Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, MaxS сказал:

Митниця, податкова - то лише на радість кацапам.

Кацапи самі це усе і палять.

***

Оshkosh м1070 - чимало  народу володіють цим військовим тягачем. 

Я би, напевно, і жінку з дітьми покинув , - аби мені хтось запропонував таку іграшку....

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

всі,хто підтримують верховного ,тобто Зеленського Володимира Олександровича!)))

Тобто готуватися не до війни а до шашликів на майскіє?

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, loader сказал:

інформації зараз багато, а потрібно ще працювати, допомагати ЗСУ, займатись дітьми і т.п.

ви дуже різкий, то прокоментуйте наприклад такі речі:

lb.ua/society/2022/09/15/529508_sbu_vbachaie_perehodah_gromad_vid_upts.html?fbclid=IwAR1FUOgSYudMCeK4mDRkJmylPfj-gQ2TTdYxBaXM3YqHHShZLovpbfB3GFI

texty.org.ua/fragments/107677/shkidnyctvo-pid-chas-vijny-vidomi-ukrayinci-zaklykayut-vladu-prypynyty-peresliduvannya-volonteriv/

в перші дні війни щури з УПЦ МП робили колосальну роботу на ворога, виловлювали навіть в нас на районі, і колосальну роботу роботу для захисту держави робили волонтери, а новини от протилежні.

А то в мене багато вільного часу. 

Не треба відходтти від теми. Вкиди Кантона мають дуже чітку ціль

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Європарламент визнав, що Угорщину більше не можна вважати демократією.

Мадьяри догралися.

Грошей більше не буде.

Далі, буде голосування кожної країни-учасниці щодо позбавлення Угорщини права голосу.

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, serg179 сказал:

IMG_20220916_021549_418.jpg

Щось по коментах з відео реакція не така, яка була в коментах, коли ракети літали в сторону України ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Щось по коментах з відео реакція не така, яка була в коментах, коли ракети літали в сторону України ))

В Валуйках силами ВСУ уничтожена база с 67 боевиками фсб.Мирное население не пострадало.

 

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Музей сказал:

Європарламент визнав, що Угорщину більше не можна вважати демократією.

Мадьяри догралися.

Грошей більше не буде.

Далі, буде голосування кожної країни-учасниці щодо позбавлення Угорщини права голосу.

У поляков тоже не все так однозначно, после того как они приняли закон, что их законодательство имеет приоритет над европейским. Им даже выплаты приостановили из европейского фонда развития(ярды евро). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, dvr002 сказал:

в ночі знову обстріляли Харків

4 прилета - 2 в пригороде, 2 в город

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США ожидают несколько месяцев интенсивных боевых действий в войне между Украиной и Россией

www.washingtonpost.com/national-security/2022/09/15/us-ukraine-russia-war/

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Юрий Киев сказал:

тобто проти того,що ложкін агент кацапіі немає зауважень.угумс.

а райніна для чого ставили,не підкажете,мо знаєте ?

Він на якихось посадах зараз, чи до чого це? Безумовно зашквар з райніним це зашквар, але поки чомусь їх обох не чіпають. Як і портнова, татарова і демченка. Де зашквар на порядки вищий. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Юрий Киев сказав:

уявімо,що всі, раціонально підходячи до питання миру та війни,свого життя і своїх дітей, українці вирішують,що...

...що муравйов - це окупант, ковпак - посібник окупантів, а урср  - це чорний період кацапської окупації.

Вони ще в 90-х повністю витурюють зі своєї території бази окупантів разом з обслугою, не дають громадянства таким як вКравчук, куЧМО та януковіч, а на початку 2000-х вступають в НАТО.

І живуть собі спокійно, без війн, як країни Балтії.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Privet сказав:

Оshkosh м1070 - чимало  народу володіють цим військовим тягачем. 

Питання - коли нарешті дадуть не тільки танкові тягачі (аж 2 штуки), але й танки, яких у штатів тисячі?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, vadimv сказал:

Питання - коли нарешті дадуть не тільки танкові тягачі (аж 2 штуки), але й танки, яких у штатів тисячі?

Тягачі  не дають, а купляють волонтери (Справа Громад  разом з тим, чиє ім'я тут не можна називати, але один тягач він вже оплатив )

А про танки -  в них це мабуть не на часі. Бо бачать, що в нас є інший постачальник. Тільки в останні дні штук 40 підігнав. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, US7IGN сказал:

поки що тільки у нас я бачу різноманіття сирних та молочних продуктів, а також дохуя масла різної жирності, яке до корови взагалі не має відношення. в інших країнах молоко це молоко, а масло це масло. все що не масло - маргарин. я не впевнений що в Італії хтось поруч з сиром буде продавати "сирний продукт". колено вдома я можу зробити не гірше ніж в Чехії...

Маргарин тут також бачу поряд з маслом (Англія). Добре, що подруга читає англійською. Сири тут теж є у економваріанті. А ось вибір дуже відрізняється. Я довго звикала до того, що вибирати немає з чого на відміну від України.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Alvalk сказав:

Тягачі  не дають, а купляють волонтери...

А про танки -  в них це мабуть не на часі. Бо бачать, що в нас є інший постачальник....

Ну тобто гаранти безпеки і територіальної цілісності працюють не покладаючи рук...

Явно мають наміри не розтягувати все це на довгі роки...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, US7IGN сказал:

це виключно ваше уявлення. уявімо завтра героїчно загинуть всі українці - кацапи заходять на звільнене місце. в чому прикол загинути і що в цьому геройського? ще одна форма культу смерті? вибачте, я занадто раціональний і не шукаю особистої слави. а от щось зробити для своєї країни, щоб в ній було комфортно жити не тільки дітям, але й онукам, оце я розумію геройство. але то по телевізору точно не покажуть...

На сьогодні "щось зробити для своєї країни, щоб в ній було комфортно жити не тільки дітям, але й онукам" - це якраз нищити кацапів. І це дуже небеспечно для життя, нажаль. Вони не йшли туди вмирати, але ...  А ось ті  "гЕрої" , що сидять у дома, то таке. В якийсь момент з"ясувється, що Ваша праця була марна, бо прийшли кацапи і все, що Ви робили, перестає мати сенс. Це як фарбувати паркан, коли будинок палає, замість того, щоб гасити пожежу. Так що ті, що на фронті, дійсно герої. А ті, що в тилу - звичайні працівники, які заробляють собі на хліб з маслом. 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, vadimv сказал:

І живуть собі спокійно, без війн

це ж думати та працювати треба. а тут пішов, убився та герой. великого розуму не треба. заодно зробив країну на 1 людину та 15 млн бідніше... яка країні користь від такого геройства?

інфантильність нації починається з інфантильності окремих людей як ото міняти жінку на машинку...

  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, OlaR сказав:

 А ті, що в тилу - звичайні працівники, які заробляють собі на хліб з маслом. 

ні, і в тилу можна багато робити щоб тих кацапів стало менше на нашій землі, але тут є різниця...на фронті за це кладуть життя, а в тилу витрачають свої кошти та свій час

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, vadimv сказал:

Питання - коли нарешті дадуть не тільки танкові тягачі (аж 2 штуки), але й танки, яких у штатів тисячі?

Якщо Україна просить танки - їх потрібно дати, - фон дер Ляєн Джерело: https://censor.net/ua/n3367445

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

це ж думати та працювати треба. а тут пішов, убився та герой. великого розуму не треба. заодно зробив країну на 1 людину та 15 млн бідніше... яка країні користь від такого геройства?

Що Ви верезете? :pozor: Херой в тилу. Всі зараз кинуть вмирати, то будемо мати рашу до західного кордону. Як я розумію, Ви не бачити в цьому якоїсь біди? Плануєте і далі робити щось корисне для країни та онуків? Питання - про яку країну Ви так піклуєтесь?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

ні, і в тилу можна багато робити щоб тих кацапів стало менше на нашій землі, але тут є різниця...на фронті за це кладуть життя, а в тилу витрачають свої кошти та свій час

В тилу - звичайна робота. Ніякого геройства в неї немає. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...