Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

я тут спілкувався з різними людьми різних релігій за останній рік.

хто тут у нас забурений в релігію? в мене питання: як Бог, вища сила допустила згвалтування малолітніх дітей і тп речей?

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МаТраС сказал:

я тут спілкувався з різними людьми різних релігій за останній рік.

хто тут у нас забурений в релігію? в мене питання: як Бог, вища сила допустила згвалтування малолітніх дітей і тп речей?

он потом, на страшном суде, поквитается

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, МаТраС сказал:

я тут спілкувався з різними людьми різних релігій за останній рік.

хто тут у нас забурений в релігію? в мене питання: як Бог, вища сила допустила згвалтування малолітніх дітей і тп речей?

Це залежить від того з яким Богом і яка у тебе угода.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sergio сказал:

Видел, вы на Автоуа тусуетесь. Ещё ни на одном сайте такого сборища даунов не видел. Что не напишешь, набегает толпа тролей. Послал их получил бан на год. Не жалею о содеяном. 💪

Тю, горе яке, мене халуї Бутусова на Цензор"НЕТ" забанили за незручні \питання коментарі, а потім і на сторінці Бутуса у фейсбук, а казали що на Цензорі цензури немає і головний редактор за "правду і справедливість" якої в Україні ніколи не було і не буде.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, hause сказав:

якої в Україні ніколи не було і не буде

де ж вона візьметься, коли такі як ви фейки розповсюджують, а на незручні питання не відповідають. Що там з продажем електроенергії закордон?

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У 2023 році країни «Великої сімки» (G7) виділять Україні $39 млрд фінансової допомоги. Про це йдеться у заяві міністрів фінансів та керівників центральних банків країн G7, оприлюдненій Міністерством фінансів Японії, яка головує у «Великій сімці» цього року.

«Ці значні зобов’язання та їх швидке виконання надають Україні певності та дозволять владі забезпечити функціонування уряду, продовжити надання основних послуг, провести найважливіший ремонт пошкодженої інфраструктури та стабілізувати економіку», — зазначається у документі.

Також наголошується, що фінансова підтримка надається на додаток до життєво важливої військової підтримки та підготовки українських збройних сил та гуманітарної допомоги.

Країни G7 також закликають МВФ погодити нову програму фінансування для України до кінця березня 2023 року.

Крім того, країни «Великої сімки» обіцяють надати Україні підтримку для відновлення критично важливої інфраструктури, а також вживати заходів для запобігання будь-яким спробам обійти запроваджені санкції проти Росії.

minfin.com.ua/ua/2023/02/23/101270287/

8525218ed28a3d52e66e2af608a1fe07.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

Це залежить від того з яким Богом і яка у тебе угода.

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как вам "шоколадная" сценка 5 квартала на пресухе зели? На сколько это было не органично и по откровенно по жёлтому , на фоне всей пресухи. Зеля общался со всем миром о войне и мире и тут эти шавки:pozor:

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, outdoor24 сказав:

де ж вона візьметься, коли такі як ви фейки розповсюджують, а на незручні питання не відповідають. Що там з продажем електроенергії закордон?

Все норм. Знову експортуємо.

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Музей сказав:

Все норм. Знову експортуємо.

а можете дати посилання на ваші дані, бо ENTSOE показує лише звичайні технічні перетоки?

також в офіційних джерелах не бачу інформації, окрім призупинення експорту з жовтня 2022.

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Резніков красень! 🤣

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, 7351 сказал:

$39 млрд

Хто там стежить за усіма новинами, хтось підраховував скільки вже ***ярдів наобіцяли? Хоть щось з того в реальності дійшло куди треба?

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Хто там стежить за усіма новинами, хтось підраховував скільки вже ***ярдів наобіцяли? Хоть щось з того в реальності дійшло куди треба?

Не, до сих пор воюем советскими запасами.

  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Музей сказал:

Все норм. Знову експортуємо

Тобто генератори/запаси бензину/акумулятори/зарядки/інвертори, які скуповували по прайсу 200-300%, вже всьо? Ох...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, outdoor24 сказав:

а можете дати посилання на ваші дані, бо ENTSOE показує лише звичайні технічні перетоки?

також в офіційних джерелах не бачу інформації, окрім призупинення експорту з жовтня 2022.

Не можу, тому що доступ до цієї інформації є офіційно закритий. Лише напівофіційні дані.

Screenshot_20230224_230251_Chrome.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, TaurosRMK сказал:

Хто там стежить за усіма новинами, хтось підраховував скільки вже ***ярдів наобіцяли? Хоть щось з того в реальності дійшло куди треба?

Тобто я нічого не отримав, значить все то хня, я вірно зрозумів?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

Тобто генератори/запаси бензину/акумулятори/зарядки/інвертори, які скуповували по прайсу 200-300%, вже всьо? Ох...

Я купила лише фонарик і кілька свічок. Три куба дрів тепер треба якось спалити... Повербенк був і раніше. ОСББ встиг закупити Старлінк. Генератор за 30 тиЩ Евро придбати не встигли.

До речі, чи варто переходити на Старлінк? Ціна питання 1000 грн за обладнання та 35 грн. Абонплата.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Хто там стежить за усіма новинами, хтось підраховував скільки вже ***ярдів наобіцяли? Хоть щось з того в реальності дійшло куди треба?

 

xukrayina-peremoge-3.jpg.pagespeed.ic_.kQ7N3i9SFm.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На завтра (вихідний день) в Європі заплановані ходи на підтримку України.

Болгарія вже сьогодні не спить.

fb.watch/iUV1bxLZ19/

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Салют сказал:

Тобто я нічого не отримав, значить все то хня, я вірно зрозумів?

Та ні, просто за цей рік постійно оголошують різні суми в мільярдах, напевно вже скільки грошей "виділили", що можна було цілою країною переїхати на інший материк :) Але...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Музей сказал:

Генератор за 30 тиЩ Евро придбати не встигли.

Ну от, а розгрібали як пиріжки, при чому навіть з завдатком з доставкою з Європи. Бо по новинах казали "графіки вимкнень можуть застосовуватися що найменше до кінця опалювального періоду"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, TaurosRMK сказал:

Ну от, а розгрібали як пиріжки, при чому навіть з завдатком з доставкою з Європи. Бо по новинах казали "графіки вимкнень можуть застосовуватися що найменше до кінця опалювального періоду"...

 

Сука, не накаркайте 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...