроші є у них багато чого цікаво. Щодо сервісу - взагалі не розумію про що мова, сервіс як сервіс.. Ви про скидання паролів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, uafisher сказал:

Ого? Нащо Убікам (?) такий трафік??????

image.png.274380e5b5d71bc3b8967e8c12a5194b.png
g4 10mbs

g3 flex 6mbs

Але це максималка "48fps"

image.png.b5799ff2209234eff406856c3b32e9e7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, uafisher сказал:

Та ладно) Я хоч і не фан прям Хіка - але за свої гроші є у них багато чого цікаво. Щодо сервісу - взагалі не розумію про що мова, сервіс як сервіс.. Ви про скидання паролів?

І паролі, і сервіс і кнопка скидання налаштувань

Це моє особисте враження як пересічного юзера з дуже базовими навичками. )

от вам не подобається Аякс, а мені навпаки, зручніше за нього у мене була тільки Комета. :grin:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Це моє особисте враження як пересічного юзера з дуже базовими навичками. )

я коли думав в шо втикатися взяв у сусіда потикати апу хіка, відчув давно забуті відчуття і сморід від легасі банковського софта який ніколи не писався "для людей". Характеристики залізок вже не мали після того значення. Зараз в мене дружина, яка дуже далека від отого вашого ойті і залізок буз жодних проблем моніторить хто куди поїхав і ото всьо в ubiquiti protect який має 4.3 оцінку в апсторі (подивився у хіка - 2.9)
Пс. софт і юзерфрендлі ajax - топчік, там до іншого можна доколупуватися але юзер-експіріенс дуже приємний і безболісний)

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.10.2023 в 19:41, k-master сказал:

Воно б було так, якщо б ті хто займаються відновленням даних не казали що у деяких модельних рядах різні диски відрізняються ціною, наліпками, гарантійним терміном. Механіка там однакова. 

"у деяких" може і так, але деякі це не всі)) От чесно навіть не хочу доводити і розповідати власні історії, нагадаю тільки, візьмем народний Хіквіжен та мабуть і Дахуа, що вже кілько-то років є імпортерських лист (не хик ком юа і т.п., а імпортерський, якщо ви розумієте про що я), який придписує СЦ вирішувати гарантійні питання по архіву ТІЛЬКИ за умови "правильного" ХДД, в іншому разі - тільки на платній основі. Чи дотримуються всі СЦ- не знаю, але лист виник не на пустому місці вважаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Фрай сказал:

І паролі, і сервіс і кнопка скидання налаштувань

Це моє особисте враження як пересічного юзера з дуже базовими навичками. )

Ну у мене інший досвід, але цікаво - а у кого ці самі питання вирішуються краще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Фрай сказал:

от вам не подобається Аякс, а мені навпаки, зручніше за нього у мене була тільки Комета

Так він мені не подобається не через юзабіліті)))) Це ж не найголовне. Для вази найголовне - зовнішній вигляд, для ложки-юзабіліті, для ліків - їх ефективність.
Але ж не дуже добре, коли чудова, юзер френдлі ложка має дирку посередині, а?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, standov сказал:

в ubiquiti protect який має 4.3 оцінку в апсторі (подивився у хіка - 2.9)

По перше ви щось сплутали.
2,8 це у Дахуа, при чому одна з версій яка давно не підтримується (2 роки). У звичайного застосунку Дахуа - 4,8. Убікюті протект- 4,3, Хік - 4,8.. То виходить що об'єктивно УБНТ лузер а Духа та Хік коннект краще?)
Далі, два. Юзабіліті - важливо, особливо для людей далеких від програм. Але це не єдина важлив річ - ну і для мене точно не головна. Це для мене, згоден звичайно тут індивідуально.
Ну логічно три. Сорян-але приводити рейтинги у апстор як доказ чого? Просто юзабіліті? Чи задоволенням взагалі?
Ну ок - а як ви поясните низькі або взагалі ВІДСУТНІ рейтингі у дійсно ТОПів - Аксис, Майлстоун, Авіджелон??? Вони хужіше?))) 


А зможете спрогнозувати, коли УБНТ навчиться поток з камери 40 мп(!!!) транслювати в аплікуху на мобільний пристрій?)) Вам не треба така камера - ок, це просто для уявлення різниці у результаті, технологіях та рейтингах.

изображение_viber_2023-10-30_17-49-11-693.jpg

изображение_viber_2023-10-30_17-49-11-259.jpg

изображение_viber_2023-10-30_17-49-11-060.jpg

изображение_viber_2023-10-30_17-49-10-325.jpg

изображение_viber_2023-10-30_17-49-10-526.jpg

изображение_viber_2023-10-30_17-49-10-696.jpg

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...