Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

   😁 Вищий антикорупційний суд засекретив вирок щодо угоди зі Злочевським Джерело: https://censor.net/ua/n3435618

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vadimv сказал:

Україна оголосила про військову загрозу в акваторії шести російських портів.

«Військова загроза. Акваторія внутрішнього і зовнішнього рейдів портів Анапа, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сочі, Тамань». Попередження випущено 4 серпня до подальшого скасування.

лише мені одному здається , що це - лакі панч?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.08.2023 в 10:13, XL.pro сказав:

Вомбат чітко написав, що допомагає ідіотам, які не здатні включити мозок. І ці люди принципово не прихильники діючої влади. Тому думай те😂

Для тих, зто читає тим же, чим і думає - сракою. Просто зацитую себе, а тупорили хай скажуть, кому я НЕ допомагаю ні за які гроші (правильна відповідь - зебілам):
 

03.08.2023 в 17:25, Вомбат сказав:

Нещодавно сусід приходив, просив допомогти відкосити від армії. У чувака поруч!!! легальна можливість уникнути мобілізації є, достатньо клепкою трохи напрягтися - нє, воно до мене приперлося. Але ж я знаю, за кого тварина голосувала - послав акуратно в пішу еротичну подорож.
Ні за які гроші. Насрали - прибирайте, тварини тупорилі.

03.08.2023 в 17:22, Вомбат сказав:

От, а я вирішив, що не буду зеленим уєбням допомагати уникнути мобілізації, ні за які гроші.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, porterlv сказал:

У Львові два прильоти :(

https://www.youtube.com/watch?v=8Gd90sHZe3o&t=460s

 

В центре Донецка тоже несколько 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, porterlv сказал:

У Львові два прильоти :(

https://www.youtube.com/watch?v=8Gd90sHZe3o&t=460s

 

Треба грати того, хто такий рів зробив і ремонт машини за його рахунок. Мало би ще узбічча бути. 

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sergio сказал:

Треба грати того, хто такий рів зробив

наскільки я зрозумів до того як асфальт поклали ніхто не влітав :lol:

тут теж неабияка допомога фронту :lol::flag1:

 

зображення_viber_2023-08-06_07-31-05-557.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, sergio сказал:

Треба грати того, хто такий рів зробив і ремонт машини за його рахунок. Мало би ще узбічча бути. 

Так то про вашу автівку, сюжет знято?))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

наскільки я зрозумів до того як асфальт поклали ніхто не влітав :lol:

тут теж неабияка допомога фронту :lol::flag1:

 

зображення_viber_2023-08-06_07-31-05-557.jpg

На Повітрофлотському, за Севастопольською площею, бордюри міняють, підараси. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, hause сказав:
9 годин тому, hause сказав:

   😁 Вищий антикорупційний суд засекретив вирок щодо угоди зі Злочевським Джерело: https://censor.net/ua/n3435618

 

Бл. А я думал индульгенции отменили и все равны перед законом. Но оказалось, что для мерзкой зелёной плесени это не так.

Так що там слышно, почему мы не в НАТО?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Так що там слышно, почему мы не в НАТО?

Ната плахая...такую нату нам и даром не нать...

362241255_2440282929479743_3638985619624272368_n.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тим, хто тримає небо, можна  дякувати кожного дня, а не тільки на їх свято  

image.png.0aadb390407bcc28cfbf7669da835c99.png

  • Лайк 18
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, OlaR сказав:

любі батьки, не тре позбавляти дитину можливості вільно спілкуватись англійською :)

Тут на днях попався аудіозапис виступу Джима Рона, де він розказує, що його батько крім англійської знав ще й німецьку, а мати - французьку. Але його вони цим мовам не навчили. Жалкував з цього приводу. Наводив у приклад скандинавів, у яких знання трьох мов обов'язкове, і четверту вони в школі обирають факультативно.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

 

тут теж неабияка допомога фронту :lol::flag1:

 

Вчора їздив до кума на 60-річчя в Тростянець, що недалеко біля Полтави, де живуть його діти. Я ще такого не бачив. Між двома селами, поруч з дорогою, встановили стовпи освітлення і зробили пішоходну доріжку з бруківки. Раніше там був старенький асфальт. Коли там хто ходить і чи ходить, взагалі - невідомо. Того керівника, який таке учудив під час війни, вже зняли.

  До речі, по дорозі, мене все підпирав якийсь джип. Виявилося, це бувший секретар полтавської міськради Карпов, в якого хата через будинок, на протилежній стороні вулиці. Через два-три будинки, будинок дочки Мамая. Кажуть, що вже виїхала звідтіля. Кум, як купляв цей недобудований будинок, надіявся, що хоч комунікації туди швидше проведуть. Але воду провели недавно, вже при Карпові. Щось там не дуже гарно про Карпова відгукуються, кажуть - "зажрався", що Мамай йому платив щомісяця кешем 10 тисяч, якісь там схеми мутили. А ще кажуть, що правильно його зняли. Ну, то таке. Може й брешуть люди, наговорюють на кришталево чесного партійця. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, irina1969 сказал:

Тим, хто тримає небо, можна  дякувати кожного дня, а не тільки на їх свято  

image.png.0aadb390407bcc28cfbf7669da835c99.png

а всього скільки було ракет?

а то у мене мала колись прийшла зі школи, п'ятірку принесла... а тато хоч і старий, але знав що вже давно 12 бальна система...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Canton сказал:

Ната плахая...такую нату нам и даром не нать...

362241255_2440282929479743_3638985619624272368_n.jpg

на Лондонський конференції чув промову цього пана. дайте нам грошей, а ми самі вирішимо куди та як їх витрачати :lol:

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, vadimv сказал:

Тут на днях попався аудіозапис виступу Джима Рона, де він розказує, що його батько крім англійської знав ще й німецьку, а мати - французьку. Але його вони цим мовам не навчили. Жалкував з цього приводу. Наводив у приклад скандинавів, у яких знання трьох мов обов'язкове, і четверту вони в школі обирають факультативно.

А ще існує Швейцарія - країна поліглотів

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

наскільки я зрозумів до того як асфальт поклали ніхто не влітав :lol:

тут теж неабияка допомога фронту :lol::flag1:

 

зображення_viber_2023-08-06_07-31-05-557.jpg

Може там кілометрів двадцять на годину можна раніше було їхати.?! По собі знаю, що коли їдеш по такій дорозі з рівчаком поруч, це неабияк тисне на психіку.

Пи. Си. Зауважу, він чомусь повним кадром не показує дорогу. Рівчак раптово починається, далі йде узбічча. Може людина хотіла припаркуватись, з"їжджає на узбічча і провалюється в Рівчак, якого до того не було?! 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Бездомный сказав:

А ще існує Швейцарія - країна поліглотів

Це Україна існує, а вони живуть. І це не країна, а чотири країни з своїми законами і мовами. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, US7IGN сказав:

а всього скільки було ракет?

А для цього теба читати оригінальний текст, до якого прикріплена ця картинка. :)

Імхо, комунікаційний косяк пресс-центру. От знають же, що 99% людей тільки дивиться картинки і читає заголовки. Могли би кількість "із" також на картинку додавати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ozor сказал:

Це Україна існує, а вони живуть. І це не країна, а чотири країни з своїми законами і мовами. 

Але валюта спільна😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, US7IGN сказав:

а всього скільки було ракет?

а то у мене мала колись прийшла зі школи, п'ятірку принесла... а тато хоч і старий, але знав що вже давно 12 бальна система...

того що 30 з них знищено та не вбило людей для вас недостатньо ? Чи те, що не вся інфа у військовий час не викладається назагал для вас новина ?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, irina1969 сказав:

того що 30 з них знищено та не вбило людей для вас недостатньо ?

Це все залежить з якого ракурсу дивитись, якщо з боку рф, то явно недостатньо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, irina1969 сказал:

того що 30 з них знищено та не вбило людей для вас недостатньо ? Чи те, що не вся інфа у військовий час не викладається назагал для вас новина ?

я сам професійний маніпулятор та поважаю колег. але мені ця інформація зовсім нічого сказала то який в ній сенс взагалі крім маніпуляції? отже навіщо мені чергова маніпуляція?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Ihor Chumak сказал:

А для цього теба читати оригінальний текст, до якого прикріплена ця картинка. :)

Імхо, комунікаційний косяк пресс-центру. От знають же, що 99% людей тільки дивиться картинки і читає заголовки. Могли би кількість "із" також на картинку додавати.

тут був тільки малюнок, який корисний виключно тим хто запускав ракети, оскільки вони точно знають скільки та яких вони запускали. тепер вони точно знають скільки та яких було збито :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...