Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, Бездомный сказал:

повні школи - бери  майже будь яку кацапощелепну  педовагіню у дніпровській школі - не помилишся

 

 

Доктор на Вас вже чекає...

image.png.efb832c862fd2854650604be4b059303.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

Іноді і у нього щось проскакує:

 

Солонін - ще один "історик" :lol:

 

до***івся до того , що Бандера націонал-соціаліст :lol:

Біба і Боба знайшли один одного :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Vikctor сказал:

Ватник, та ще й тваринка невдячна. Чудове та цілком природнє поєднання. Коли ви таки зроблені в совку здохнете нарешті, то де ми подібних знайдемо хоча б для зоопарку...

Что, касатік, пробрало..?👺

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Leon26 сказав:

Мне почему-то кажется что победят украинцы, а вас, кремлёвских шестёрок, и лишать ничего не надо будет, вы все срочно эвакуируетесь в ростов.

Ти до українців не маєш жодного стосунку. Тому, стули пельку.

Судячи з того, що празька тро-ло-ло вже піднімає голову, то ще трохи, і слухатимемо історії про батальйон Монако, який переміг Росію без допомоги ЗСУ.

 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Ти до українців не маєш жодного стосунку. Тому, стули пельку.

Судячи з того, що празька тро-ло-ло вже піднімає голову, то ще трохи, і слухатимемо історії про батальйон Монако, який переміг Росію без допомоги ЗСУ.

 

 

Вот как-то сразу видно когда в ольгино пересменка)) А на ЗСУ спекулировать могут только самые отмороженные кремлёвские одноклеточные, типа вас

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

А ви чого ви так переймаєтеся? 

Бо Ти дурко не переймаешся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Бездомный сказал:

 

 

1424229056_7525_134877137517.jpg

Патрон 17 Remington масса заряда пороха в которых больше массы пули.
Масса пули составляет всего 1,3 грамма, что в сочетании с пороховым зарядом весом в 1,4 грамм придаёт ей скорость в 1 300 м/с.,на дистанции в 200 метров  скорость составляет 770 м/с.
  При  такой высокой скорости соударение с телом разрушает пулю на мелкие осколки и создает огромную «временную полость» внутри которой мышцы и кости превращаются почти в фарш. 

Patron-.17-Remington-3.webp

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы забываете еще про гидроудар, для плоти из воды и крови это похуже чем кусочки металла.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Рамштайні не схвалили рішення про постачання Україні танків

Про це заявив новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус за результатами засідання 8-го засідання Контактної групи з питань оборони України у німецькому Рамштайні, повідомляє Укрінформ (https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3656063-u-ramstajni-ne-shvalili-risenna-pro-tanki-dla-ukraini.html).

Змінено користувачем vadimv
  • Конфуз 1
  • Сумно 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, миг сказал:

Патрон 17 Remington масса заряда пороха в которых больше массы пули.
Масса пули составляет всего 1,3 грамма, что в сочетании с пороховым зарядом весом в 1,4 грамм придаёт ей скорость в 1 300 м/с.,на дистанции в 200 метров  скорость составляет 770 м/с.
  При  такой высокой скорости соударение с телом разрушает пулю на мелкие осколки и создает огромную «временную полость» внутри которой мышцы и кости превращаются почти в фарш. 

Patron-.17-Remington-3.webp

це конвенційний військовий боєприпас ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

У Рамштайні не схвалили рішення про постачання Україні танків

Про це заявив новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус за результатами засідання 8-го засідання Контактної групи з питань оборони України у німецькому Рамштайні, повідомляє Укрінформ (https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3656063-u-ramstajni-ne-shvalili-risenna-pro-tanki-dla-ukraini.html).

Не понятно тогда чего собирались? 

Может вброс, или искривленная информация? Шо-то приятного должно быть кроме уже объявлено, чего сколько народу собирать ? Поболтать- выразить озабоченность?

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mastervovik сказал:

Не понятно тогда чего собирались? 

Может вброс, или искривленная информация? Шо-то приятного должно быть кроме уже объявлено, чего сколько народу собирать ? Поболтать- выразить озабоченность?

Восьмой раз уже, пора бы привыкнуть

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Ватник, та ще й тваринка невдячна. Чудове та цілком природнє поєднання. Коли ви таки зроблені в совку здохнете нарешті, то де ми подібних знайдемо хоча б для зоопарку...

Благодари, благодарный

24 минуты назад, vadimv сказал:

У Рамштайні не схвалили рішення про постачання Україні танків

Про це заявив новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус за результатами засідання 8-го засідання Контактної групи з питань оборони України у німецькому Рамштайні, повідомляє Укрінформ (https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3656063-u-ramstajni-ne-shvalili-risenna-pro-tanki-dla-ukraini.html).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто якщо нам не дали тих Леопардів, то Рамштайн і збирати не потрібно було? Дивні які люди

326195892_3421002901464489_6202999345885064999_n.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

Тобто якщо нам не дали тих Леопардів, то Рамштайн і збирати не потрібно було? Дивні які люди

Вы когда семью на обед собираете, просто позвените тарелками, подвигаете стулья и потом всех распускаете..? Дивні які люди...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Метро Києва це посольство відділу тортур Римської інквізиції, для людини з пошкодженими слухом і соціалізацією.
Тут гучно. Не комфортно. І чесно іноді страшно. Рятують лише навушники або близька людина поруч. Але якщо їх нема…

Хлопчина років 20. Просто дитина в формі. Хитається. Мова не зв’язна. Дезорієнтований. Стоїть в проході біля дверей і намагається заговорити з дівчиною поряд та ще й притулитися до неї . Коли та відмахується з негативом він переключається на жіночку ліворуч. Та починає голосно його відчитувати що він п‘яний чіпляється до людей. Розгубленість в очах пацана переростає в агресію. Ледь встигаю перехопити його руку і відтягнути від неї. Виштовхую на станцію.
- Ти хто такий? Чо на людей кидаєшся?
- А чого вони на мене накинулись??
- Бо ти бухий до них доїб@вся
- Я не бухий!!! Я з госпіталю їду!!
Це дитя знімає шапку і я бачу що чверті голови просто нема. На її місці просто впадина. 
Я від шоку просто розгубився. А він продовжує. Руки в нього трусяться, видно що він закіпає
- Я ж з ними просто поговорити хотів а вони…. 
Відходжу від шоку і розумію що ситуація просто «ад». Питаю вже аккуратно:
- Братику, а ти звідки ?
- З «тридцядки»…
Тут мій шок просто переходить у спазм
- Який бат? 
- Третій!
Мій шок переходить в @huiваніє
- покажи документи
- Та ось!! Я правда контужений! Місяць в комі пролежав! Говорити ще не можу толком!
Дивлюся доки - все сходиться. Чи так буває? Але чому я його не знаю?
- А де це тебе так? (Показую на його голову)
- На Зайцево 
На цих словах знову спазм проходить через хребет. Я згадую те “своє” Зайцево і махєр на спині знову підіймається від страху. Перед очима все знову і авіа і арта і як танки нас ганяли по окопах під Горлівкою. Там не те Шо один одного знати… Ми інколи не знали хто боронить сусідню хату чи позицію.

А далі була година розмов за сигареткою і роз’яснення як це «тут» працює. Що особисті кордони, які розмиваються на фронті і в госпіталях тут були і нікуди не діваються. Що до незнайомих людей не можна «вриватися» і якщо дівчина красива то не варто одразу кликати на побачення. Година розмов про те як заново вчитися жити «ТУТ». Обійми сльози і підтримка. Дзвінок його рідним щоб зустріли з маршрутки і слідкували за його таблетки. Це все! Не більше! Підтримка і можливість притулитися до того, хто зрозуміє.  
Висновок дуже не веселий. Якщо найближчим часом хтось не займеться соціалізацією нас усіх, і військових і цивільних, на рівні суспільства… Нас чекає неймовірна «Срака». Бо повертаючись додому, дуже хочеться до когось притулитися і щоб зрозуміли

© Микола Коваль

  • Лайк 7
  • Дякую 8
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Leon26 сказав:

Вы когда семью на обед собираете, просто позвените тарелками, подвигаете стулья и потом всех распускаете..? Дивні які люди...

 все переводимо у їдло, я зрозуміла люди не дивні, а голодні)) мені достатньо оцінок цього Рамштайна від людей, до яких я маю довіру,..розігнати зрадоньку зраду на форумі то святе

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.20d184e0c95850ab621097425728f0be.png

 

Vitalii Chepynoga

6 ч.  · 

ЗРК на МО Росії - то од нєрвів… Успокаює обивателя, внушає невразливість і захищеність.

Треба ще дирижаблі запустить. Іранські вчені ендокринологи стверджують, що ніщо так не успокаює, як великі чорні дирижаблі в небі

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, irina1969 сказал:

 ... мені достатньо оцінок цього Рамштайна від людей, до яких я маю довіру,..розігнати зрадоньку зраду на форумі то святе

Есть объективная информация, которую мы получим из множества источников по окончании этого шоу. Она будет доступна всем кроме тех кто руководствуется в "понимании" происходящего методичками из гибридной реальности (от кремлёвских кураторов). 

Кстати, что там ваши "люди" говорят по поводу того что Ллойд Остин обещал ещё на первом рамштайне перевернуть небо и землю чтоб помочь Украине победить..? Хоть один танк дал..? Самолёт..? На всякий случай, сегодня уже 8-й рамштайн, между 1 и 8 шесть шоу прошло..

 

Змінено користувачем Leon26
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, iiigolkin сказал:



 

Vitalii Chepynoga

6 ч.  · 

ЗРК на МО Росії - то од нєрвів… Успокаює обивателя, внушає невразливість і захищеність.

Треба ще дирижаблі запустить. Іранські вчені ендокринологи стверджують, що ніщо так не успокаює, як великі чорні дирижаблі в небі

вся ця історія із розміщенням ппо на дахах дуже сумнівна. або воно для галочки і реально не дежурить, або якщо дежурить то може влупить в цивільний літак, бо повітряний простір не перекритий.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...