Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Бездомный сказал:

це конвенційний військовий боєприпас ?

Порылся в вике,оказывается просто ерунда.
Эти качества сделали патрон .17 Remington весьма популярным боеприпасом для варминтинга и учебной стрельбы.Никакого военного применения патрон .17 Remington не имеет.Недостаток патрона — при стрельбе ствол оружия изнашивается гораздо сильнее, чем у крупнокалиберных систем, из-за повреждения канала металлом оболочки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Leon26 сказал:

Благодари, благодарный

Не можливо бути аж настільки тупим, навіть у разі російськомовного Миколаївського сантехніка, який тужить за ковбасою по 2.20 та "смачним" пломбиром. Безумовно я вдячний  всім нашим постачальникам, бо розумію що без їх подарунків в мії будинок вже вселились би буряти на кшталт тебе. Безумовно мені хотілося б ще більшої допомоги, але розумію що завдання заходу окрім збільшення нашої спроможності оборонятись та звільняти захоплені території, не спровокувати одне хУйло на застосування зброї масового знищення ані проти України, ані проти країн заходу. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Leon26 сказав:

Есть объективная информация, которую мы получим из множества источников по окончании этого шоу. Она будет доступна всем кроме тех кто руководствуется в "понимании" происходящего методичками из гибридной реальности (от кремлёвских кураторов). 

Кстати, что там ваши "люди" говорят по поводу того что Ллойд Остин обещал ещё на первом рамштайне перевернуть небо и землю чтоб помочь Украине победить..? Хоть один танк дал..? Самолёт..? На всякий случай, сегодня уже 8-й рамштайн, между 1 и 8 шесть шоу прошло..

 

Стільки букофф)) а все вкладається в одне словосполучення " всепропало"

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, irina1969 сказал:

Тобто якщо нам не дали тих Леопардів, то Рамштайн і збирати не потрібно було? Дивні які люди

Нічого дивного - хомо совєтікус вульгаріс.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Корнил сказал:

Метро Києва це посольство відділу тортур Римської інквізиції, для людини з пошкодженими слухом і соціалізацією.
Тут гучно. Не комфортно. І чесно іноді страшно. Рятують лише навушники або близька людина поруч. Але якщо їх нема…

Хлопчина років 20. Просто дитина в формі. Хитається. Мова не зв’язна. Дезорієнтований. Стоїть в проході біля дверей і намагається заговорити з дівчиною поряд та ще й притулитися до неї . Коли та відмахується з негативом він переключається на жіночку ліворуч. Та починає голосно його відчитувати що він п‘яний чіпляється до людей. Розгубленість в очах пацана переростає в агресію. Ледь встигаю перехопити його руку і відтягнути від неї. Виштовхую на станцію.
- Ти хто такий? Чо на людей кидаєшся?
- А чого вони на мене накинулись??
- Бо ти бухий до них доїб@вся
- Я не бухий!!! Я з госпіталю їду!!
Це дитя знімає шапку і я бачу що чверті голови просто нема. На її місці просто впадина. 
Я від шоку просто розгубився. А він продовжує. Руки в нього трусяться, видно що він закіпає
- Я ж з ними просто поговорити хотів а вони…. 
Відходжу від шоку і розумію що ситуація просто «ад». Питаю вже аккуратно:
- Братику, а ти звідки ?
- З «тридцядки»…
Тут мій шок просто переходить у спазм
- Який бат? 
- Третій!
Мій шок переходить в @huiваніє
- покажи документи
- Та ось!! Я правда контужений! Місяць в комі пролежав! Говорити ще не можу толком!
Дивлюся доки - все сходиться. Чи так буває? Але чому я його не знаю?
- А де це тебе так? (Показую на його голову)
- На Зайцево 
На цих словах знову спазм проходить через хребет. Я згадую те “своє” Зайцево і махєр на спині знову підіймається від страху. Перед очима все знову і авіа і арта і як танки нас ганяли по окопах під Горлівкою. Там не те Шо один одного знати… Ми інколи не знали хто боронить сусідню хату чи позицію.

А далі була година розмов за сигареткою і роз’яснення як це «тут» працює. Що особисті кордони, які розмиваються на фронті і в госпіталях тут були і нікуди не діваються. Що до незнайомих людей не можна «вриватися» і якщо дівчина красива то не варто одразу кликати на побачення. Година розмов про те як заново вчитися жити «ТУТ». Обійми сльози і підтримка. Дзвінок його рідним щоб зустріли з маршрутки і слідкували за його таблетки. Це все! Не більше! Підтримка і можливість притулитися до того, хто зрозуміє.  
Висновок дуже не веселий. Якщо найближчим часом хтось не займеться соціалізацією нас усіх, і військових і цивільних, на рівні суспільства… Нас чекає неймовірна «Срака». Бо повертаючись додому, дуже хочеться до когось притулитися і щоб зрозуміли

© Микола Коваль

Сразу же вспомнились книги Ремарка. Всё это уже было...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, newbee2020 сказал:

вся ця історія із розміщенням ппо на дахах дуже сумнівна. або воно для галочки і реально не дежурить, або якщо дежурить то може влупить в цивільний літак, бо повітряний простір не перекритий.

Ви щось маєте против того, щоб москалі самостійно знищували свої ж літаки? Я повністю за.😊

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Leon26 сказал:

Кстати, что там ваши "люди" говорят по поводу того что Ллойд Остин обещал ещё на первом рамштайне перевернуть небо и землю чтоб помочь Украине победить..? Хоть один танк дал..? Самолёт..? На всякий случай, сегодня уже 8-й рамштайн, между 1 и 8 шесть шоу прошло..

на 1 листопада:

image.thumb.png.8ee274b02f9e8e2b8a2dc1644302abc1.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dark FeniX сказал:

Сразу же вспомнились книги Ремарка. Всё это уже было...

"Все это уже было, мой дорогой Румата...в другие времена и под другими небесами..."(С)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, irina1969 сказал:

Стільки букофф)) а все вкладається в одне словосполучення " всепропало"

У вас..? Лично я верю что Украина победит.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Leon26 сказал:

 Лично я верю что Украина победит.

Звісно переможе, в тому числі завдяки допомозі Заходу, яку ви чомусь помічати не хочете

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

на 1 листопада:

image.thumb.png.8ee274b02f9e8e2b8a2dc1644302abc1.png

Можете уточнить когда, кто, какие танки и самолёты..? По поводу бронемашин и артилерии понятно, хотя и крайне недостаточно для "перевёрнутой земли и неба". Танки и самолёты..?

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, newbee2020 сказал:

вся ця історія із розміщенням ппо на дахах дуже сумнівна. або воно для галочки і реально не дежурить, або якщо дежурить то може влупить в цивільний літак, бо повітряний простір не перекритий.

Сподіваюся як мішень для HARM тики працюе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Leon26 сказал:

Можете уточнить когда, кто, какие танки 

Словения, Македония, Чехия, Польша...это просто по памяти. Не ленитесь, поройтесь в Гугеле...там и про самолеты найдете

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Canton сказал:

"Все это уже было, мой дорогой Румата...в другие времена и под другими небесами..."(С)

Что было, то и будет; и что делалось, то и будет делаться, и нет ничего нового под солнцем.
Бывает нечто, о чем говорят: "смотри, вот это новое"; но это было уже в веках, бывших прежде нас.
Нет памяти о прежнем; да и о том, что будет, не останется памяти у тех, которые будут после.
Книга Екклесиаста.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

image.png.20d184e0c95850ab621097425728f0be.png

 

Vitalii Chepynoga

6 ч.  · 

ЗРК на МО Росії - то од нєрвів… Успокаює обивателя, внушає невразливість і захищеність.

Треба ще дирижаблі запустить. Іранські вчені ендокринологи стверджують, що ніщо так не успокаює, як великі чорні дирижаблі в небі

Ще аеростати між будинками, зенітки, прожектори. щоб все як у дідов було, красівоє. Хай ловлять Atacms або Томагавки.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

Словения, Македония, Чехия, Польша...это просто по памяти. Не ленитесь, поройтесь в Гугеле...там и про самолеты найдете

Так тож не леопарды и абоамсы, то не считается, ну хоть бы челенжеры...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, миг сказав:

Что было, то и будет; и что делалось, то и будет делаться, и нет ничего нового под солнцем.
Бывает нечто, о чем говорят: "смотри, вот это новое"; но это было уже в веках, бывших прежде нас.
Нет памяти о прежнем; да и о том, что будет, не останется памяти у тех, которые будут после.
Книга Екклесиаста.

Екклесиаст 7:26 НРП

И нашел я, что горше смерти та женщина, что подобна сети, чье сердце – ловушка и чьи руки – оковы.
Человек, угодный Богу, избежит ее, а грешник будет ею пойман.


image.png.4b891076b9477fd084628fdbc9bf3c42.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

Словения, Македония, Чехия, Польша...это просто по памяти. Не ленитесь, поройтесь в Гугеле...там и про самолеты найдете

Память вещь не надёжная. Гугл показывает только про обещания. Есть конкретная инфа по танкам и самолётам? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, irina1969 сказав:

Стільки букофф)) а все вкладається в одне словосполучення " всепропало"

Скільки ще Рамштайнів до авіаносців та атомних субмарин треба? Нема сечі терпіти...

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Leon26 сказал:

Память вещь не надёжная. Гугл показывает только про обещания. 

Пизд...ж...

Все есть...а Вы просто мудак-провокатор...просто нах...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Leon26 сказал:

Память вещь не надёжная. Гугл показывает только про обещания. Есть конкретная инфа по танкам и самолётам? 

Якийсь дивний у вас гугл

Ось наприклад:

www.pravda.com.ua/rus/news/2022/06/9/7351403/

news.liga.net/world/news/na-zapade-razobrali-su-25-i-otpravili-ih-ukraine-foreign-policy

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, iiigolkin сказал:

Екклесиаст 7:26 НРП

И нашел я, что горше смерти та женщина, что подобна сети, чье сердце – ловушка и чьи руки – оковы.
Человек, угодный Богу, избежит ее, а грешник будет ею пойман.
image.png.4b891076b9477fd084628fdbc9bf3c42.png

 

 

Змінено користувачем миг
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Canton сказал:

Словения, Македония, Чехия, Польша...это просто по памяти. Не ленитесь, поройтесь в Гугеле...там и про самолеты найдете

www.oryxspioenkop.com/2022/04/answering-call-heavy-weaponry-supplied.html

Tanks (~450)

 35 T-72M1s [April 2022] (Some delivered from Czech stocks in exchange for 15 Leopard 2A4 MBTs and 1 Büffel ARV through the 'Ringtausch' programme)

 T-72M1s [May or June 2022] (Purchased by Czechia from Bulgaria and delivered to Ukraine)

 260+ T-72M(R)s and T-72M1(R)s [Delivered from April 2022 onwards]

 8+ T-72As [July or August 2022]

 28 M-55S' [October 2022] (From Slovenian stocks in exchange for 45 MAN 8x8 trucks through the 'Ringtausch' programme)

 90 T-72EAs [To be delivered] (Purchased by the Netherlands and U.S. from Czechia, upgraded and delivered to Ukraine)

 14 Challenger 2s [To be delivered]

 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Alvalk сказал:

Якийсь дивний у вас гугл

Ось наприклад:

www.pravda.com.ua/rus/news/2022/06/9/7351403/

news.liga.net/world/news/na-zapade-razobrali-su-25-i-otpravili-ih-ukraine-foreign-policy

Вы серьёзно? При чём тут старые советские танки и самолёты? Мы вроде как в качестве щита для всего цивилизованного мира выступаем, и для того чтобы гибло меньше лучших из лучших нам нужно высокотехнологическое современное западное вооружение. 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...