Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

через скарги учасників есвео у Воркуті  демонтували пам'ятний знак 

728637307_4482121052041769_2847667803085381197_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последнее время читаю , что  по Сумам прилетает часто.  "Предварительно по Сумам было выпущено 6 КАБов."

В Харьков и Запорожье долетают эти разрушительные бомбы . Как там люди живут под этими бомбами,  почему  детей не вывозят, что их там так держит ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

agravery.com/uk/posts/show/brak-robocoi-sili-v-ukraini-dosag-istoricnogo-maksimumu-v-69-ied

і при цьом у у нас 95  тисяч безробітних які зареєстровані

і при цьому  у нас мільйони жінок, які на утриманні чоловіків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DmiVady сказав:

така гра

Цитата

Станом на 2026 рік українські OSINT-дослідники (спільнота Lex Talionis та канал OsintVarta) ідентифікували та нанесли на інтерактивну мапу понад 6 000 підприємств російського військово-промислового комплексу. Для порівняння, на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році цей показник оцінювався лише у 1 400 заводів

узбагойтесь

українцям дали чергову порцію надії на закінчення війни в 2026 і чергові маленькі перемоги.

але скоро нова зима, і ще рік вінйи, і ще рік, і ще. ще , ще .. 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, akineo сказал:

і при цьом у у нас 95  тисяч безробітних які зареєстровані

і при цьому  у нас мільйони жінок, які на утриманні чоловіків

А скiльки не зареестровано?! Я наприклад.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, sergio сказав:

А скiльки не зареестровано?! Я наприклад.

завезуть індусів-геїв і в кожному гаражі буде таке

 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sergio сказав:

А скiльки не зареестровано?! Я наприклад.

безробітний та непрацюючий це різні речі. наприклад я і Ренат теж непрацюючі :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, рыбак сказав:

Последнее время читаю , что  по Сумам прилетает часто.  "Предварительно по Сумам было выпущено 6 КАБов."

В Харьков и Запорожье долетают эти разрушительные бомбы . Как там люди живут под этими бомбами,  почему  детей не вывозят, что их там так держит ? 

Вас верующих фиг поймешь, если вывез - то "беглый", если не вывез - то "что их там так держит".

По любому вам все не так.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Бездомный сказал:

в маска безпідлотні вантажівки бензовози  закуплять ?

краще хай алєкса брежнєва з Канади випишуть 

Спочатку кацапам треба подолати свою дозвільну систему, бо ті безпілотні знову будуть на мосту "світитися" як дрони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, US7IGN сказал:

Зараз цивільних з окупованих територій спільними зусиллями приберуть і будуть автопілоти по порожніх дорогах ганяти

Вангую буде фата моргана, бо цивільних (котрий самотужки можуть це зробити) до програмного забезпечення на державному рівні не допускають, бо це треба віддати бабло гарне повзь структури влади, а це одна з перших загроз існування режиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, US7IGN сказал:

безробітний та непрацюючий це різні речі. наприклад я і Ренат теж непрацюючі :flag1:

"У нас в стране СССР каждый второй пенсионер и это хорошо - нам есть с кого всем брать пример..."

Ушел на пенсию по списку нумер один (шахта - забой - проходка).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Черномор сказал:

Спочатку кацапам треба подолати свою дозвільну систему, бо ті безпілотні знову будуть на мосту "світитися" як дрони.

війна = нужда , примусить

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Бездомный сказал:

Штормшедоу - до 300 км. 

До Вороніжу - 500 .

 

крилаті  ракети - довгі Нептуни ? може нарешті Томагавків підвезли ?

А може й насправді Фламіндічі ?

Если скальпы, то на малой высоте до полутыщи - сам был свидетелем, когда понад домом пролитали ночем, ревут капитально (тогда з одещины було девять пусков, шешть из которых чоьтко бамхнули по воен.целям, три перехопили).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

війна = нужда , примусить

Как то был на объекте у одного чела, гвоздя тот не может забить, но весь обвешан компутерами - тот говорил, что могут создать обеспечение, но влада часникам по рукам зась, бо не в коня корм, там "СВоИ" питаются.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Бездомный сказал:

найсмішніше , що той орден має кат Варшави Олександр Суворов :lol:

досі не позбавлений:lol:

Катерина Друга, Микола Перший та ін.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Бездомный сказал:

"Предложение лидера КПРФ Геннадия Зюганова изъять вклады и средства бизнеса из банков для пополнения бюджета является провокацией, заявил RTVI глава комитета Госдумы по финрынку Анатолий Аксаков.

На предвыборном съезде КПРФ Зюганов обратил внимание на то, что в банках «в условиях войны» лежат 67 трлн рублей, принадлежащих физлицам и 63 трлн предприятий, что суммарно составляет 130 триллионов.

«Это три государственных бюджета лежат и обогащают банкиров», — заявил глава коммунистов.

«Они не вкладываются ни в производство, никуда — и даже на победу. Спокойно можно решить эту проблему быстро. И я бы на месте президента решил бы одним указом, в условиях войны имеет право, он — верховный главнокомандующий», — добавил Зюганов.

 

youtube.com/shorts/PY9U18RbdI8?si=2bD0-c-lhFx4YSel

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Александр Аврамчук сказал:

Z-воєнкор закликав росіян робити запаси: "В стране будет п#здец. Солярки нет, посевной - х#й. Закупаем соль, спички, тушенку. Готовимся к осени". ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v4009617

 

Цукор вже давно закупаю...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Бездомный сказал:

в маска безпідлотні вантажівки бензовози  закуплять ?

краще хай алєкса брежнєва з Канади випишуть 

В нього здається, квартира в Одесі є, хоча він сам з Криму. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якась незрозуміла зміна настроїв у деяких мешканців агресивної сусідньої країни - 

"Шанс и сейчас есть. просто условия будут жестче. Если собрать европу, украину и россию за одним столом, выставить условие-Крым остается за Россией, НО россия выводит войска из остальных территорий, выплачивает какие то репарации (300 лярдов баксов один хер уже не наши, тут можно просто сказать-пользуйтесь ими), отправление путина в отставку, потому что он вообще всех заебал, дебил (кстати еще до всех этих событий читал что у нег 300 лярдов баксов накоплено, так что можно и деда подоить), предоставить скидки на нефть и газ для европы, разрешить украине вступать во все организации в которые она хочет...ну шанс какой то есть. Движуха эта заебала уже всех. Думаю даже в Украине согласятся с тем вариантом, что хер с ним с крымом лишь бы народ не умирал. У двух стран такая демографическая яма что ***ец. Народа с обеих сторон погибло сотни тысяч. Для Европы тоже плюсы в виде дешевых энергоресурсов. Плюс можно еще плюшек подкинуть. Вот только дедушка у нас упертый. До сих пор верит в какие то рывки и победы по всему фронту"

 

  • Хаха 3
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, kkost сказав:

оце жлобко

Типовий представник слуг народу

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Александр Аврамчук сказав:

 

Завжди треба копати глибше - 

Одружений. Виховує чотирьох дочок та одного сина[33]. Родина вважається лідерами за кількістю нерухомості серед дніпровських депутатів.[34][35]

Батько — Анатолій Медяник (за даними ЗМІ помер 2017 року[36]), колишній начальник спецпідрозділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ в Дніпропетровській області.[12]

Діловий партнер — Береза Юрій Миколайович, командир добровольчого батальйону «Дніпро-1», Народний депутат України.

"Прєємствєнность пакалєній". І влади, бо діловий партнер - з "папєрєднікав".

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...