Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…

Слава Щ.

Рекомендовані повідомлення

Ой , говорили же умные люди , что если хочешь , чтоб было хорошо, сделай сам. При инженерном образовании и современных материалах всегда сделаешь гораздо лучше , чем т.н. строители., и быстрее.

 

Любите смотреть телепередачу "Квартирный вопрос"? )

 

 

пы.сы. База инструмента у Вас большая?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой , говорили же умные люди , что если хочешь , чтоб было хорошо, сделай сам. При инженерном образовании и современных материалах всегда сделаешь гораздо лучше , чем т.н. строители., и быстрее.

 

Насчёт гораздо лучше - мягко говоря сомневаюсь. Если речь конечно о профи, а не вокзальных бригадах. Насчёт быстрее - любопытно было бы послушать каким образом человек (даже с тремя высшими образованиями), никогда прежде не выполнявший определённые работы, вдруг сможет сделать их быстрее профи.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчёт гораздо лучше - мягко говоря сомневаюсь. Если речь конечно о профи, а не вокзальных бригадах. Насчёт быстрее - любопытно было бы послушать каким образом человек (даже с тремя высшими образованиями), никогда прежде не выполнявший определённые работы, вдруг сможет сделать их быстрее профи.

 

Я думаю мається на увазі, що зробити краще і швидше за майстрів рівнем понижче. Для деяких забудовників це вигідніше ,ніж наймати спеціаліста, бо вартість їхнього часу нижча ніж у спеців.

Я особисто часто стикаюсь з ситуацією, коли люди з рівними руками, які працюють в сфері фінансів, IT, менеджерами по продажам, будують самостійно (або з допомогою близьких), а на особливо важливі етапи, де потрібні спец інструменти або досвід наймають недешевих спеціалістів.

На форумі таких дуже багато...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У каждого свое мнение. Мое из личного практического опыта, и рассматривания работы " спецов" ( недешевых). Как минимум , у нас на всех стройках все размеры задавались и измерялись в мм. А на некоторые наши приспособы, помню, соседние мастера крышники смотрели открыв рот , и потом долго уговаривали и им сделать такие же стапеля, лебедки и складные краны, каковые для авиапроизводства классические.

По моему мнению в строители идут те кто думать не хочет, но работать хочет , а не получается.

Змінено користувачем t34
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я особисто часто стикаюсь з ситуацією, коли люди з рівними руками, які працюють в сфері фінансів, IT, менеджерами по продажам, будують самостійно (або з допомогою близьких), а на особливо важливі етапи, де потрібні спец інструменти або досвід наймають недешевих спеціалістів.

На форумі таких дуже багато...

Вы думаете заказчики от большого желания хотят вникать в мельчайшие детали строительства, выполнять работы своими руками, а не доверить все специалисту? Очень часто бывает, что гораздо проще, быстрее и с меньшими нервами сделать все самому, чем постоянно контролировать, исправлять, переделывать после "спеца"))).

 

P.S. Самоделкины не в счет.

P.P.S. Если что, я за то, чтобы каждый занимался своим делом/профессией.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

PS Я особисто взагалі не розумію як можна не вникати у власне будівництво. Зібрати команду майстрів , в роботу яких можна не вникати, складна задача.

Вы считаете, что майстры не смогут сделать качественно если в стройку не будет вникать заказчик который не имеет строительного образования?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча якщо плитики дуже багато і робота тягнеться більше місяця, то аванс теж присутній після виконання певного виду робіт.

 

 

Тю. Та навіщо ж така показна скромність. Варто було всього навсього відверто сказати, що не знаєте відмінності між авансом і сплатою за вже виконані роботи при великих обсягах. Вас би раніше просвітили

Это называется "промежуточный расчет по факту выполненных работ" biggrin.gif

Продолжайте :beer:

А то вже який день елементарні речі обговорюємо. Добре що хоч свята. Хоча я вже сезон відкрив. Так що зав'язую з цим всім.

 

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такое ощущение, что потёрли сегодняшние сообщения: где фото моего вигвама под котельню за 2-2,5 евро? :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы считаете, что майстры не смогут сделать качественно если в стройку не будет вникать заказчик который не имеет строительного образования?

Скоріше якщо замовник не буде вникати то зроблять якісно. Але з деякими спрощеннями. Фраза: "Та ми так завжди робили!" вже є крилатою. Майстрів які роблять за техкартами і так далі одиниці. І на всіх їх не вистачає. Навіть знайти їх складно, якщо не маєш знайомих яким вони робили, а вперше стикаєшся з таким видом ремонтів і своїх також не маєш.

От наприклад. Штукатурили мені будинок. Майстри дуже хороші зробили якісно, швидко, не дорого :lol: Але коли дійшла справа до фінішки виявилось що в кутку де має стояти ванна немає 90 градусів. :o Я ж не прошу зробити всі кути 90, це мали муляри зробити. Але хоча б один кут там де ванна, і стік стоїть видно що там буде.

До речі на кухні те саме. :o

І от таких дрібниць є безліч. Сусід сьогодні штробив стіну і перебив кабель. Прийшов до мене щоб я йому відремонтував те. На тій стіні ЖОДНИХ розеток. Виявляється що в кімнаті ЗА стіною є розетка. І дротокрути кинули кабель на неї з цієї кімнати. Та ще й не по землі і не по стелі. А посередині висоти стіни.

Тому вірно сказали камради. Хочеш щоб було якісно то вникай.

Або наймай прораба-бригаду від початку і до кінця, під ключ. Щоб всі косяки вони самі і переробляли.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майстри дуже хороші зробили якісно, швидко, не дорого :lol: Але коли дійшла справа до фінішки виявилось що в кутку де має стояти ванна немає 90 градусів. :o Я ж не прошу зробити всі кути 90, це мали муляри зробити. Але хоча б один кут там де ванна, і стік стоїть видно що там буде.

 

Мені теж так поштукатурили...сказали що Не сци, плиткою вирівняемо...відповів, що плитка моя, але клей ваш. Ну вот, ось якось так вони пропали:lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы считаете, что майстры не смогут сделать качественно если в стройку не будет вникать заказчик который не имеет строительного образования?

Майстри різні бувають. Є майстри випадкові в будівництві люди, а є дійсно спеціалісти.

 

Майстри першого типу як правило роблять не так,як буде краще і правильно по технології, а так як їм простіше і легше. Без контролю над такими результат буде не таким як очікується. До речі освічена людина з вищою освітою і вмінням аналізувати інформацію таких майстрів за годину помножить на 0, потративши кілька годин за компютером. Бо майстрам цього типу термін самовдосконалення невідомий.

 

На мою думку при будівництві будинку над усіма бригадами має бути НЕЗАЛЕЖНИЙ нагляд,який і контролює правильність технології робіт і узгоджує проблемні питання між різними спеціалістами, що виникають.

більшість замовників беруть це на себе, іноді це виходить у них добре, а іноді дуже погано, бо не вистачає знань і досвіду.

В ідеалі-це досить високооплачувана і професійна робота.

 

Добавлено через 7 минут

От наприклад. Штукатурили мені будинок. Майстри дуже хороші зробили якісно, швидко, не дорого :lol: Але коли дійшла справа до фінішки виявилось що в кутку де має стояти ванна немає 90 градусів. :o Я ж не прошу зробити всі кути 90, це мали муляри зробити. Але хоча б один кут там де ванна, і стік стоїть видно що там буде.

До речі на кухні те саме. :o.

 

Ви не переживайте.....я це зустрічаю на 90% обєктів. Це перше, про що кажу замовнику при перевірці, бо мені потрібна остаточна лінія стіни для виконання робіт. Потім ми відбиваємо правильні лінії стін (хача це взагалі не наша сфера відповідальності) і передаємо пояснення замовнику для плиточника, щоб він витримував нашу лінію стіни з кутами 90.

 

Лише одиниці враховуть ці моменти за змовчуванням. У інших штукатурів є відмазка: "ви ж не просили, ми і не робили"

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никогда бы снова не посадил укрывной виноград в Сумах. Нуегонафиг укрывать в такую погоду, в мороз и сильный ветер. А потом раскрывать. А потом опять укрывать. А потом брызгать надцать раз. А потом его градом нафиг сносит. :evil:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никогда бы снова не посадил укрывной виноград в Сумах. Нуегонафиг укрывать в такую погоду, в мороз и сильный ветер. А потом раскрывать. А потом опять укрывать. А потом брызгать надцать раз. А потом его градом нафиг сносит. :evil:

 

Из огородного добавлю - никаких огородно-садовых работ, никаких деревьев итд до выравнивания участка, если таково пердполагается. То что можно было сделать трактором на голом участке, с деревьями делается только вручную лопатами и тачками....

Змінено користувачем jenkins
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никогда бы снова не посадил укрывной виноград в Сумах. Нуегонафиг укрывать в такую погоду, в мороз и сильный ветер. А потом раскрывать. А потом опять укрывать. А потом брызгать надцать раз. А потом его градом нафиг сносит. :evil:

Укрити можна було і раніше, навіть не просто можна а бажано. :D Хоча дехто просто пришпилює до землі. На виноград інфо обговорювалось. І Позитив також не укриває. Але якщо душа бажає фітнесу після свят щоб жирок спалити то можна і зачекати авось серед зими снігу і морозу не буде і можна буде в футболці та шортах укрити. :D

А бризкати треба любий.

Та й град не вибірково на укривних сортах буянить. Він як мед в Пуха то він є, то його нема.;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Укрити можна було і раніше, навіть не просто можна а бажано. :D
Накривали. За плюсової температури і високої вологості він пріє під плівкою.

І Позитив також не укриває.
У Дніпрі. А я писав про Суми, де на післязавтра прогноз -15. А потім знову +7.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накривали. За плюсової температури і високої вологості він пріє під плівкою.

У Дніпрі. А я писав про Суми, де на післязавтра прогноз -15. А потім знову +7.

 

Так плівкою нізя накривати. :rolleyes: саме через запрівання.

Землею матами з камиша шифером і так далі. На виноградому форумі є про укриття.

До речі хтось на тому ж форумі писав про пришпилювання з півночі. Не з Сум але десь з Півночі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Землею матами з камиша шифером і так далі.
Ага, землею. 30 метрів. Коли земля вже замерзла.

Шифером накривали - його заливає дощами і потім він вимерзає нафіг.

Так а агроволокном мо краще укривати?

Краще взагалі не укривати і не мати того клопоту.

Виноград треба вирощувати там, де він не вимерзає без накривання. IMHO, звичайно.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще взагалі не укривати і не мати того клопоту.

Ну, наче ж існують якісь сорти, які не треба укривати?

Бо в мене то теж клопіт: дуже хочу виноград, але вимерзає. Тільки якась дичка типу Лідії росте нормально :( Але той виноград і в лісі поруч росте :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте 30 метрів вкрити землею ДО того як вона замерзне.;)

Хоча якщо не йде то мабуть воно не Ваше.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоспади, зачем же искать себе мороки на ровном месте. Я укрываю сосновыми ветками и сверху агроволокном. Осенью укрыл, весной раскрыл. Процедура занимает до 10-15 минут на взрослый куст.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накривали. За плюсової температури і високої вологості він пріє під плівкою.

У Дніпрі. А я писав про Суми, де на післязавтра прогноз -15. А потім знову +7.

Под Киевом. Пленкой никто не укрывает.

Разве только по дугам поверх агроволокна.

В моменты оттепелей просто открываются торцы.

За град и обработки уже сказали:D

Можно, конечно, посадить кисляк и не париться.:rolleyes:

 

Добавлено через 2 минуты

Виноград треба вирощувати там, де він не вимерзає без накривання. IMHO, звичайно.

 

У нас нет таких мест, кстати.

И Херсон, и Крым заходит в критические минуса.

Не так часто, как Сумы, но от этого не легче, если вымерзать будет не каждый год, а раз в три года, а потом год восстанавливаться:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось дивно мені читати такі речі... я зовсім не спеціаліст в галузі вирощування винограду, але:

В мене під Львовом, на ділянці росте величенький виноград... він не вписується в нове планування при новобудові, і я б радий його позбутись (тобто пересадити в інше місце)

Його ніхто не доглядає, не накриває... а він, от уже сьомий рік безпризорно росте і рясно родить... нам з кумом вже тари не вистачає на вино...

Ось таке от спостереження з власного досвіду...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...