Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

Сусід не має на першому кімнати і жалкує. До нього має матір переїхати і пенсіонерці доведеться на 2 ходити. Або жити в вітальні. Значить якщо гості то вона не спить.

Та, я ж не против комнаты, просто так получилось...

Когда добавляешь площадь на первом то и на втором для равновесия, нет ну конечно есть и проекты в которых площади этажей не одинаковые, ну это такое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не будував би 2 поверхи..і не будував би більше 60-70кв.м. + гараж

Нобельчик, а дружині у вас подобається? чи проситься в квартиру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

раніше площа будинку то не була проблема..тим більше тож не бував 500-1000кв.м....

 

а зараз..викидати 3-4тис тільки за опалення....неа

Головне, щоб ті 3-4 тис. були в наявності. Гроші лише інструмент для створення комфортного життєвого простору. Думайте де їх заробити, а не на чому економити, і життя не здаватиметься таким обтяжливим.

 

Коли ми розпочали будівництво, сину було 16 років. Жодних роздумів, чи потрібна кімната для нього в нас не було. Має право жити, як вважає за краще і де побажає, але знатиме, що в батьківському будинкові для нього завжди є місце.

Якщо проблема вирішується грошима, то це не проблема, а приємний клопіт.

Сину скоро 19-ть. Вважаю, ці 19-ть років кращими в своєму житті.

Я ще не можу нічого сказати, за ті роки, коли в нас з'являться онуки, але вважаю, що мені потрібен більший будинок.:)

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобельчик, а дружині у вас подобається? чи проситься в квартиру?

 

подобається..ми то в будинку..то в квартирі..то в неї )) з тим проблем немає..головнее те все оплачувати )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подобається..ми то в будинку..то в квартирі..то в неї )) з тим проблем немає..головнее те все оплачувати )

 

:o

Костя, я вас НИКОГДА не пойму!!!!

:o

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пыльный бетон - его не надо убирать

у нас промышленный пол в гараже,очень довольны,протер и никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, я вас НИКОГДА не пойму!!!!

та що тут розуміти??? я можу вдома ночувати максимум 10 ночей в місяць..при кращих розкладах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та що тут розуміти??? я можу вдома ночувати максимум 10 ночей в місяць..при кращих розкладах

 

И зачем Вам 3 /ТРИ!/ жилья /это, те которые фигурировали здесь/, если при этом есть материальные затруднения их содержать?!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И зачем Вам 3 /ТРИ!/ жилья /это, те которые фигурировали здесь/, если при этом есть материальные затруднения их содержать?!

 

продати нереально..хіба за копійки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продати нереально..хіба за копійки

 

так сдавайте за оплату коммуналки

 

Костя, no money - no honey

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весной 2014, в нашем районе грунтовые воды поперли даже там, где их никогда не было. Воды в погребе было по пояс. Воду постоянно откачивал, но все равно болото.

Когда вода ушла, отсыпал щебнем, заармировал и забетонировал с присадкой. На всякий случай сделал ямку для насоса. Две весны полет нормальный.

 

Добавлено через 7 минут

 

Сначала было красиво. За пол года жизни в доме, не без помощи маленькой доци, обои быстро ушатываются. Любое касание на темно сером цвете оставляет следы, которые отмываются ужасно. На работе в офисе тоже самое. У меня в квартире виниловые обои, ремонту 10 лет, все пофиг. Протер помыл и все ок.

 

 

Якраз стою перед вибором фарбувати кімнати чи клеїти обої?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз стою перед вибором фарбувати кімнати чи клеїти обої?

Под покраску нужна намного более дорогая и качественная отделка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми то в будинку..то в квартирі..то в неї )) з тим проблем немає..головнее те все оплачувати )

В мене просто немає цензурних слів. Маючи три об'єкти нерухомості - плакатися, що зависокі ціни на комунальні послуги. А здати щось релігія не дозволяє?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под покраску нужна намного более дорогая и качественная отделка.

 

Я покрасил и не жалею, получилось просто красивенно. Приходил сосед с женой и она его таки достала. Обдирает в комнатах по очереди обои, перешпаклёвывает и одну из комнат уже покрасил. сейчас такие краски есть каких раньше и близко не бывало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я находил краску Тактит, английскую. На неё не только смотреть, а её щупать приятно:D А так полно различных итальянских. Как минимум трёх производителей покупал тоже. У каждого есть своя изюминка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене просто немає цензурних слів. Маючи три об'єкти нерухомості - плакатися, що зависокі ціни на комунальні послуги. А здати щось релігія не дозволяє?[/quote

 

я краще не буду коментувати....

 

за рік-2 знищується квартирантами ремонт і техніка..потім ще більше потрібно вкласти в ту квартиру...будинок нікому не здасиш, бо він позамістом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене просто немає цензурних слів. Маючи три об'єкти нерухомості - плакатися, що зависокі ціни на комунальні послуги. А здати щось релігія не дозволяє?[/quote

 

я краще не буду коментувати....

 

за рік-2 знищується квартирантами ремонт і техніка..потім ще більше потрібно вкласти в ту квартиру...будинок нікому не здасиш, бо він позамістом

 

не правда! у меня квартиранты живут уже два года-все отлично, до них тоже год жила девочка-тоже все было ок. нужно квартирантов выбирать тоже, а не первого попавшегося селить. когда квартиранты есть-дом, как дом, когда их нет-все воняет каким то застоялым запахом, аж жутко в такой пустой квартире.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас такие краски есть каких раньше и близко не бывало.

Отделал каминный зал "Аттаченто". Вот это бомба. Вроде и краска, и фактуру обоев под шелк имеет, и моется легко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я покрасил и не жалею, получилось просто красивенно. Приходил сосед с женой и она его таки достала. Обдирает в комнатах по очереди обои, перешпаклёвывает и одну из комнат уже покрасил. сейчас такие краски есть каких раньше и близко не бывало.

Да я тоже покрасил и не жалею.

Просто акцентировал внимание на том, что это дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никогда бы делал светильники на фасаде напрямую, от датчиков движения, только через выключатель.

Теперь, когда идет снег (дождь) очень часто включаются светильники по датчику движения. А отключать все уличные светильники на щитке не хочется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...