Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

УЗИП (ПЗІП)

ЭлектроМеханиК

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

то електрик повинен робити.

електрик робить лише те за що йому заплатять. на жаль, для переважної більшості замовників пропозиція правильного електрика зробити все правильно виглядає як спроба розвести на дурні гроші якимись незрозумілими цяцьками, яких ніколи ні у кого не було і ніхто через це не помер. ну і порада бути здоровими та багатими для більшості в цій країні виглядає як злий жарт...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, goga777 сказал:

Голий варистор від якісного ПЗІПа може відрізнятися за ціною в десятки разів

вам не муляє що завдання та взагалі сфера застосування їх зовсім різні?

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, goga777 сказав:

Але вони працюють на конкурентному ринку, я це розумію. Голий варистор від якісного ПЗІПа може відрізнятися за ціною в десятки разів, причому основні гроші - це за випробування і сертифікацію для використання.

Важливо що вони розуміють суть проблеми

Я не продаю УЗИП й окремих варисторів теж. Це безплатна для клієнта додаткова страховка, якщо електрик пошкодував гроші на УЗИП або "забув" його поставити.
Взагалі-то, це ж не воєнка...
Але усе обладнання під час війни, навіть пральні машини — повинно бути саме такім, ні?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

Це безплатний для клієнта додаткова страховка, якщо електрик пошкодував гроші на УЗИП або "забув" його поставити.

а я думав стандартна частина схеми захисту будь-якого порядного силового блоку, на чому тільки китайці звикли економити :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

а я думав стандартна частина схеми захисту будь-якого порядного силового блоку, на чому тільки китайці звикли економити :lol:

Ні, хоча воно повинно бути повсюди, але у тої самої якости, як я казав.
Тобто, не повинно працювати завжди, а тільки у крайньому разі.
Кількість можливих спрацювань варистора обмежена, заміна клієнтом не передбачена.
В УЗИП варистори розміщені у змінному модулі, це інше.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

електрик робить лише те за що йому заплатять. на жаль, для переважної більшості замовників пропозиція правильного електрика зробити все правильно виглядає як спроба розвести на дурні гроші якимись незрозумілими цяцьками, яких ніколи ні у кого не було і ніхто через це не помер. ну і порада бути здоровими та багатими для більшості в цій країні виглядає як злий жарт...

Як для мене особливость приватного будинку що з початку нема грошiв на все. Потiм повинни з'являтися УЗИП, стабилизтори, генератори тощо.  Краще коштовни.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, iiigolkin сказал:

Ні, хоча воно повинно бути повсюди, але у тої самої якости, як я казав.
Тобто, не повинно працювати завжди, а тільки у крайньому разі.

Дуже цікавий факт: орієнтовно до 2006 року в європейській побутовій техніці варисторний захист переважно був присутній. А потім повністю зник.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, goga777 сказав:

Дуже цікавий факт: орієнтовно до 2006 року в європейській побутовій техніці варисторний захист переважно був присутній. А потім повністю зник.

Завдяки відсутности у мережах УЗИП наявність варистора у приладі забезпечувала не тільки захист приладу, але й більш часте звернення до сервісу. Мабуть, або всі там вже ставлять УЗИП, або більш коштовні ремонти в них тепер, не тільки заміна варистора, як воно було раніше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, iiigolkin сказал:

Завдяки відсутности у мережах УЗИП наявність варистора у приладі забезпечувала не тільки захист приладу, але й більш часте звернення до сервісу. Мабуть, або всі там вже ставлять УЗИП, або більш коштовні ремонти в них тепер, не тільки заміна варистора, як воно було раніше.

Можу сказати, що в Німеччині та Австрії це обов'язково в кожні оселі, включно багатоквартирні будинки (нове будівництво або реконструкція) іноді відразу перший і другий клас захисту.

Змінено користувачем goga777
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Я не продаю УЗИП й окремих варисторів теж. Це безплатна для клієнта додаткова страховка, якщо електрик пошкодував гроші на УЗИП або "забув" його поставити.
Взагалі-то, це ж не воєнка...
Але усе обладнання під час війни, навіть пральні машини — повинно бути саме такім, ні?

Іголкін, раз пішов тут такий флуд, скажи, а як що стоять в хаті отакі автомати захисту от перепадів на вході фази чи на розетках, це гірше твоїх узіпов?

6909019_1.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

логічно 🤣

Не логично. А если появится ночью, когда все спят?

У меня в доме и раньше были проблемы, постоянно то отключали, то переключали. Отдельная линия на розетки, где подключен  насос и кухня включается через таймер, когда все переходные процессы прошли и есть отдельная линия с контрольной  лампочкой.  На таймере устанавливается время задержки и ограничения по напряжению. Я выставил 200  мин и 250 Макс. И 1 мин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Не логично. А если появится ночью, когда все спят?

У меня в доме и раньше были проблемы, постоянно то отключали, то переключали. Отдельная линия на розетки, где подключен  насос и кухня включается через таймер, когда все переходные процессы прошли и есть отдельная линия с контрольной  лампочкой.  На таймере устанавливается время задержки и ограничения по напряжению. Я выставил 200  мин и 250 Макс. И 1 мин.

Пропоную поєднати цю тему з "План на випадок...".

Шоб не скакати туди-сюди.🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Корнил сказав:

Іголкін, раз пішов тут такий флуд, скажи, а як що стоять в хаті отакі автомати захисту от перепадів на вході фази чи на розетках, це гірше твоїх узіпов?

6909019_1.jpeg

для тієї проблеми, що про неї йшла розмова — тре увімкнути опцію затримки включення після відключення, якщо вона є.
і саме для цього це буде добре. 

до речі — я не роблю УЗИП, тільки стаби. 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Корнил сказал:

Іголкін, раз пішов тут такий флуд, скажи, а як що стоять в хаті отакі автомати захисту от перепадів на вході фази чи на розетках, це гірше твоїх узіпов?

Механичне, тобто повiльне.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, iiigolkin сказал:

Іголкін, раз пішов тут такий флуд, скажи, а як що стоять в хаті отакі автомати захисту от перепадів на вході фази чи на розетках, це гірше твоїх узіпов?

Швидкість формування максимального значення комутаційного імпульсу 20 наносекунд. Тільки ПЗІП встигне спрацювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dr.Yura змінив заголовок на УЗИП (ПЗІП)

Я тут припомнил, что интересовался УЗИПами, когда планировал сделать по уму вводной уличный щиток. И были утверждения, что эти устройства лучше всего в доме не устанавливать. Ибо варисторы имеют свойство взрываться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Я тут припомнил, что интересовался УЗИПами, когда планировал сделать по уму вводной уличный щиток. И были утверждения, что эти устройства лучше всего в доме не устанавливать. Ибо варисторы имеют свойство взрываться.

ОК, зараз знайду свою статтю в журналі "Електрик" про інший метод.
 

Electrik_7-8_21_Иголкин.pdf Electrik_9_21_Иголкин.pdf Electrik_10_21_Иголкин.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dark FeniX сказал:

Ибо варисторы имеют свойство взрываться

Варисторы в среде высокого напряжения опасная штука, поэтому основная стоимость качесвенного УЗИПа - это взрывообезопасная оболочка + испытания + сертификация, уже писал

Змінено користувачем goga777
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, iiigolkin сказал:

… коли навіть виробники УЗИПів не знали, що УЗИП після автомату
може бути пошкоджений при вимкнутому автоматі...

Поподробнее, плиз, я записываю :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, но давайте от теории к практике. Что именно, какой конкретно УЗИП порекомендуете ставить в щиток в доме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

Поподробнее, плиз, я записываю :oops:

Расстояния между контактами разомкнутого автомата иногда не есть преграда для напряжения в несколько тысяч вольт

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Хорошо, но давайте от теории к практике. Что именно, какой конкретно УЗИП порекомендуете ставить в щиток в доме?

качественный, на мусор не стоить тратить деньги, ибо результат может разочаровать

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, goga777 сказал:

качественный, на мусор не стоить тратить деньги, ибо результат может разочаровать

Типа OBO Betterman? Глянул ценник на них - глаз задергался

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dark FeniX сказал:

Типа OBO Betterman? Глянул ценник на них - глаз задергался

есть и другие бренды, но нормального качества УЗИПЫ не будут дешевле, а хорошего будут еще и дороже. А как Вы могли смотреть на цену не подобрав нужный ТИП УЗИПа?

Змінено користувачем goga777
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, goga777 сказал:

Расстояния между контактами разомкнутого автомата иногда не есть преграда для напряжения в несколько тысяч вольт

Вопрос был по:

УЗИП після автомату
значит ставить до автомата?
или вообще в другом месте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...