Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

О газе я все сказал. Для меня наличие газа в трубе важнее наличия электричества в сети, поэтому эту тему не плохо знаю. Дискутировать по этому вопросу готов только с профессионалами в этой теме( без обид ).

-------------

 P.S : у нас в области этого гуталину ,ой простите газу ,хоть завались ( у меня его почти в огороде добывают без преувеличения   ).

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Семен Маркович сказав:

Август на дворе, а о закачке газа ни словечка.

це м'яко кажучи брехня.

якщо про це не трублять, то це не значить, що закачка не відбувається

www.ukrinform.ua/tag-shovisa-gazu - це одне з недавніх

www.epravda.com.ua/news/2023/07/19/702356/ а це на кінець 2го кварталу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Made in USSR сказал:

Дискутировать по этому вопросу готов только с профессионалами в этой теме( без обид ).

Ой-вэй, да кто ж дискутирует? Я задал вопрос и был бы очень мерси если бы профессионал ответил. Я хочу понимать будет ли газ в Одессе или только в скважине на полтавщине или харьковщине? Собирать ли пожитки и ехать в Хайфу или еще пожить можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Семен Маркович сказал:

... В этом году, как я понял, не до накопления газа. Август на дворе, а о закачке газа ни словечка....

 

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

а ви взагалі багато людей знаєте, у яких є план В, я вже не кажу за С?

Я знаю людину, у якої був план Z

image.png.2e2c8594bce1703f3625b44792ea36bf.png

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

це м'яко кажучи брехня.

якщо про це не трублять, то це не значить, що закачка не відбувається

Ну, такіда. Брехня. Цифра та сама що на січень, що на травень, що на липень 11,7. Тобто ніхто нічого не закачує. Доречі, на 21 рік була інформація щодо приналежності газу в сховищах. Цього року такої інформації поки не бачив.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Семен Маркович сказал:

...Я хочу понимать будет ли газ в Одессе...

Навіть і не знаю, що ви таке запитали в Гуглі що він вам пообіцяв залишити Одесу без газу...

Змінено користувачем 988888
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Семен Маркович сказал:

Ой-вэй, да кто ж дискутирует? Я задал вопрос и был бы очень мерси если бы профессионал ответил. Я хочу понимать будет ли газ в Одессе или только в скважине на полтавщине или харьковщине? Собирать ли пожитки и ехать в Хайфу или еще пожить можно?

как говорят в Одессе задать вопрос и получить ответ это две большие разницы.

Ели в хайфе жисти нет ,то конечно живите тута .

 и да В Одесе будет газ , но в каких количесвах и когда и где не знаю 😜

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, XL.pro сказав:

Вище vadimv питав що краще для котла, зараз би придбав EcoFlow і не дрочився б з усім іншим.

Та ото не хочеться майструвати два шнури...

Так ніхто і не підказав модель, в якій вже все зроблено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Made in USSR сказал:

как говорят в Одессе задать вопрос и получить ответ это две большие разницы.

Ели в хайфе жисти нет ,то конечно живите тута .

 и да В Одесе будет газ , но в каких количесвах и когда и где не знаю 😜

То есть идти паковать пожитки?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Семен Маркович сказал:

Ну, такіда. Брехня. Цифра та сама що на січень, ... що на липень 11,7

За вашою логікою у нас із січня закінчився опалювальний сезон. :classic_biggrin:

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Семен Маркович сказав:

на 21 рік була інформація

до війни можна було моніторити стан заповненості сховищ на сайті. зараз із зрозумілих причин вона закрита.

і як цифра на січень і липень може бути одною, якщо закачка не відбувається.

слабенько у вас виходить тут зраду розганяти, краще вже в Хайфу, там теж повно тем, які можна порозкручувати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Семен Маркович сказал:

То есть идти паковать пожитки?

если ваши пожитки влезают в упаковку ,то ехать вам до хайфы смысла нет ,так как там жысть дорогая. ЖИВИТЕ ТУТА  . הכל יהיה בסדר

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Made in USSR сказал:

если ваши пожитки влезают в упаковку ,то ехать вам до хайфы смысла нет ,так как там жысть дорогая. ЖИВИТЕ ТУТА  . הכל יהיה בסדר

Когда-то при СССР был анекдот, когда еврея который выезжал спрашивали куда он едет. В ответ на что он отвечал "не важно куда я еду, важно откуда я еду". (c)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2023 в 09:21, Фрай сказал:

Немє нічого «розписаного» у мануалі моїх котлів, бо це справа для сервісників.

а в мене а апсторі є апа фірмова де гайд як то робити і відповідно до ману ніяких додаткових механічних робіт не передбачено (мабуть то значить що все програмно але то не точно бо я не пробував)  ) ми же не кажемо про якісь окремі випадки, мова про то шо маючи доступ до інтернету у випадку жопи то можна зробити самостійно у більшості випадків для нових котлів. Якщо вас турбує злітання з гарантії чи шось такого типу то значить ще не жопа і дійсно нема чого лізти 

image.png.72ec06f7831bc89f0f3e0920f0da7fc3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3 часа назад, Семен Маркович сказал:

Я всего лишь спросил на чем основана уверенность что зимой будет газ, электроснабжение, вода, отопление. Услышал что я зраднык почему то.

Не спросил, а вбросил! Не зраднык, а зрадогон, зрадофил и другие производные

Цитата

Это такая манера общаться на этом ресурсе? …Где можно ознакомиться с полным перечнем разрешенных вопросов?

На этом ресурсе после своих вбросов принято отвечать на вопросы.

12 часов назад, 988888 сказал:
19 часов назад, Семен Маркович сказал:

міністр енергетики, який каже що... віялові відключення будуть тривати від 10 годин на добу.

Де та коли то було сказано міністром?

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, standov сказал:

а в мене а апсторі є апа фірмова де гайд як то робити і відповідно до ману ніяких додаткових механічних робіт не передбачено (мабуть то значить що все програмно але то не точно бо я не пробував)

Ще раз уважно перечитайте, потрібно на рівні сервісника провести програмне переналаштування.

Та й механічне також, бо потрібна заміна форсунок/жиклерів з інших розмірів отворами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Ще раз уважно перечитайте, потрібно на рівні сервісника провести програмне переналаштування.

Та й механічне також, бо потрібна заміна форсунок/жиклерів з інших розмірів отворами

та ніт же, ми якось по різному з вами читаємо то шо написано (механічне не виполняєтся та електроне регулювання згорання), тип палива доступний в меню опцій, є апа в сторі яке дублює пояснення пунктів тих опцій та має "майстри" з серії закрити кран, включити, вигнати повітря і тп, чорним по білому написано що того достатньо, головне впевнетися що ото число Веббе відповідає діапазону ну і наклейку не забути наклеїти ) то шо в вітогайд треба сервісний код то він в доступі 100 років.
Стосовно заміни форсунок/жиклерів то воно ж те-ж не рокет сайнс якщо котлу то потрібно, в продажу є, коштує небагато. ще раз "у випадку жопи"(с) то можна зробити самостійно. зараз подивився вітопенду (звичайний турбо) 1500грн під лпж в вільному продажі
 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, давайте ще раз разом почитаєм

IMG_0918.thumb.jpeg.921a8304d6220849718fb3469876312d.jpeg

1. Якість газу.

Регулюється автоматично котлом

2. Тип газу.

Потрібна механічна заміна жиклерів, що може зробити далеко не кожен з пересічних користувачів, та й не має права цього робити!

3. Знадобиться програмне переналаштування на інший тип газу.

це взагалі-то сервісна програма і не варто лізти самому без повного розуміння і певних знань.

Газовий прилад є джерелом підвищеної небезпеки, я так думаю. )

:pardon:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Та ото не хочеться майструвати два шнури...

Так ніхто і не підказав модель, в якій вже все зроблено.

Все залежить від бюджету. Якщо дозволяють кошти, то я б порадив EcoFlow River 2 Pro на 728 Вт*год (на літій-залізо-фосфатному акумуляторі). Або EcoFlow RIVER 2 Max на 512 Вт*год (з меншою ємністю АКБ).

EcoFlow.jpg

Змінено користувачем XL.pro
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, XL.pro сказав:

Або EcoFlow RIVER 2 Max на 512 Вт*год

О, то шо треба - Швидкість заряду від мережі: ≈ 1

"При відключеннях 4/4 чи ще гірше, зарядка за годину є дуже вагомою перевагою."

"Котел споживає 95 Ват в режимі опалення, тож вистачить на 5 годин роботи.
В режимі гарячої води, вистачає на 4 години, бо споживає 105 Ват."

+

Наскрізний заряд дає змогу одночасно заряджати зовнішній акумулятор і під'єднаний до нього пристрій, проводячи електрику від розетки до кінцевого девайса.

+

Пристрій вирізняється наявністю корисної функції - автоматичного ввімкнення в разі відключення електроживлення з мережі.
 

Дуже дякую!

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

На этом ресурсе после своих вбросов принято отвечать на вопросы.

Хлопчику, знайди в Правилах https://www.stroimdom.com.ua/guidelines/ пункт, в якому сказано що хтось тобі щось винен і повинен доводити за першим ліпшим бажанням! При тому, виключно твоїм. Є бажання комусь щось довести - зброю в ркуки і на нуль, доводити русні що в тебе є яйця (чи нема???).

Знов передивлятися марафон за кілька тижнів я не зобовязаний. Є бажання - сам передивись, та пошукай де Галущенко розповідав до чого треба готуватися українцям цієї зими. Про повербанки, генератори та дрова, про віялові відключення (але ж вони зроблять усе...).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Семен Маркович сказал:

Знов передивлятися марафон за кілька тижнів я не зобовязаний. Є бажання - сам передивись, та пошукай..

Я так зрозумів, що ви (чомусь) подумали, що коли ви тут напишите щось/колись/десь почутопобачине то підтверджувати те ви не зобов'язані а форумчани мають самі "щось оте" знайти, вам розтлумачити, вам порадити, вас заспокоїти... Соцпрацівників я тут не зустрічав.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли хтось реєструється на профільний форум і не має відношення ні до будівельників, ні до забудовників, виступає у політичці то його наміри видно одразу, або спам або вкиди і розгойдування ситуації.

2 часа назад, Семен Маркович сказал:

Хлопчику…Є бажання комусь щось довести - зброю в ркуки і на нуль, доводити русні що в тебе є яйця 

Синку, шо ж ти такий жорстокий, як мене то на  нуль, а як своє пузо то у Хайфу? )))

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 988888 сказал:

Я так зрозумів, що ви (чомусь) подумали, що коли ви тут напишите щось/колись/десь почутопобачине то підтверджувати те ви не зобов'язані а форумчани мають самі "щось оте" знайти, вам розтлумачити, вам порадити, вас заспокоїти... Соцпрацівників я тут не зустрічав.

А паспортні данні, прописку, дозвіл від компетентних органів потрібно? Аналізи? Кал, Моча, Загальний аналіз крові та генетичний - скільки українськоої а скільки "не правильної" прикладати потрібно? В оригіналі чи достатньо копій завірених у нотаріуса?

Перелік ресурсів посилання на які є правильними, а якіх не правильні можна опублікувати? А то пошлюся, наприклад, на пятий канал, а на нього не можна посилатися.

Я ще раз передивився Правила ресурсу. Там вказано що ресурс не предмодерований. Тобто не заборонено писати будькому і будьщо, що не порушує Правила. Чи то Правила лише для обраних, а іншим - демократія (що хочу те й витворяю)?

 

Ми відволіклись на обговорення моєї персони, а я б хотів все ж таки почути на чому базується впевненість що цієї зими енергоносії будуть доступні в потрібній кількості і без обмеженнь. Поки я цього не побачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...