Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, AOZ1 сказал:

Ви вважаете захистников Марiка шоколадно-гівняной стіной. Чи слухаете тiльки порiзанi плюсами интервью? Ну ну.
 

На відміну від Юри чи Віті, я не збираюсь сцяти на гівняну стіну, щоб на мене бризнги з неї летіли)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

та зараз цих привидів кожен день хватає..наприклад сьогодні

 

приводів ( привиди - то аси ВПС ) 

сподіваюся , без образ 

 

до моста вони якось так-сяк удавали з себе "типу хароших русскіх" , а після моста порвалися

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DmiVady сказал:

Вообще-то по-странному захерачили ... не дождавшись мглистой погоды, стрелять по-ясному, и вообще при херовых для обстрела условиях устроили налёт ...ведь по опыту знают же, что процент сбития будет много выше, а точность много ниже, потому что ... ну так положено, в силу некоторых причин.

Но ладно ... глянем на завтра-послезавтра , не верю я, что там поголовно дебилы остались, хотя .... хз ....

Мглистая погода к теплу, ясная к холодам. А очень хотелось к холодам.

 

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зря они это видео показывают, так пидеры и задуматься и научится чему то могут ....

Наши парни круты и боеприпас фантастический ...

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Игорь UA сказав:

психануло х@йло , из-за атаки на аэродром

Немецкий OSINT-аналитик "Tender" показал зону покрытия украинского БПЛА с радиусом в 1000 км. По его мнению это может быть вооружением, которое полностью поменяет правила войны.

image.thumb.png.d0110b77c070f49c851e9b37b6aae637.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Немецкий OSINT-аналитик "Tender" показал зону покрытия украинского БПЛА с радиусом в 1000 км. По его мнению это может быть вооружением, которое полностью поменяет правила войны.

image.thumb.png.d0110b77c070f49c851e9b37b6aae637.png

щоб таке стояло в кожній їх хаті...десь під рязянью

318320134_842187613596235_6328121985603287588_n.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, irina1969 сказал:

щоб таке стояло в кожній їх хаті...десь під рязянью

Это им мстя за ночь сегодняшнюю в Кривбассе и Запорожье.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, JFK сказал:

на цензорі каменти читати то марна трата часу))

 

Не згодний. Тільки там я вперше зрозумів, що різниці між кондовими порохоботами та руснею в сенсі риториці немає... Повністю згоден з ціми твіттами.

 

 

 

 

 

 

 

8 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Як я?

 

Ще раз по складам - ти гастробайтер а Арестович офіцер розвідки в нещодавнему  минулому. Не переплутай.

 

7 часов назад, DimaF сказал:

Да, как и ожидалось...

 

Ну не скажить - очикувалось на рівні останньой атаки. Тоді в мене світло перший раз на півтори години з'явилось рівно через дві доби, а на декілька годин через дві с половиной доби. А сьогодні світла не було 10 годин із яких лишень 4 після атаки. Так що все значно краще очикувань. Кажуть цього разу енергетики почали відключення до прильотів й це запобігло остановці реакторів як минулого разу. Досвід здобувають всі. Жарти жартами але після війни наші війскові, енергетики будут дуже затребувані в сенсі лекцій у відповідних відомствах... Медики теж, але війсковаі медицина мала належну практику в західних країнах й до цієй війни.

Гепард збиваючий крилату ракету це феєрично. Напевно його розробникі серйозно такий варіант не розглядали, хоча припускали. Та ще й помітно економить БК... Сбита ракета коштує більше нового гепарда... Окупився за одне застосування...

 

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

 

ти гастробайтер

 

Гастарбайтер - це німецьке слово. Означає гість-робітник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, hause сказал:

За провокаціями проти "Пташки" та інших військових стоять політтехнологи з Банкової, - заява "ЄС"

Новини Цензор.НЕТ Політика України

Наразі в соцмережах діє організована технологія розколу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

У "ЄС" зазначили, що боти з порожніми сторінками дозволяють собі ображати військових і медиків, а потім "позитивні блогери" Банкової використовують це для власних політиканських цілей, які суперечать інтересам держави.

"Політтехнологи, які раніше працювали на Януковича та його людей, а сьогодні знову окопалися на Банковій, добре знаються на провокаціях і технологіях розколу суспільства. Люди з орбіти Банкової, як і анонімні телеграм канали влади, дозволяють собі публічно використовувати мову ненависті і розколу, принижуючи мільйони українців, які воюють і волонтерять, з 2014 року захищаючи країну.

За брудними провокаціями проти Катерини Поліщук "Пташки", Масі Найєма, Віталія Кличка, а також спецоперація проти "ЄС" та Артура Герасимова, якому приписали так звану "ботоферму", не надавши жодного доказу, стоять ті ж самі люди – послідовники баканова і наумова з СБУ, які працюють для провокації внутрішнього розколу", - йдеться в повідомленні.

Політсила звертає увагу, що голова ОП Андрій Єрмак "публічно долучився до цієї організованої його ж офісом інформаційної спецоперації".

У "Європейській Солідарності" зазначили, що Банкова "повернула цензуру часів Януковича". Джерело: https://censor.net/ua/n3384990

В мене єдине запитання - а навіщо це діючей владі? Що би що? В президента нечуваний рейтінг. Він що намагається відібрати,  5%  залишившихся у маргінальной політсили? Сивочолуму слід було передбачити, заохочуючи прихільників на срач, що в якусь мить це явище припинить бути керованим...

 

А можна призвіща політтехнологів чивокуня, яки зараз працюють на Банкову. Взагалі то це звичайні найманці, яки працюють на того хто більше платить.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vinsol2009 сказав:

www.unian.net/war/partnery-ne-predostavlyali-ukraine-konkretnyh-razveddannyh-pered-vtorzheniem-rf-zelenskiy-novosti-vtorzheniya-rossii-na-ukrainu-amp-12067542.html

Нам никто

Своїм розумом треба жити.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Vikctor сказав:

 

Не згодний. Тільки там я вперше зрозумів, що різниці між кондовими порохоботами та руснею в сенсі риториці немає... Повністю згоден з ціми твіттами.

 

 

 

 

Мені навіть здається, що один з форумчан там спічрайтером працює)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vikctor сказал:

То есть версия наезда политтехнологов ОП на оппозицию не рассматривается. Во всем виноваты шоколадные. Суд тройки расстрел.

Дыбилы бля.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AOZ1 сказал:

То есть версия наезда политтехнологов ОП на оппозицию не рассматривается. Во всем виноваты шоколадные. Суд тройки расстрел.

Дыбилы бля.

Я задав просте запитання - навіщо політтехнологам працюючим на діючу владу гнобити Пташку наприклад? Щоби що? Між ким й ким боротьба політична  в даний час? Хто кого розстрілює. Стосовно останнього речення повністю згодний, але є нюанс...

 

12 минут назад, JFK сказал:

Мені навіть здається, що один з форумчан там спічрайтером працює)))

 

Лишень один?:shock::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Я задав просте запитання - навіщо політтехнологам працюючим на діючу владу гнобити Пташку наприклад? Щоби що? Між ким й ким боротьба політична  в даний час? Хто кого розстрілює. Стосовно останнього речення повністю згодний, але є нюанс...

А навiщо викидати опозiцiйни телеканали з Т2 та iгнорувати петицiю?
75% Якi питання?

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, УмникХреновъ сказал:

...Давайте подтянем ваш и обратимся к фактам. Что получили в итоге.

Разрушенный в ноль Мариуполь. 
Захваченную территорию. 
Несколько тысяч сдавшихся в плен украинских бойцов. 
Сбитые вертолёты и погибшие пилоты, летавшие в Мариуполь, опять же героически (смотреть цитату выше)

Как по вашему - так и планировалось? Так и должно было быть? Или что-то где-то пошло не так?

Мого рівня компетенції вистачає для розуміння, що на війні завжди щось їде не так. Особливо коли війна з країною з вагомо сильнішою (на початку) армією, економикою та спільним кордоном в тисячи км. Я й досі вважаю дивом, що оборонці з цим усім якось впорались та вже звільнили купу втрачених територій. Більшисть вагома кількість дописувачив цієй гілки ще в літку не разглядали навіть можливість контрнаступу. Так що я не можу дорікнути ЗСУ чи політичному керивництву, що вони якось не так боронять країну.

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AOZ1 сказал:

А навiщо викидати опозiцiйни телеканали з Т2 та iгнорувати петицiю?
75% Якi питання?

Так було ж пояснення. Вас воно не влаштовує? Мені пох і на цей факт і на ТВ загалом. Давно звик дивитись/частіше слухати контент в ютубі. Зараз з вимиканням світла й відповідно відсутньості доступу до і-нету з'явилась звичка скачувати потрібний контент, щоб на період блекаутів було що слухати. У будинку свідомо не розводив коаксіал й навіть за 4 рокі не підключав ІРТV. Раніше виникала лишень єдина незручність в зв'язку з відсутністю етерного ТВ - неможливість дивитись значущі спортивні події в реальному часі, а зараз на це пох. ЧМ девлюся у вигляді 10-хвилинних оглядів від Мегого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

Я задав просте запитання - навіщо політтехнологам працюючим на діючу владу гнобити Пташку наприклад? Щоби що? Між ким й ким боротьба політична  в даний час? Хто кого розстрілює. Стосовно останнього речення повністю згодний, але є нюанс...

 

 

Лишень один?:shock::lol:

Ми входимо в етап де стріха багатьох потекла. Не знаю що там за срач, може маєте приклади живих людей що там зашкварились? Бо те що тут називають порохоботами чи зелеботами спокійно може бути підарською фермою, а політсили слабо це контрлюють, частіше використовують нажаль. 

Серед знайомих взагалі не знаю людей що хейтили б військових навіть непублічно, про те що б хтось надумав написати хейт в фейсбуці - як ви особисто це уявляєте? Ви цим особисто грішите тут публічно, а в мене знайомі це більшість умовні порохоботи і ні одного факту не маю. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, ozor сказав:

Своїм розумом треба жити.

І що нажили? Скільки цивільних у Маріуполі загинуло? 50 чи 100 тис? Чи баби єщо наражають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, AOZ1 сказав:

То есть версия наезда политтехнологов ОП на оппозицию не рассматривается. Во всем виноваты шоколадные. Суд тройки расстрел.

Дыбилы бля.

Я не понимаю в чём проблема. Она сама сказала, что каждый имеет право на свое собственное мнение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Vikctor сказав:

Лишень один

додумалась занести на форум мертечуківське лайно та влаштувати із важливої теми черговий політсрач. До того все було більш менш пристойно. І він нажаль і досі не забанений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Vikctor сказав:

ЗСУ чи політичному керивництву

Котлеты и мухи желательно отдельно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...