Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Фрай сказал:

кстати, никто не подскажет как выходить с положения с зарядкой раций без источника э/энергии?

Беруться два повербанки з великою ємністю. Один на передку, другий заряджається від мережі або генератора. 

Є повербанки з сонячними елементами, як варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, yur43 сказав:

повербанки з сонячними елементами

Це ще сумніше ніж динамокрутилка... Тупо маркетинг безтолковий. А панель на два квадрати на передовій не зручна.

Тому самі дієві варіанти - 2 банки і возити на заряд, генератор, автозарядка від 12 В. Все...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, gidron69 сказал:

Прошёлся по магазинам города-***ы ментовские совместно с барыгами и явно при поддержке местной власти гуманитарку сдают в магазины и продают по не божеским ценам...Вот уж воистину:Кому война,а кому и мать родна...😡

А как определили, что это гуманитарка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, porterlv сказал:

Це ще сумніше ніж динамокрутилка... Тупо маркетинг безтолковий. А панель на два квадрати на передовій не зручна.

Тому самі дієві варіанти - 2 банки і возити на заряд, генератор, автозарядка від 12 В. Все...

якщо сонечко є і не треба бігати, складні компактні фотопанелі непогано працюють. якщо треба бігати, тільки павербанки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 newbee2020, на скільки непогано (в цифрах)? Яка площа панелі і яку потужність вона вдує в банк? За скільки часу повністю зарядить банк на 4 - 9 А/год?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, porterlv сказал:

2 newbee2020, на скільки непогано (в цифрах)? Яка площа панелі і яку потужність вона вдує в банк? За скільки часу повністю зарядить банк на 4 - 9 А/год?

залежить від розміру. в мене є така, макс потужність заявлено 18вт. на око десь 10вт видавало (5в 2а). точно не міряв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, newbee2020 сказав:

залежить від розміру. в мене є така, макс потужність заявлено 18вт. на око десь 10вт видавало (5в 2а)

Дякую, кеп :) То який розмір Вашої на 10 Вт? І що вона зможе в мінливу хмарність...

Я ж не перечу, а пояснюю, що повербанк з сонячною панеллю на корпусі - це маркетинг. А велику панель, котра реально щось зможе волочити "за собов" проблемно...

 

в мене є така - ото передайте хлопцям 😉

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользователи сети во время вчерашнего обращения Путина обратили внимание на его руки - опухшие пальцы были обездвижены. Да и лицо у него уже не такое бодрое, как месяц назад.

t.me/uniannet/41866

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Propeller сказал:

А как определили, что это гуманитарка?

Польского мыла и чешских дрожжей у нас точно никогда не было:)) И продуктов тоже:)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cумарні втрати російських окупаційних війск на 27.03.2022  наблизились до 61 тисячі. 

Санітарні втрати російских оккупантів перевищили 44 тысячі.

Незворотні санітарні втрати (загиблі) склали понад 16,6 тисяч. 

sprotyv.info/analitica/sanitarnye-poteri-okkupantov-obnovlennye-dannye-na-27-marta/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще би наших кулі минали...

Сотня орків не вартує нашого чоловіка. Відважні ідуть першими :( Вічна пам'ять герою! Слава Україні. Героямслава.

2022-03-27.jpg

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 6
  • Сумно 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо шановне паньство не заперечує, скажу свою непрофесійну та суто аматорську думку.

перед тим, як про щось говорити, певно треба визначитись про що ми говоримо зараз. У мене великі сумніви що аселсани чи харіси в достатній кількості роздали всім бажаючим. мабуть пощастило лише спецурі (портативки) та хлопцям на важкій техниці (вбудовані). решта бігає полями з зоопарком побутового китаю, навіть якщо воно за дурні гроші зветься "цифрова моторола" (в кращому випадку інверсний скремблінг).

більше за все я бачу або вокі-токі на пальчикових батарейках (знову не наш випадок) та воксунгі-пуксінги з досить пристойними акумуляторами. якщо уважно почитати що на тих акумуляторах написано, то це LiPo 7,6В, для заряджання яких зазвичай використовують "стакани" з живленням від 220В або від мережі 12В від бортової мережі звичайного авто (а незвичайне авто легко може мати 24В). наскільки мені відомо, для використання павербанків (навіть розумних, яким для 12В потрібна окрема команда від споживача) як джерела живлення для вищезазначених "стаканів" потрібен як мінімум перетворювач 5 - 220В з відповідною ефективністю (ККД).

заряджати від генератора звісно прикольно, особливо якщо це наприклад хонда і1000. але. а не впевнений що вони є і з ними хтось буде бігати.

таким чином за наявності авто я б використовував перетворювач 12/24 у необхідні станції 8,4В чи скільки там необхідно літію...

щодо сонячних панелей - є досить зручні та ефективні гнучкі, але розміри, вага та м'яко кажучи незручність використання в зоні бойових дій, як на мене така сама як у генератора.

сам маю пару досить фірмових портативок, які підтримують можливість використання звичайних батарейок у спеціальних боксах, але навіть в інструкції зазначено про автоматичне скидання потужності до мінімальної та значно менший час роботи. але головне, що використання в бою будь-якого колхозу це дуже вразливий та небезпечний варіант, бо по закону славнозвісного Мерфі все зламається та відвалиться в перші хвилини. саме тому ми бачимо не жмені патронів по кишенях, а декілька вже споряджених ріжків, які за потреби просто замінюють порожні за секунди, а на автоматах режими більш економічні ніж автоматичний.

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, porterlv сказал:

Дякую, кеп :) То який розмір Вашої на 10 Вт? І що вона зможе в мінливу хмарність...

Я ж не перечу, а пояснюю, що повербанк з сонячною панеллю на корпусі - це маркетинг. А велику панель, котра реально щось зможе волочити "за собов" проблемно...

 

в мене є така - ото передайте хлопцям 😉

в складеному стані, трохт більше за А5.в розкладеному як два а4 приблизно. зараз виніс на сонце показує 4.5в але зарядка не пішла. хлопцям би передав але як

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lb.ua/society/2022/03/27/511259_sbu_zatrimala_politologa.html

Вот и ладненько... 

Давно эту гниду прихлопнуть надо было. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

як джерела живлення для вищезазначених "стаканів" потрібен як мінімум перетвоювач 5 - 220В з відповідною ефективністю (ККД)

Це повна дурниця, можна використати DC-DC перетворювач безпосередньо з 5 В до 8,4 В чи скільки там треба контроллеру зарядки. Якщо ж є 12 В - то на Алі за пару баксів є готові плати зарядників для 2S літієвих акумуляторів. Зі стакану витрушується усе крім контактів для акумулятора і ставиться двобаксова плата. 

Можна не китайські повербанки використовувати, а послідовно з’єднані банки 18650 на яку там напругу треба. Але знову ж таки питання чим їх заряджати в окопі. 

Але якщо людина сидить в окопі без контакту зі світом їй нічого зараз не допоможе. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, newbee2020 сказав:

як два а4 приблизно. зараз виніс на сонце показує 4.5в але зарядка не пішла. хлопцям би передав але як

От і я про то. Толку з того... З таким успіхом можуть просто цеглину собою волочити. То іграшка, як би ви не розпинались...

US7IGN, пакуємо пацанам баофенги та їх клони (UV-5**). Стакан має УСБ кабель. Дуже зручно. Для базових завдань вистачає.

MaksymS,

Цитата

Але якщо людина сидить в окопі без контакту зі світом їй нічого зараз не допоможе. 

От власне... Про то тре зазделегіть думати. Або слати готове рішення під конкретне залізо. Для цього потрібна конкретика.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Hordi сказал:

Там даже нюансы, подозреваю купить можешь только для личного пользования. Во всяком случае экспорт частником из США любых прицелов и оптики только через экспортную лицензию и для личного использования (лицензия именная).

значить наші всі ліцензії вже отримали

Цитата

380 одиниць тепловізійної оптики вартістю понад 22 мільйони 610 тисяч гривень вже розвантажені в одному з офісів «Повернись живим».

і на постійні поставки джавелінів)))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MaksymS сказал:

Це повна дурниця, можна використати DC-DC перетворювач безпосередньо з 5 В до 8,4 В чи скільки там треба контроллеру зарядки. Якщо ж є 12 В - то на Алі за пару баксів є готові плати зарядників для 2S літієвих акумуляторів. Зі стакану витрушується усе крім контактів для акумулятора і ставиться двобаксова плата. 

Можна не китайські повербанки використовувати, а послідовно з’єднані банки 18650 на яку там напругу треба. Але знову ж таки питання чим їх заряджати в окопі. 

звісно можна. але мій вибір для цієї ситуації замість купи цього мотлоху ще декілька запасних акумуляторів, яким я зможу за потреби поділитися з кимось та не буду казати - агов, кацапи, перекур на 5 годин бо мені тре зарядитися...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Columbina сказав:

Откуда такие выводы????!!!! зашла посмотреть а не приобрести!!!!!!!!!!!!!! Или не в кого г..бросить?

Не звертайте уваги, це ще вам пощастило, що ссилку не затребували

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

Нюанси залишились. Для прикладу, перетнути кордон воно може. Але не все придбати можна вільно у Європі. Навіть для добрих тепловізорів тре мати ліцензію для придмбання...

Тепловизоры отличные в Киеве делают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, porterlv сказал:

От і я про то. Толку з того... З таким успіхом можуть просто цеглину собою волочити. То іграшка, як би ви не розпинались...

я не ісусик щоб розпинатись. на вулиці було майже 19, трохи тіні від гілок. не дивно що не пішла зарядка. на сонці вдень - буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товариш новий вірш написав

ПЛАЧ 

По'внить річки вода,
Сходять із гір сніги,
Промені сонця  стискають глибоку тінь.
Квіточка лісова - і та
Стро'миться з-під землі
З мороку-сплячки до неба в блакитну синь. 

Вкотре у свій полон
Манить рясна весна,
Тільки тепер зовсім інший все має плин:
Замість бузку - патрон,
Пробоїна замість вікна,
Одяг не по весні, фарбований у полин. 

Мама з дитям не спить -
Кров на його щоці:
Куля від пострілу - шрамом на все життя.
Але мале терпить,
Руку трима в руці 
Мами, що за сльозами хова виття. 

Це вже не плач, а біль,
Це вже не страх, а лють: 
Проклятий будь же, кат, і увесь твій рід!
Смертний триває бій...
Боже, хоч що-небудь
Ти вже зроби за страждання Твоїх сиріт. 

Славу Собі воздай,
Словом цінуй Своїм: 
Ти ж бо Величний, знаєш - то припини.
Воїнам - Силу дай,
Дай Перемогу їм, 
І збережи, бо без них і нема весни. 

(с) Ovod

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, gidron69 сказал:

Польского мыла и чешских дрожжей у нас точно никогда не было:)) И продуктов тоже:)

Без фото чи відео доказів, це можна розглядати як вкид дез інформації з метою дескридетації органів влади під час війни. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, gidron69 сказал:

Польского мыла и чешских дрожжей у нас точно никогда не было:)) И продуктов тоже:)

Воспользуюсь вашим ответом. Просто для инфо.

АТБ запустила собственные прямые импортные поставки продуктов питания и товаров первой необходимости из Польши, стран Балтии и Турции

dnpr.com.ua/post/atb-zapustila-sobstvennye-importnye-postavki-produktov-iz-polshi-stran-baltii-i-turcii

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...