Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Dendnepr сказал:

Я сначала штукатурил, потом штробил и закладывал проводку, врезал подрозетники. В подрозетники скручивал провода, запихивал тряпками какимито. Потом шпатлевал. 

 

Можно так зробити, без тряпок)

20221103_111107.jpg

20221103_111052.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.05.2023 в 16:20, Dr.Yura сказал:

типу таких?

є до 4 ярусних клем, наприклад ввідний кабель в щиток від резетки відразу на 3 ярусну клему підводити?

о, мне такая штука тоже интересна. Только вот не пойму по цене - на картине такая дура, а цена копеечная... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.05.2023 в 16:20, Dr.Yura сказал:

типу таких?

є до 4 ярусних клем, наприклад ввідний кабель в щиток від резетки відразу на 3 ярусну клему підводити?

image.thumb.png.aac60a6e27f67519a012af64b16bb08b.png

Я б брав не болтові клеми. Але якщо фенікс, то їх може не бути на складі. Привезуть під замовлення. Раніше терміни були до 2х місяців. Зараз не знаю як з цим у них.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Firetuf сказал:

Шо це?

Це не горизонтальна траса, а "тримач" кабелів, щоб із штроби не вилізали.

Ну й на рахунок Ваго кричати "Аааааа" не варто :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Energon сказал:

Але якщо фенікс, то їх може не бути на складі. Привезуть під замовлення. Раніше терміни були до 2х місяців. Зараз не знаю як з цим у них.

Близько 3-4 тижнів (брав двічі - місяць тому і три місяці тому)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.05.2023 в 16:20, Dr.Yura сказал:

є до 4 ярусних клем, наприклад ввідний кабель в щиток від резетки відразу на 3 ярусну клему підводити?

3-х ярусні пружинні не зручні - вилазять за габарити накладної панелі (бо дроти вставляються зверху).

117669507_.png.2036cdb3c4e36c8a8cadc7df0b030b47.png

2-х ярусні пружинні - норм.

Болтові 3-х ярусні - якраз в рівень (дроти вставляються збоку).

946102986_.png.cc5dda123203eb74c370289308b2be7b.png

 

Є ще такі, 3-х ярусні пружинні - вони трохи нижчі. Але я їх не пробував :)

1565446031_.png.6bba85bf6494c85eaf31681bf1de4450.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InSAn сказал:

Це не горизонтальна траса, а "тримач" кабелів, щоб із штроби не вилізали.

офф. ,Я спочатку, зовсім був вирішив, що це розширювач штроби, щоб вона не звузилась....)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.05.2023 в 12:32, Firetuf сказав:

офф. ,Я спочатку, зовсім був вирішив, що це розширювач штроби, щоб вона не звузилась....)))

Растопырка.... 
)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Драйвери лед ламп і світлодіоди. Було пару не працюючих ламп Е27, вирішив подивитися що там в середині і що може пригодитися :) Є невеликий драйвер 220 в *** А от тут виникає питання, я так розумію там має бути понижування напруги для світлодіодів? А по факту заміряв на виході + і - 320В. Що за діла, це нормально? І по світлодіодах, явно видно що один вигорів, а інші пробував перевірити, включив прозвонку на мультиметрі, ніодин не загорівся (а начебто мав), значить що всі згорівші? Аналогічна ситуація з лед світильником, там на стрічці напаяно 45 світлодіодів, ніодин не загорівся. Могли всі до одного повигорати? Мене цікавило використання цього драйвера, думав він має бути понижуючий і на виході якісь 5 чи 12 В, були плани використати його в інших цілях, але напевно не вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому, що драйвери схемотехнічно то джерела струму або джерела напруги. Перші обмежують потужність, їх більшість. Яскравий приклад - обмежувачі струму на прохідному конденсаторі, як у дешевих старих лампах. Другі - то "класичні" блоки живлення, в яких на виході постійна напруга, а потужність (струм) залежить від виконання самого бж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vladdi сказал:

драйвери схемотехнічно то джерела струму або джерела напруги

Я не спец, думав що це має бути типу якись перетворювач 220В в нижчу напругу, але не в 320В... Шось тут не правильно, або і драйвер пішов по пи*** і можна його викинути :) Є ще окремі драйвери від світильників, там ніби нормально, 220В > 44В чи щось типу того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, TaurosRMK сказал:

заміряв на виході + і - 320В

нормально, ХХ, под нагрузкой упадет.

 

5 часов назад, TaurosRMK сказал:

ніодин не загорівся

Диоды бывают 3,6,12В (1,2,3 кристалла), на прозвонке загорится только 3в диод

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Chatter сказал:

Диоды бывают 3,6,12В (1,2,3 кристалла), на прозвонке загорится только 3в диод

Несуть, вони навіть не прозвонюються, тільки 1 діод прозвонився, інші все по ідеї дохлі.

2 часа назад, Chatter сказал:

нормально, ХХ, под нагрузкой упадет.

Цікаво як :) Думаю нічого доброго не буде, якщо підключити хоть 50 діодів на 3В до 320В :) Там ніфіга нема, просто полоска з впаяними діодами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, TaurosRMK сказал:

тільки 1 діод прозвонився

 

19 часов назад, TaurosRMK сказал:

ніодин не загорівся

пятница удалась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Chatter сказал:

пятница удалась?

Юридично все вірно, він прозвонився, але не загорівся 😄 Я може пропустив якись коли робив це перший раз. Не так важливо, все рівно на мусор все, хіба що конденсатори випаяти, може колись пригодяться, але не точно :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тестером ви світлодіоди потужні не перевірете і не підпалите. На кристалі падіння напруги досить велике і тестер не відкриває діод. Візьміть крону (9в), резистор200-300 ом для обмеження струму і перевіряйте короткочасним підключенням.

Драйвери світлодіодних ламп стабілізують струм. Якщо у вас обрив у навантаженні, то драйвер видає максимальну напругу. У одних це 40В, у інших повна напруга після випрямляча 220 *sqrt(2) = 311В. Підчепіть драйверу навантаження кількість_діодів_в_лампі * 100  Ом і тоді міряйте чи живий він ще.

Якщо хочете оживити лампу, то робіть так:
вмикаєте лампу, дроти тестера зкрутіть між собою і щупами поступово замикайте діоди, шукаючи згорівший. Як правило, згорівший діод має чорну цятку в середині та/або виглядає не як всі. Ріждео буває, що згоріло кілька. Тоді пробуємо замикати відразу групи діодів. Будьте готові, що лампа спалахне прямо перед обличчям :)

Знайдете згорівший - здираєте його паяльником и ставите перемичку. Драйвер зменшить струм і лампа буде працювати далі.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AndryG сказал:

Тестером ви світлодіоди потужні не перевірете і не підпалите. На кристалі падіння напруги досить велике і тестер не відкриває діод. Візьміть крону (9в), резистор200-300 ом для обмеження струму і перевіряйте короткочасним підключенням.

Драйвери світлодіодних ламп стабілізують струм. Якщо у вас обрив у навантаженні, то драйвер видає максимальну напругу. У одних це 40В, у інших повна напруга після випрямляча 220 *sqrt(2) = 311В. Підчепіть драйверу навантаження кількість_діодів_в_лампі * 100  Ом і тоді міряйте чи живий він ще.

Якщо хочете оживити лампу, то робіть так:
вмикаєте лампу, дроти тестера зкрутіть між собою і щупами поступово замикайте діоди, шукаючи згорівший. Як правило, згорівший діод має чорну цятку в середині та/або виглядає не як всі. Ріждео буває, що згоріло кілька. Тоді пробуємо замикати відразу групи діодів. Будьте готові, що лампа спалахне прямо перед обличчям :)

Знайдете згорівший - здираєте його паяльником и ставите перемичку. Драйвер зменшить струм і лампа буде працювати далі.

Цікаво було, дякую. Але в планах було не оживити лампу/світильник, а зовсім інше. Думав в лампочках, звичайних під Е27, стоять по типу як блоки живлення, тобто АС 220В перетворюють в якусь DC напругу, наприклад як для світлодіодних стрічок (5/12/24В). Найшлися дві лампочки не працюючі, вирішив подивитися що там. Зрозумів що нікуди воно не пригодиться. А по світлодіодах, таке відчуття що вони всі з чорною точкою, правда на одних явно видно, на інших дуже маленька. По великому рахунку це було з цікавості і думав якщо там 220В -> 5В, то мені б пригодився :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, TaurosRMK сказал:

якщо там 220В -> 5В, то мені б пригодився

Есть менее изощренные способы самоубийства.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Chatter сказал:

Есть менее изощренные способы самоубийства

Виходить всі зарядки для телефонів небезпечна зброя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, TaurosRMK сказав:

Виходить всі зарядки для телефонів небезпечна зброя?

А чому ви такий висновок робите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, volomoto сказал:

А чому ви такий висновок робите?

Коментар вище читали? Людина пише що перетворювач 220В -> 5В небезпечний, виходить і зарядки для телефонів такі ж, бо втикаютсья в розетку 220В, а на виході 5В 😄 Конструктивно то може зовсім інші речі, але судячи з коментаря випливає так, все що перетворює 220 в 5 може вбити :) 

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, TaurosRMK сказал:

Людина пише що перетворювач 220В -> 5В небезпечний

Ніт. Людина пише що драйвер лампи небезпечний.

Учитывая, что запахло премией Дарвина, хихикать дальше не стоит. Драйверы LED ламп, в большинстве своем, гальванически связаны с сетью. И неважно сколько там вольт, 3, 5 или 12, использовать их по иному назначению смертельно опасно.

Змінено користувачем Chatter
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Chatter сказал:

Ніт. Людина пише що драйвер лампи небезпечний.

Учитывая, что запахло премией Дарвина, хихикать дальше не стоит. Драйверы LED ламп, в большинстве своем, гальванически связаны с сетью. И неважно сколько там вольт, 3, 5 или 12, использовать их по иному назначению смертельно опасно.

Гумор звичайно у вас ше той. Ви коли не знаєте чогось в новій для вас сфері, але вам цікаво подивитися що це таке, або як воно працює, ви починаете вчити теорію з нуля? Чи може знайдете людину яка зможе підказати, або ж просто на форумі задасте питання?

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...