Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Неужто уже везде позабанивали, и Вы решили повторить сей опыт здесь?

С чего бы вдруг?:D

Вижу только что это специалист уже не только по электрике, но и по отоплению.:beer:

 

Зы.Я бы фломастеры отобрал.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

которое НЕ относится к НАДЁЖНЫМ способам контактных соединений
Наконечник не является способом соединения. Способом соединения является винтовой зажим.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помимо, в большинстве случаев, более дорогой цены, по всем остальным параметрам, особенно по надежности, дифавтоматы хуже связки АВ + ВДТ, так как НЕ могут сохраниться все рабочие характеристики, надежность двух аппаратов защитного отключения засунутых в корпус меньшего объема!

 

Если ПОЛОМАЕТСЯ дифавтомат то вообще НЕ будет защиты!

 

господи и не лень же было ( вопрос то был другим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

господи и не лень же было
Дайте человеку выговориться. А то никто не понимает, и даже простыни постить не даёт. :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Возникла как-бы проблема.

У меня в частном доме установлен, на улице, счетчик РОСТОК 5028МНВ.

И вот с наступлением холодов он перестал мотать киловатты.

Лампочка моргает, опечатан.

В доме ничего для этого специально не менял.

Всё как обычно, просто заметил что не крутит. Ещё очень упало напряжение, как я понимаю соседи греются.

Микроволновка практически не работает.

Сидеть тихонько ждать весны? :oops:

Или может у меня что-то, ноль там замкнуло на землю или из-за пониженного напряжения в сети?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В любом варианте вам стоит вызвать Рес, у родителей в квартире была история что полетел счётчик они не увидели, Рес насчитала долг задним числом по среднему потреблению по дому, они долго потом бодались за отмену долга
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возникла как-бы проблема.

У меня в частном доме установлен, на улице, счетчик РОСТОК 5028МНВ.

И вот с наступлением холодов он перестал мотать киловатты.

...

Сидеть тихонько ждать весны?

 

Ждать 1-го числа ближайшего месяца, когда согласно договора Вы должны снять показания счётчика и передать в РЭС. Именно в это время Вы можете впервые заметить, что показания счётчика странные и сообщить об этом поставщику услуги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Возникла как-бы проблема.

У меня в частном доме установлен, на улице, счетчик РОСТОК 5028МНВ.

И вот с наступлением холодов он перестал мотать киловатты.

Лампочка моргает, опечатан.

В доме ничего для этого специально не менял.

Всё как обычно, просто заметил что не крутит. Ещё очень упало напряжение, как я понимаю соседи греются.

Микроволновка практически не работает.

Сидеть тихонько ждать весны? :oops:

Или может у меня что-то, ноль там замкнуло на землю или из-за пониженного напряжения в сети?

Да, спокойно ждать весны.

Один фиг, за электричество, от которого даже микроволновка работать не хочет платить западло.

А если привлекать внимание РЭСа, то поменяют счётчик и платить за электричество таки придётся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ждать 1-го числа ближайшего месяца, когда согласно договора Вы должны снять показания счётчика и передать в РЭС. Именно в это время Вы можете впервые заметить, что показания счётчика странные и сообщить об этом поставщику услуги.

Это единственно правильный выход. Все остальные ведут к убыткам, и весьма серьезным.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такого не было. Из корпуса выходит кабель с вилкой.

 

У Боша є шафи де вилка на клемник йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если РЭС обнаружит раньше заявления — будет очень больно.

 

Поэтому нужно ничего не ждать (контроллер может прийти) и писать заявление

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз прокладаю проводку по дому (кухня зал) є пару питань, так як цього ніколи не робив:

1. ТВ кабель від тарілки (5м), інтеренет кабель (15м) та кабель живлення 220В на якій відстані прокладати один від одного???

2. Чи можна проводку силову кидати по стелі в гофрі навпростець, щоб не штробити 15м стіни.

3. Планую на майбутнє кондеціонер, но провод хочу кинути зараз, номально буде вивести його зі стіни і потім напряму підключити до кондеціонера щоб не було видно провода?

4. Як підключаються сучасні витяжки, напряму без розетки чи потрібно ставити розетку???

5. Те саме питання про індукційну плитку та духовку, чи потрібно планувати клемну коробку для їх підключення чи можна вивести кабель і напряму їх підключити, є автомат виключно на них.

6. Як вірніше робити штробу для декількох дротів, глибшу щоб вони всі туди помістилися, чи ширшу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз прокладаю проводку по дому (кухня зал) є пару питань, так як цього ніколи не робив:

1. ТВ кабель від тарілки (5м), інтеренет кабель (15м) та кабель живлення 220В на якій відстані прокладати один від одного???

2. Чи можна проводку силову кидати по стелі в гофрі навпростець, щоб не штробити 15м стіни.

3. Планую на майбутнє кондеціонер, но провод хочу кинути зараз, номально буде вивести його зі стіни і потім напряму підключити до кондеціонера щоб не було видно провода?

4. Як підключаються сучасні витяжки, напряму без розетки чи потрібно ставити розетку???

5. Те саме питання про індукційну плитку та духовку, чи потрібно планувати клемну коробку для їх підключення чи можна вивести кабель і напряму їх підключити, є автомат виключно на них.

6. Як вірніше робити штробу для декількох дротів, глибшу щоб вони всі туди помістилися, чи ширшу?

 

1. Я прокладаю на відстані 15-20см якщо технічно можливо))

2. Можно. Не критично. По стінам паралельно архітектурним лініям монтаж роблять.

3. Нормально. Ведуть кабель до місця де зроблений вивід траси кондиціонера.

4. Я розетку роблю збоку труби витяжки. Але по правильному потрібно уточняти яка витяжка планується, а ще ліпше щоб був макет кухні з розмірами.

5. На духовку 3*2.5 і розетку, на варочну поверхню або напряму, або перехід через гільзи на провід ПВ-3, або коробка в стіні і там через клемники. Варіантів трохи є.

6. Я глибшу роблю. Ширина 20-25мм, а глибина 40мм. То дивлюсь по обставинам, якщо міцність і матеріал стіни дозволяє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5. На духовку 3*2.5 і розетку, на варочну поверхню або напряму, або перехід через гільзи на провід ПВ-3, або коробка в стіні і там через клемники. Варіантів трохи є.

зною що є варіанти, вибираю між клемневою коробкою та безпосередньо на клеми приладів, щоб не було ще одного місця розриру.

 

За інші відповіді дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз прокладаю проводку по дому (кухня зал) є пару питань, так як цього ніколи не робив:

 

3. Планую на майбутнє кондеціонер, но провод хочу кинути зараз, номально буде вивести його зі стіни і потім напряму підключити до кондеціонера щоб не було видно провода?

Разные кондюки подключаются по разному.

Инвертор к наружному нужно вести 220в,а к простому к внутреннему блоку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зною що є варіанти, вибираю між клемневою коробкою та безпосередньо на клеми приладів, щоб не було ще одного місця розриру.

 

За інші відповіді дякую.

я в себе на кухні зводив кабель в підрозетники на духову шафу та варочну поверхню,а в підрозетник на крайні шурупи закріпив клемник ,працює років зо три без нарікань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5. Те саме питання про індукційну плитку та духовку, чи потрібно планувати клемну коробку для їх підключення чи можна вивести кабель і напряму їх підключити, є автомат виключно на них.

Я собі вивів кабелі на плиту та поверхню просто із стіни. Потім підключив напряму, крім того і плита і поверхня мають клеми для підключення напряму. Єдине, що залишайте трохи із запасом щоб підключати було зручно.

Так само зробив із витяжкою.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, шановні форумчани. Планую провести в будинок 3 фази. Замовив технічні умови. Нещодавно почув інформацію про ймовірність значного зменшення вартості підключення з 2020 року. Наскільки достовірні дані? Чи хтось володіє інформацією? Варто чекати, чи проводити і не перейматись... Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі вивів кабелі на плиту та поверхню просто із стіни.

виводили одним кабелем на два прилади ( 5*4) чи на кожний прилад свій кабель???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виводили одним кабелем на два прилади ( 5*4) чи на кожний прилад свій кабель???

2 окремих кабеля 3х4 від щитка до приладів.

 

У сестри в новобудові від забудовника вже був виведений один кабель десь 3х6 мабуть, так від нього загільзував два окремих кабеля 3х4 на поверхню та духовку (може буде корисним).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно провести свет из дома в вольер, по воздуху, каким типом кабеля лучше сделать ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно провести свет из дома в вольер, по воздуху, каким типом кабеля лучше сделать ?

 

СИПом .....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сип бывает 1,5мм ?

А он себя выдержит при таком сечении? От 10 квадратов. Если так уж хочется полтора - то ВВГ + трос подвеса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...