Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу построить домик 80 м нужен совет!

V.K.L

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, ozor сказав:

Якщо застосувати МЕТОД "П'ЯТЬ ЧОМУ?  від Сакіті Тойода, то може виявитися, що будуватись не потрібно, а вкладати - потрібно.

Нє, якщо цей метод застосувати до власників будинків, то в кінці буде "щоб сидіти в басейні (бесідці, терасі) і пити пиво (вино, коняк, самогонку)".

Тобто будинок без бухла - гроші на вітер.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, ozor сказал:

5 тис. це пенсія вчителя після 40 років роботи у школі. Ваш варіант дозволяє отримувати ці гроші зразу, без роботи у школі 40 років.

А жить где прикажете!?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрел дом  в черноморке 45 000к гос акт все есть кроме канализации, септик. 2 сотки земли, кухни нет он не успел сделать уехал за границу. 

Нарисовал скажем так от руки)) та комната которая с улицы ( это переулок тупиковый с него вход, где стрелка и вход в его мужскую берлогу)
по документам 63 метра, чердак есть над всем домом что думает покупать и не парится, если что скину к вечеру фотки.
Я правильно понял что влазить в стройку нет смысла что это мыльный пузырь котрый лопнет((

bandicam 2023-04-16 14-42-38-984.jpg

Змінено користувачем V.K.L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

додайте ще стіни, перегородки, дах, вікна, двері, фасад, котел і електрику

неуважно читав, просто перед цим мова була про стяжку і ТП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, V.K.L сказал:

нет смысла что это мыльный пузырь котрый лопнет((

С чего вдруг??

Цитата

если что скину к вечеру фотки.

Жду с нетерпением!)

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, allanek сказал:

Про які кооперативи мова, де купуєш землю і вона не належить власнику ділянки?

 

Это как гаражный кооператив, только садовый.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

С чего вдруг??

Я так понимаю что со своими 30 к я не смогу сделать так, чтоб зайти и жить? Это разве что самому становится и все делать самому.
ни кто не сказал стоит ли объект этих денег))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, V.K.L сказав:

ни кто не сказал стоит ли объект этих денег))))

гадати по опису і плану поки важкувато, тільки по фото починають вчитися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, V.K.L сказал:

Я так понимаю что со своими 30 к я не смогу сделать так, чтоб зайти и жить? Это разве что самому становится и все делать самому.
ни кто не сказал стоит ли объект этих денег))))

Считать надо.

От лишнего, то без чего можно обойтись отказаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Skazka сказал:

Это как гаражный кооператив, только садовый.

вообще это поле когда-то было виноградником и его умельцы прибрали к рукам))) а теперь кооператив зеленый гай ,в нем сотка 2012 году была 19 тысяч сейчас с трудом 5 как был пустой, так и остался. Так а прикол еще был другой, приезжаю посмотреть, участок, мне говрят два гос акта на постройку дома, все супер мне подходит, НО на втором участке администрация не разрешает строить так как под землей идут трубы))) капец у человека документ под стройку, а ему говорят только травку))
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Skazka сказав:

Это как гаражный кооператив, только садовый.

Дивне пояснення. В мене і гаражний кооператив був з приватизованою землею. Тобто , знести чи виселити не можна. З гаражом я ще можу зрозуміти, то явище звичайне, але з садовим товариством-ні.

4 хвилини тому, V.K.L сказав:

капец у человека документ под стройку, а ему говорят только травку))

Таке може статись і з ділянкою під забудову. В мене знайома так купила в дорогому районі міста ( Вишгород) ділянку, де був прокладений підземний кабіль і на тому місці ділянки не можна було будувати нічого, поки не вирішить питання з переносом того кабелю. Взнала про це лише після купівлі, коли мала акт власності на руках.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, V.K.L сказав:

Я правильно понял что влазить в стройку нет смысла что это мыльный пузырь котрый лопнет((

Він вже лопнув, якщо бажаєте позбутися останнього, то краще беріть будинок де можна жити без додаткових вкладень

17 годин тому, V.K.L сказав:

я вообще в подвешенном состоянии, работы нет и она вряд ли уже появится та что была

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozor сказал:

5 тис. це пенсія вчителя після 40 років роботи у школі. Ваш варіант дозволяє отримувати ці гроші зразу, без роботи у школі 40 років.

Пять тыщ - это примерно 130 долларов на данный момент. У автора всего 50 тысяч. Если он эти деньги отложит в кубышку и будет брать оттуда по 130 долларов в месяц, то сможет жить на них 32 года. Автору сейчас 54. На его век хватит (при том, что пока он может еще работать и зарабатывать).

А квартиру в карман не положишь. И ее еще обслуживать надо. А если не сдавать - она сразу становится пассивом.

Если у автора домик будет в хорошем месте - он его тоже сможет сдать, если понадобится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок в плані аренди, набагато складніший, ніж квартира. 

Вже не кажучи, що квартира це вже синиця, а непобудований будинок це, далеко не журавль, чи, може, не дай боже, страус чи удод.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, V.K.L сказал:

теперь кооператив зеленый гай ,в нем сотка 2012 году была 19 тысяч сейчас с трудом 5 как был пустой, так и остался.
 

Может, вам на другие места обратить внимание. Тот конец города неоправданно дорогой, мне кажется. Если уж дорогая земля, и маленький кусочек - то хотя бы в городе или очень близко. Усатово, Нерубайское, межлиманье. Или та же Слободка.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, allanek сказал:

Дивне пояснення. В мене і гаражний кооператив був з приватизованою землею. Тобто , знести чи виселити не можна. З гаражом я ще можу зрозуміти, то явище звичайне, але з садовим товариством-ні.

Может, это наш местный колорит. У нас большие садовые кооперативы, где земля (и даже с постройками) не очень дорого, но без приватизации. А даже если будет приватизация - все равно надо платить каждый месяц кооперативу. И коммуникации не личные, а тоже товарищества.

Мне лет несколько назад предлагали участки в межлиманье по 3 тыщи гривень за сотку - только купи и долги выплати, и ухаживай. Сами участки отобраны собранием кооператива у предыдущих владельцев, которые за ними не смотрели.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ozor сказал:

Будинок в плані аренди, набагато складніший, ніж квартира.

Это Одесса. Тут дома под аренду (в правильном месте) намного выгоднее, чем квартира. Сдают и по полдома, и комнату в доме, и сарайчик во дворе. Ну, раньше, до войны так было. Сейчас с этими минированиями моря неизвестно, когда туристы поедут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС скоріш за все сам орендує будинок і недешево, тому треба рішати питання, бо по закінченні того бюджету чекає статус бомжа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

План  и скинули мне расчет по дому хотя я там со многими цифрами не согласен например откуда 450 метров крыша?

111.jpg

bandicam 2023-04-27 14-16-50-059.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, V.K.L сказав:

хозяин назвал своей берлогой

хазяїн - майстер манікюра?🤣

по таким фото можна оцінити лише привабливість для оренди. а так хз шо там за дах, стіни без утеплення.

а по розрахунку (те що кинулося в очі):

що таке копка під лєнту 1 см ?

як може бути розчистка пятна от грунта 16 м?

навіть якщо дах 450, то перекриття має бути менше.

таке враження, що від балди нарахували, аби лише вийти на кінцеву суму. і як його можна перевірити без хоч якогось проекту.

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что имеем, все остальное смотреть просто время в пустую. Фото конечно полноценного нет ,но так с виду чисто опрятно.
Сейчас там его берлога он мне скинул фото что были раньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, V.K.L сказав:

скинули мне расчет по дому

bandicam 2023-04-27 14-16-50-059.jpg

Хехе, 11 строчек )

У меня 117 строк только за первый сезон. ))

А их было три ) Второй сезон - 397 строк, третий - 305 )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, allanek сказав:

Що спонукало? Це ваше бажання і які тому причини чи це вимога РЕСу? В нас всі садові товариства мають трансформатори у власності, але ніколи не чула, щоб було бажання віддати їх РЕСу. Тому і питаю.

Для ТС це теж цікаво, на що треба звернути увагу при покупці ділянки. Тому що кожне питання буде потрібно вирішувати. В більшості випадків це додаткові кошти.

Просто вже були випадки, коли при усіляких негараздах до нас в СТ електрики навідувались в останю чергу, мотивуючи тим, що ми у них не на балансі...також по дачі, у нас 1200 ділянок, які поділені на декілька кооперативів...коли 24 лютого дачі були під орками, декілька трансів постражлало ((ті які встигли передати ремонтувались в першу чергу, а от в нашому СТ він не був на баласі, бо " вумні" члени сказали ' ні" в свій час і світло нам дали самим останнім

Це з власного досвіду

Це цікаво я думаю для всіх, хто підійшов до вибору ділянки/будинку ...мережа то важливо, але треба знати кому вона належить

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...