Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1-фазный гибридный инвертор и 3х-фазный дом как подключить?

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, инвертор Must pv18-3024(3кв/6кв пуск), в идеале хочется запитать весь дом аккумуляторами, в случае отключения света(я понимаю, что бойлер, электроплиту и тд я не включу). По потреблению считал, скважина 1300вт, котельня 300вт, холодос 300вт, роутер,ноут, лед освещение - незначительно.

В доме 3 фазы. И если я правильно понял, либо я могу повесить инвертор нативно(без доп оборудования на вводе) на одну фазу, либо какой-то суперпереключатель, который в случае отключения сети, будет автоматически подключать инвертор на весь дом(собсно как АВР в генераторе).

Инвертор вообще поддерживает АВР? 

И в идеале конечно соеденить это с генератором, что бы он включался, когда инвертор даст сигнал о низком заряде батарей(он умеет). Ген matari mx.

Приходил электрик, предложил сделать ручной ввод инвертора, такое не подходит.

Если кто в Киеве делает такие системы - предложите свои услуги.

Спасибо.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна іграшка той Must. Навіщо на житло три фази? Якщо є електрокотел чи якесь устаткування, то інша справа. А для побуту однієї достатньо. У мене у квартиру 3 фази заходить, а у квартирі стоїть ПЕФ-301 НОВАТЕК. Вся квартира після нього висить на одній фазі, на тій, де нормальна напруга. Але з цим механізмом, тобто суперемикачем можна зробити і так, як тобі треба, наприклад: novatek-electro.com/ru/primery-ispolzovaniya-produkcii/ispolzovaniya-pereklyuchatelya-faz-pef.html Одну фазу з трьох треба завести через Must. Крім того, той ПЕФ рятує від перенапруги та недонапруги, що зараз актуально завдяки кацапам. Необов'язково саме цей перемикач, є інші аналогічні. У мене ПЕФ-301 з додатковими контакторами працює вже років п`ять без проблем. Знаю, що у НОВАТЕК якась занадто довга гарантія - років десять, чи що.

Змінено користувачем пан Дора
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadym petrov сказав:

в случае отключения света(я понимаю, что бойлер, электроплиту и тд я не включу)

Так бойлер же сам включится, посудомойка или стиралка начнут продолжать свои программы, кофеварку и плиту жена включит, это при каждом выключении электрики самому бегать дергать вилки из розеток или как это реализовать если батареи не безразмерные?

36 хвилин тому, пан Дора сказав:

Вся квартира після нього висить на одній фазі, на тій, де нормальна напруга

В мене всі фази нормальні, але ввідний автомат 25А, то виходить більше 5.5кВт одночасно з будинку не візьмеш, а жінка любить все повмикати коли прибігає :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, normal сказав:

Так бойлер же сам включится, посудомойка или стиралка начнут продолжать свои программы, кофеварку и плиту жена включит, это при каждом выключении электрики самому бегать дергать вилки из розеток или как это реализовать если батареи не безразмерные?

В мене всі фази нормальні, але ввідний автомат 25А, то виходить більше 5.5кВт одночасно з будинку не візьмеш, а жінка любить все повмикати коли прибігає :)

бойлер и прочее думал поставить на умные розетки, и автовыключать при пропаже света.

Кстати посоветуйте умные розетки, потому что tuya/ajax не умеют при пропаже света давать триггер на другие приборы:(

туя умеет только при появлении света, но этого мало для нормального сценария

Змінено користувачем vadym petrov
додав
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadym petrov сказав:

Кстати посоветуйте умные розетки, потому что tuya/ajax не умеют при пропаже света давать триггер на другие приборы:(

туя умеет только при появлении света, но этого мало для нормального сценария

Для незалежної взаємодії розумних пристроїв, розеток і тп. я почав будувати систему на відкритих прошивках як оця tasmota.github.io/docs/
Цією прошивкою програмуються і нормально працюють багато готових пристроїв на чіпах esp8266, esp32 є купа модулів, практично все що душа бажає. Купа інфи в інтернеті. Велика комюніті. Система не привязується ні до якого клауду, модулі можуть комунікувати між собою або з якоюсь центральною системою СмартХаус. Фірмвара має гнучкі налаштування , вбудовані тригери, і навідь підтримує прості скрипти. Дуже широкі можливості ... однак потребує часу щоб розібратись і зрозуміти як нею правильно користуватись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...