Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, ashim1990 сказал:

Извините за колхоз. Но это моя первая попытка сбалансировать ячейки.

Якщо багато вільного часу

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.10.2022 в 01:59, Вячеслав_В сказал:

Такий колхоз буде жити?

Я б сказав дивлячись для чого.
В мене зараз стоїть Powerware 5115 1500VA + 3 зовн. батареї 12V x 17A послідовно (+ на них висять два балансира), суто на котел. Ємність бралася з розрахунку щоб зарядне упса витягувало зарадку батарей і не возитись з зовнішнім зарядним.
Так от, спочатку була думка взяти б.в. упс (тушку без батарей) більшої потужності, з достатньо потужним встроєним зарядним плюс батареї більшої ємності, щоб він витягував короткочасний запуск насосної станції чи холодильника.
Ідею відкинуто, тому що упс-и по факту навіть короткочасні перевантаження не витягують, а в нас.станції/компресора холодильника пускові токи великі.
Тому потрібен упс з великим запасои по потужності, а варіанти упс-ів в 5квт і більше переважно мають напругу батарейного живлення 72В і вище, тобто треба ставити кучу батарей, що  різко здорожчує проект.
Тому краще ставити 3-5 квт інвертор з 24 чи 48В в 220В, який може витримувати короткочасні перевантаження, плюс додатковий зарядний пристрій. Або гібридний інвертор із вже вмонтованим зарядним. І, відповідно, 2 або 4 зовн. батареї великої ємності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А такі варіанти як EcoFlow DELTA mini чи Nitecore NES1200 чому не розглядаються? Це ж по суті ті ж самі безперебійники тільки в портативному варіанті зі стаціонарним акумулятором?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vitaliy17 сказав:

Я б сказав дивлячись для чого.

Змішалися в мене мухи, котлети. Розглядав для котла - окремий ДБЖ, щоб на 6 (до 8) годин міг підтримати опалення. Потім розглядав окремий ДБЖ для робочого комп'ютера з роутером, щоб в робочий час години 4 міг витримати (дистанційка). Тепер дивлюсь - треба не вимахуватись, поставити один ДБЖ на киловат-два біля котла в топочній, а від нього кинути подовжувач до комп'ютера. І батарейку на 200 А*г і дві батарейки на 200 А*г паралельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vovapk сказал:

А такі варіанти як EcoFlow DELTA mini чи Nitecore NES1200 чому не розглядаються? Це ж по суті ті ж самі безперебійники тільки в портативному варіанті зі стаціонарним акумулятором?

Якщо для дому - то ні.За 1800$ ДБЖ з запасом на 1.3 квт*год - якщо ви лорд , або шейх ).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

А що за банки?

LFP 130Ah  з залишком 100Аh

Відсортовані і діагностовані

1 час назад, yur43 сказал:

Балансири де?

Миші з,їли(с)

Звісно що там все є. Актив 200А з балансуванням 2А

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а доречі, раз уж міряєтеся(закреслено) обговорюєте, питання - чи є якась обгрунтована причина, окрім економічної, використовувати отакі "голі" ліпо банки а не рекові зборки цих банок в корпусі з бмс? в реках наче заміна банок теж легка 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, standov сказал:

а доречі, раз уж міряєтеся(закреслено) обговорюєте, питання - чи є якась обгрунтована причина, окрім економічної, використовувати отакі "голі" ліпо банки а не рекові зборки цих банок в корпусі з бмс? в реках наче заміна банок теж легка 

ну тут наче поки літій і свинець міряється))) 

але . ок.
суто по питанню, дак різниця ж виключно в дизайні виконання. ну це якщо порівнювати нове і нове, або б.в. і б.в.

 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

ну тут наче поки літій і свинець міряється))) 

але . ок.
суто по питанню, дак різниця ж виключно в дизайні виконання. ну це якщо порівнювати нове і нове, або б.в. і б.в.

 

ок, тобто німа ніяких таких історій шо є тільки якась одна "правильна" модель бмс. якої не буває в середині реків і тому правильні пацани роблять все своїми руками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

ок, тобто німа ніяких таких історій шо є тільки якась одна "правильна" модель бмс. якої не буває в середині реків і тому правильні пацани роблять все своїми руками

я чесно вас не зрозумів

як то впливає на бмс, від того де вона стоїть? в реку чи ззовні?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dalet сказал:

я чесно вас не зрозумів

як то впливає на бмс, від того де вона стоїть? в реку чи ззовні?

 

ну я питаю, бо вже всякого наслухався, я теж не розумію тому ще раз питаю ) бо вдруг є якась такая історія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

ну я питаю, бо вже всякого наслухався, я теж не розумію тому ще раз питаю ) бо вдруг є якась такая історія

нема. в красивій коробочці може стояти лайно, так і навпаки.

Просто є заводські рішення вартістю 600дол *кВт год і от вони мають файний протокол конекту з інверторами і от на тому фоні є багато балачок, і воно того варте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Порадьте, будь ласка, робочу схему. 

Мета: зробити щось типу резервного повербанку. Споживачів на ~150 Вт + холодильник 140 Вт (пусковий невідомо...). Вмикати двічі в день на 2 години (щоб наморозити холодильник і зарядити споживачі). Вистачити має на 2 дні.

Рахуючи, виходить 2320 Вт (без врахування пускового для холодильника). Тобто дуже грубо 2 батареї по 100 А*г. 

Для заряджання батарей звичайне зарядне для авто акумуляторів (вже є). 

І автомобільний інвентор на ~1500 Вт (пускове холодильника...). 

Чи є в цьому сенс? Чи замість зарядного+інвентора все ж таки треба ДБЖ?

Дякую

Змінено користувачем dek_an
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, dek_an сказал:

Чи є в цьому сенс? Чи замість зарядного+інвентора все ж таки треба ДБЖ?

При заявленной нагрузке (300 Вт), одного АКБ вам хватит примерно на три часа. Т.е.  вполне рабочий вариант включать один раз в день на три часа (или два по полтора), пока второй АКБ где то заряжается... потом наоборот. 

Но надо помнить что с большой вероятностью холодильник , а возможно и еще что то, для нормальной работы потребуют чистой синусоиды. Т.е. просто ИБП и обычный автопреобразователь этого вам не выдадут.... В идеале инверторный преобразователь, и тогда ИБП вам и не нужен.... Или ИБП с правильной синусоидой , и тогда не нужен автоинвертор... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, dek_an сказав:

Для заряджання батарей звичайне зарядне для авто акумуляторів (вже є)

На 5 ампер? 2 по 100 будете заряжать ним двое суток, лучше взять мощное зарядное и инвертор с чистым синусом, но если и найдете в наличии, то все вместе будет стоить как ИБП, а те уже тоже заканчиваются :) Зачем вообще на зиму холодильник? В пакет и в форточку, а для зарядки мобилок обычное автозарядное и переходник с крокодилами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vics1302 сказал:

В идеале инверторный преобразователь

Все преобразователи 12/220 это инверторы.

 

1 час назад, vics1302 сказал:

потребуют чистой синусоиды. Т.е. просто ИБП и обычный автопреобразователь этого вам не выдадут.

Уже во второй теме продолжаете нести чушь. Полно UPS с чистой синусоидой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, normal сказал:

На 5 ампер? 2 по 100 будете заряжать ним двое суток

Можна розглянути стару Aida 20s (може є б/в на OLX за півціни.. таке https://xn--80aalp.xn--j1amh/ua/pusko-zaryadnoe-aida-20s) . В мене така. Переважно валяється без діла вже більше 10 років, але десь колись заряжаю. Навіть раз в ролі пускового використовував на мертвому акумі. Завів. Короче там 20А є можливість подати.

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vovarpd сказал:

Можна розглянути стару Aida 20s (може є б/в на OLX за півціни.. таке https://xn--80aalp.xn--j1amh/ua/pusko-zaryadnoe-aida-20s) . В мене така. Переважно валяється без діла вже більше 10 років, але десь колись заряжаю. Навіть раз в ролі пускового використовував на мертвому акумі. Завів. Короче там 20А є можливість подати.

Там 20А только кратковременно. Норма - 10

Я взял на основе пром БП. Регулируемое от 5 до до 36 В. Ток до 50 А. 1500 грн на ОЛХ

УПС - уже подняли цену

www.olx.ua/d/obyavlenie/blok-pitaniya-flatpack-1500-s-voltmetrom-i-ampermetrom-2-50a-2-32v-IDOowlA.html?reason=ip|lister

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, dek_an сказал:

Рахуючи, виходить 2320 Вт (без врахування пускового для холодильника). Тобто дуже грубо 2 батареї по 100 А*г.

Розрахунок неправильний. При споживанні приблизно 300Вт, при послідовному ввімкненні батарей, без врахування ККД та току перетворювача, ми вже маємо 12,5А. Це начебто майже відповідає 8-ми годинному режиму розряду до 1,70В, але далеко не всі батареї однакові за якістю. З іншого боку, Ви будете вимушені використовувати якийсь інвертор, а це означає, що ємність батарей вичерпається набагато раніше, ніж за 8 годин.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...