Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

Да котел хочу поменять, если не помогут все утепления - окна и крыша, это минимум год

"говорили-балакали,сіли і заплакали". Ви шукаєте просто привід замінити котел а не інші більш реальні проблеми втрати тепла.

 

 

 

 

 

як ел.котли регулюють температуру подачі? Якщо наприклад встановити на котлі 35гр для прямої подачі в ТП (без змішувального вузла), то на подачі такого котла буде теплоносій зі стабільними 35гр чи він тицятиме тенами і робитиме то 45 то 25... І чи дозволяє ел.котел регулювати температуру подачі з кроком наприклад в один градус?

 

Протерм скат 12 - датчик стоїть в самому бачку котла, хоч можливо в когось він стоїть і на подачі цього не знаю. Якщо виставив 50 то більше 50 він не гріє а підтримує її, коли падає до 49 то включається і знову нагріває. Крок 1 градус.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"говорили-балакали,сіли і заплакали". Ви шукаєте просто привід замінити котел а не інші більш реальні проблеми втрати тепла.

 

 

 

 

 

.

 

Ви мене розкусили!:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене розкусили!

ну а які ще варіанти є ?? пояснили що проблема не в котлі а в системі опалення, а ви знову "буду міняти котел". Ну якщо є зайві кошти то вперед.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Январь 2019, 150 кв.м, в доме 23гр., отопление день 1500 квт, ночь 400 квт. Сегодня настроил программатор на отопление с 5 до 7 утра на 24 гр., днем и ночью 22 гр..

Ну и как тут принято, 2000квт/150кв.м/27гр.= 0.47

Буду доутеплять еще потолок (сейчас 250 мм стекловаты, купил еще 200 мм базальта)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там заміна котла на третьому місці. Перше заміна склопакетів, друге утеплення даху. Ну а третє котел. Мені спец що робив систему отплення теж казав давай відреставруємо цей котел, в тебе що лишні гроші? Тепер котел тече і так як треба не гріє. Мало того в мене у дядька в англії теж котел глючив (газовий правда). Замінили і почав нормально гріти і розхід газу зменьшився. Ну і мій досвід з теплообмінником правда газового котла теж показує що беушний хлам треба викідати а не реставровувати. Ну якось так. Ну не подобається він мені. Але я розумію, який би крутий котел чи система отоплення не були але якщо вікна і дах холодні то розхід газу чи електрики однаково буде великим. Тому в приорітетах - утеплення, ну а колись, заміна. За одно попрошу насоса на контур батарей поставити і узо на котла. А висипати керамзит зі стін не буду. Люди в пустоти в стінах спеціально сиплють то пінопластову кришку або піну, то перліт, напевне не просто так. Скажім так, завжди вспію з керамзитом попрощатися. Пару цеглин вийняти і він посиплеться.

От так в дискусії з вами я зрозумів чого я хочу, за що вам і дякую!

Надіюсь після перших двух пунктів розхід електрокотла зменьшиться і мені не прийдеться його міняти. Можливо там утічка тока? Перевіримо, викличу електрика. За одно поставимо узо. По результатам відпишусь!

Змінено користувачем котик муркотик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снял видео, вдруг интересно. Сильно тапками не кидайтесь. Маємо що маємо.

На разі очевидно, що розширювальний бак в котлі не виконує свою функцію. Тому при рості температури в системі вода розширяючись, замість заповнювати розширювальний бак, виходить через запобіжний клапан. Після зниження температури в системі ви отримуєте понижений тиск.

 

Для початку перевірте чи не піде вода з ніпеля р.баку. Бо якщо вода - то груша вже своє віджила.

Далі перевірте тиск повітря у розширювальному баці котла (має бути 1~1.3бар). Перевірку треба робити знизивши тиск в системі до нуля.

 

Інструкція до Скатів v11:

www.c-o-k.ru/library/instructions/protherm/elektricheskie-kotly/17952/62302.pdf

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На разі очевидно, що розширювальний бак в котлі не виконує свою функцію. Тому при рості температури в системі вода розширяючись, замість заповнювати розширювальний бак, виходить через запобіжний клапан. Після зниження температури в системі ви отримуєте понижений тиск.

 

Для початку перевірте чи не піде вода з ніпеля р.баку. Бо якщо вода - то груша вже своє віджила.

Далі перевірте тиск повітря у розширювальному баці котла (має бути 1~1.3бар). Перевірку треба робити знизивши тиск в системі до нуля.

 

Інструкція до Скатів v11:

www.c-o-k.ru/library/instructions/protherm/elektricheskie-kotly/17952/62302.pdf

 

Дуже дякую! Тиск дійсно потрошки падає і я почав панікувати що десь травить система поки зранку не замітив цю водичку під котлом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 квадратов СИП 164 + 5 см пенопласта на фасаде

Пол 10 см ЭПС потолок 30\40 см ваты

 

 

Отопительный сезон 2017-2018

 

 

Сентябрь 2018 159 ночных кВт * 0,84 грн Итого 133,56 грн

В доме утром 25 градусов к вечеру 24 градуса

 

 

Октябрь 2018 403 ночных кВт * 0,84 грн Итого 338,52 грн

В доме утром 25 градусов к вечеру 24 градуса

 

 

Ноябрь 2018 888 кВт

Ночных около 500*0,84 = 420 грн

Дневных около 388*1,68 = 651,84 грн

Итого 1071,84 грн

В доме 24,5

 

 

Декабрь 2018 1013 кВт

Ночных около 607,8*0,84 = 510,55 грн

Дневных около 405,2*1,68 = 680,74 грн

Итого 1191,29 грн

В доме 24,5

 

 

Январь 2019 1205 кВт

Ночных около 482*0,84 = 404,88 грн

Дневных около 723*1,68 = 1214,64 грн

Итого 1619,52 грн

В доме 24,5

 

 

Отопление работало круглосуточно, больше так делать не буду :-) ощущения не улучшились, кошелек пострадал :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 12-2018 на отопление израсходовано...

 

 

За 01-2019 на отопление израсходовано 2147 кВт*ч электроэнергии, из них:

 

  • электрокотел 1877 кВт*ч. (отдельный счетчик).
     
    attachment.php?attachmentid=647698&stc=1&d=1549058238
     
  • кондиционер 9-ка инвертор 270 кВт*ч (отдельный счетчик).
     
    attachment.php?attachmentid=647699&stc=1&d=1549058426
     

 

Предполагаю, что СОР в этом месяце был около 2.

Тогда по теплу было израсходовано 1877+270*2=2417кВт*ч

 

Средняя уличная температура -4.8°C (данные метеостанции аэропорта Жуляны).

Средняя температура в доме составила 19.6°C(цифровые датчики в каждом помещении).

Дельта t=19.6°С-(-4.8°С)=24.4°C.

 

Затраты на 1°C дельты на 1м2: 2417кВт*ч/220м2/24.4°C=0.45 кВт*ч/м2*°C в месяц.

С помощью данного параметра, кому интересно для сравнения, можно вычислить месячные затраты на отопление, умножив на свою квадратуру и дельту температур для своего региона.

 

Кроме отопления:

  • ГВС 135кВт*ч (отдельный счетчик).
  • все остальное 323кВт*ч (в том числе: индукц.плита 7кВт*ч, холодильник 26кВт*ч, свет, и другие электроприборы)

 

Электрокотел, ГВС: 100% ночь.

Общее соотношение день/ночь: 14%/86%.

 

Среднемесячная мощность электрокотла 2.5кВт, среднесуточная максимальная 4.1кВт.

Среднемесячная мощность потребления кондиционера в режиме отопления 0.36кВт, среднесуточная максимальная 0.54кВт.

1549057121474.jpg.2dc534bde45e4f3b8870c9551224d733.jpg

15490571214741.jpg.a49dd112a1c7777e012167962b872e1d.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Январь 2019

Дом построен в 2017. Газоблок, утепление пол 15см эппс, потолок 30см вата, стены 10см вата. Площадь 125м, из них отапливается 102м, но межкомнатных дверей пока нет. Везде только теплый водяной пол

По счётчику намотали 2020квт, это вся электрика (нет духовки, плита допотопная спиралька) и вода и отопление на одном счётчике. Семья 4 человека. Температуру ниже 22 не опускаем.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площадь 125м, из них отапливается 102м

а что это значит ? или это внутренняя 102, а пятно застройки 125 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что это значит ? или это внутренняя 102, а пятно застройки 125 ?

Это значит, что на одну комнату и прихожую, в сумме 23 метра, перекрыта подача теплоносителя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это значит, что на одну комнату и прихожую, в сумме 23 метра, перекрыта подача теплоносителя.

 

 

в любом случае эти комнаты отапливаются за счет других....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что это значит ? или это внутренняя 102, а пятно застройки 125 ?

а взагалі як вірно рахувати територію опалення, по внутрішнім розмірам будинку чи зовнішнім??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок 171 кв.м + гараж 27 кв.м. Гараж має плоский дах, три зовнішніх стіни (одну з них з підйомними воротами), та одну спільну (газобетон 300мм) з будинком. В гаражі стоїть електроконвектор 1 кВт, а в будинку — Скат 9, який гріє теплі підлоги загальною площею 160 кв.м.

 

Будинок ще не жилий, тому з допомогою термостата підтримую температуру в районі 10 градусів на першому поверсі, на другому десь на градус вище виходить, але приймемо середню за +10 град. Середня температура по Львову за січень за даними Accuweather — -4 град.

 

За січень електрокотел працював 100% вночі і спожив 991 кВт•год (окремий лічильник).

 

По формулі виходить 991/171/14 = 0.41

 

В будинку стоять тимчасові утплені ЕППС вхідні двері, але зі щілинами через які трохи задуває. Також на похилих стінах мансарди до існуючих 14 см твердого ППУ має додатись 10 см ековати та гіпсокартон. Стіни зсередини ще не поштукатурені, відкоси не зроблені, віконні плівки не приклеєні. Якщо це все зробити, то енергоспоживання мало б скоротитить десь на 10% точно.

 

В гаражі середня температура +7 град, бо нижче термостат конвектора тримати не може. Через гараж введена вода, тому мушу підтримувати там плюсову температуру. Коли в будинку буде +20, то теплопередачі через стіну буде достатньо для підтримки плюсової температури в гаражі, а поки що працює конвектор.

 

За січень гараж спожив:

201 кВт•год — вдень.

90 кВт•год — вночі.

 

По формулі: 291/27/11 = 0.98

 

В будинку є приточна-витяжна система вентиляції з калориферним захистом від обмерзання, яка буде мати свій лічильник ЕЕ.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за даними Accuweather

rp5.ua дає один знак після коми, на аеропортах.

rp5.ua/%D0%90%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8_%D1%83_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%96_(%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82),_METAR

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

rp5.ua дає один знак після коми, на аеропортах.

rp5.ua/%D0%90%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8_%D1%83_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%96_(%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82),_METAR

По аеропорту -3.5, що трохи змінює результат - 991/171/13.5 = 0.43

Правда я живу не біля аеропорта, а в селі трохи в полі прямо зі стороти північно-західних вітрів, в аеропорт знаходиться в місті і захищений з півночі, тому різниця в кілька десятих градуса може мати в місце, але то не суттєво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в любом случае эти комнаты отапливаются за счет других....

Я в этом моменте не разобралась какую брать площадь. Да, нежилые комнаты отнимают часть тепла, безусловно. Но нельзя сказать, что они полноценно отапливаются, там температура градусов 15 если не меньше, и теплоноситель туда не подаётся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какого сайта лучше смотреть архив погоды чтобы потом в Ексель вставить? А то возле только вручную вносить нужно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какого сайта лучше смотреть архив погоды чтобы потом в Ексель вставить? А то возле только вручную вносить нужно

На rp5.ua можно выгрузить в Excel

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какого сайта лучше смотреть архив погоды чтобы потом в Ексель вставить? А то возле только вручную вносить нужно

 

Удобно здесь rp5.ru/Архив_погоды_в_Киеве,_Жулянах_(аэропорт),_METAR

 

Добавлено через 5 минут

Средняя уличная температура -4.8°C (данные метеостанции аэропорта Жуляны).

Средняя температура в доме составила 19.6°C(цифровые датчики в каждом помещении).

Дельта t=19.6°С-(-4.8°С)=24.4°C.

 

Затраты на 1°C дельты на 1м2: 2417кВт*ч/220м2/24.4°C=0.45 кВт*ч/м2*°C в месяц.

С помощью данного параметра, кому интересно для сравнения, можно вычислить месячные затраты на отопление, умножив на свою квадратуру и дельту температур для своего региона.

 

Хочется разобраться в формуле, получается если понизить температуру в доме, тем самым уменшив дельту например до 15 градусов получим следующие еще большие значения: на 1°C дельты на 1м2: 2417кВт*ч/220м2/15°C=0.73 кВт*ч/м2*°C

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удобно здесь rp5.ru/Архив_погоды_в_Киеве,_Жулянах_(аэропорт),_METAR

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Хочется разобраться в формуле, получается если понизить температуру в доме, тем самым уменшив дельту например до 15 градусов получим следующие еще большие значения: на 1°C дельты на 1м2: 2417кВт*ч/220м2/15°C=0.73 кВт*ч/м2*°C

 

Все правильно, эта формула как вывод из реального потребления, и если вы потратили 2417 квт и при этом у вас в доме 15 градусов, конечно у вас будут теплопотери 0,73 квт

Этот коефициент нужен например для того что бы прикинуть сколько вы потратите если будете держать в доме температуру ниже или выше.

Например результат такой:

2417кВт*ч/220м2/24,4°C=0.45кВт*ч/м2*°C

Если вы снизите в доме температу на 2 градуса , то за месяц потратие:

0,45*22,4*220=2217квт

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторю питання, як вірно рахувати площу опалення будинку , по зовнішнім стінам , по внутрішнім стінам чи кожну кімнату окремо а потім додавати???

Щось здається що я не вірно своє рахував :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в БТИ считают по сумме площадей комнат, где есть обогревательные приборы

 

(это неверная инфа, не удаляю ибо в цитаты попала, позже поправили)

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в БТИ считают по сумме площадей комнат, где есть обогревательные приборы

я площадь дома считаю из техпаспорта бти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...