Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Фрай сказал:

Синку, шо ж ти такий жорстокий, як мене то на  нуль, а як своє пузо то у Хайфу? )))

Ну, хтось повинен на нуль. То чому б не ви? Чи захист країни то не ваше?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Семен Маркович сказал:

а я б хотів все ж таки почути на чому базується впевненість що цієї зими енергоносії будуть доступні в потрібній кількості і без обмеженнь. ...

Так я теж хотів-би від вас почути на чому базується ваша впевненість що буде по іншому :o... в Одесі.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=============================================================

 Начал закупать промышленные устройства плавного пуска . Крайне нужная вещь для запуска электромоторов при питании от генератора . Речь конечно же идет о трех фазах . Пока беру аналог тех устройств которые неплохо себя показали на обычной однофазной сети . Цены приемлемые, но уже конечно не дешево что бы так очень .  Есть до 20 квт. Конечно это с али экспресс.

 ВОЗМОЖНО ЭТО БУДЕТ КОМУ ТО ИНТЕРЕСНО ,КОГДА ПРОТЕСТИРУЮ ОТПИШУСЬ.

Screenshot_193.jpg.fd2d796bd6b2ebf377a4cc994e0380e8.jpg

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, начнем теперь с того с чем же пришел на форум некий знаток писдеса Украине этой зимой?
ви себе шо-то такое строите/построили или беретесь за подряды?
Вы поставщик стройматериалов, техники, прораб, строитель, застройщик или очередной бот на тему «Украина, я твой дом труба шатал»?


Пы.Сы. если бы внучок нквд знал укрмову то я бы подумал на него, бо как-то уж слишком борзо зашел!
и ответы в его стиле. Хотя…

3 часа назад, Семен Маркович сказал:

А то пошлюся, наприклад, на пятий канал, а на нього не можна посилатися.

Он бы этого не написал, скорей другой индивид. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все таки это техническая ветка . кто то зайдет что то для себя подчерпнуть а тут склоки на три страницы. Прекращайте. это оффтоп.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, 988888 сказал:

Так я теж хотів-би від вас почути на чому базується ваша впевненість що буде по іншому :o... в Одесі.

Можна посилання на мій вислів стосовно того, що "буде по іншому... в Одесі"? Повторюю - я лише поцікавився. Виявляється що задати питання це рівнозначно стерджувати що все пропало? А може то проекція своїх думок на співрозмовника?

Я зрозумів що відповіді не отримаю. Лише образи в свою адресу. У хлопчика болісне відчуття своєї неповноцінності і у мене нема бажання пестити його неповноцінність. Хай сам. Все сам.

10 часов назад, Made in USSR сказал:

все таки это техническая ветка . кто то зайдет что то для себя подчерпнуть а тут склоки на три страницы. Прекращайте. это оффтоп.

Полностью согласен. Пытался почерпнуть для себя информацию о необходимости резервирования. Увы. Лучше с тетей Цилей советоваться чем с кичащимся своей неполноценностью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що міняє чи буде газ чи ні? Балон коштує від 1к, заправити теж від 1к, для опалення вистачить на 2 доби, не запасешся... А дровами треба було запасатись якщо не з початку будівництва, то ще у тому році

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТКРОВЕННО говоря я вообще не понимаю этот форум хоть кто то изредка модерирует ? НУ нахуа столько нах не нужной никому инфы. есть вопрос : поделились мнениями и закрыли. НЕТ ? пиз..е ( в смысле идите ) в ветку про войну или создавайте свою. 

если план "План на випадок тимчасового відключення електрики" только ныть и ничего не предлагать , то это ху...й план.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Humanite створив клона Семен Маркович, чим і добавив собі заборону відвідин форуму до кінця року. А новостворений клон - пожиттєво.

  • Лайк 6
  • Дякую 4
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, vadimv сказав:

О, то шо треба - Швидкість заряду від мережі: ≈ 1

"При відключеннях 4/4 чи ще гірше, зарядка за годину є дуже вагомою перевагою."

"Котел споживає 95 Ват в режимі опалення, тож вистачить на 5 годин роботи.
В режимі гарячої води, вистачає на 4 години, бо споживає 105 Ват."

+

Наскрізний заряд дає змогу одночасно заряджати зовнішній акумулятор і під'єднаний до нього пристрій, проводячи електрику від розетки до кінцевого девайса.

+

Пристрій вирізняється наявністю корисної функції - автоматичного ввімкнення в разі відключення електроживлення з мережі.
 

Дуже дякую!

Як показав досвід, чим менше пристроїв у ланцюгу, тим менша ймовірність виходу одного з них з ладу.  У мене мама переплутала підключення клем до акумулятора (навіть не знаю як) і спалила модем.

EcoFlow заряджається за 1-1,5 години, компактний і не потрібно будувати "колгосп". Сучасні технології коштують гроші і можливо не всім підходять.

P.S. Зараз для котла, смартфона, модему, освітлення придбав би Ecoflow замість SinPro + АКБ + павербанки.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 988888 сказав:

:shock: А "матюкальник" там для чого?

Люди питали - треба знати, коли мережа з'явилася (щоб з гени назад перемикатись)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вячеслав_В сказал:

Люди питали - треба знати, коли мережа з'явилася (щоб з гени назад перемикатись)

Ясно. У мене таке не спрацює бо мої забудуть його включити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи, у мене в будинку і так є багато "звукових" і "світових" індикаторів що з'явилась мережа. Той-же кондиціонер, як пацюк, пікає і перезапускається, метеостанція пікає при переході з батарейок на мережу. На кухні (для дружини) встановив цифрові індикатори потужності на кожну з трьох фаз (бо маю лише 12 кВт) щоб дружина бачила на яку фазу можна сміливо ще вмикати "ну очень нужную штучку".

 

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 988888 сказал:

Ясно. У мене таке не спрацює бо мої забудуть його включити.

Реле можна поставити, як що є напруга від гени - підключити баззер від вводу

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Enot123h сказал:

Реле можна поставити,

Доречі, в мене майже як у Вас:

IMG_20230810_115232.jpg.e6386847e6c259f38d38be7e0c117800.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.08.2023 в 13:30, vadimv сказав:

О, то шо треба - Швидкість заряду від мережі: ≈ 1

"При відключеннях 4/4 чи ще гірше, зарядка за годину є дуже вагомою перевагою."

"Котел споживає 95 Ват в режимі опалення, тож вистачить на 5 годин роботи.
В режимі гарячої води, вистачає на 4 години, бо споживає 105 Ват."

+

Наскрізний заряд дає змогу одночасно заряджати зовнішній акумулятор і під'єднаний до нього пристрій, проводячи електрику від розетки до кінцевого девайса.

+

Пристрій вирізняється наявністю корисної функції - автоматичного ввімкнення в разі відключення електроживлення з мережі.
 

Дуже дякую!

Не вистачить. По-перше розрядка в нуль скорочує життя аккумулятору, а по-друге враховуйте ККД вбудованого інвертору. Розраховуйте отримувати 75% паспортної ємності.

Змінено користувачем Куркуль
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 988888 сказал:

Доречі, в мене майже як у Вас:

 

Я б не ризикнув 12В постоянки через перемикач резерву з алі пускати, на 800 Вт там буде 66А. Як що потрібно все вмикати одим перемикачем краще з інвертора вивести провода від кнопки включення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Enot123h сказал:

Я б не ризикнув 12В постоянки через перемикач резерву з алі

:classic_biggrin: У нас зарас все з Алі. Там літія лише 4А :classic_biggrin:. Для світла/витяжки в кухні вистачає приблизно на годину. Інвертор 150 китайських ватт :classic_biggrin:. Цеж аврійна ситсема а не резервна. Пропало світло - через 2 секунди запрацював інвертор автоматично. Через те, що встановлені реле "умного дома" то приходиться знову включати вимикач світла (там де тобі потрібно зараз). Якщо з'вилась мережа то по світлу (світлодіодне) взагалі нічого не замітиш.

А для резерва в мене гена. 2,8 китайця, які задихаються вже при 2 кВатному чайнику :grin:.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, 988888 сказал:

щоб дружина бачила на яку фазу можна сміливо ще вмикати "ну очень нужную штучку"

Працює тільки від мережі. При перевищенні встановленого тобою порога в Амперах - починає "моргати" підсвітка.

изображение_viber_2023-08-10_14-35-49-635.jpg

изображение_viber_2023-08-10_14-34-51-894.jpg

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 988888 сказал:

Працює тільки від мережі.

Ээээ, а зачем столько розеток!?:shock:

  • Лайк 2
  • Хаха 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Ээээ, а зачем столько розеток!?:shock:

То Ви з моєю дружиною не жили :classic_biggrin:....

  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три "поверхи"- то три фази. Далі (для дружини та доньок) оте поділив на "світлофор" (бо їм так легше розбиратись) де "зелений" (нижній) - то "все для кухні". Якщо в "зеленому" поверсі вичерпали ліміт по потужності (4,5А) та потрібно щось увімкнути то переходим на "другий поверх" ("жовтий" :classic_biggrin:). Якщо і там все загружено то дивимось в "червону зону" (третій поверх). А "червона" вона тому, що виділена під опалення (отже влітку - вільна :classic_biggrin:). Індикатори допомагають бачити реальне навантаження на кожну лінію в даний проміжок часу.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...