Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Расценки на работы 2018 г., прогноз, обсуждения, рекомендации.

Сергей-ASSA

Рекомендовані повідомлення

інакше чого ж вони тут крутяться на форумі, куди олігархи не заглядають?

Вы даже не представляете кто на этот форум не только заглядывает,но и активно пишет.

Вполне возможно что и Вы сами из первой десятки украинского Форбса и красиво всех троллите.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Вполне возможно что и Вы сами из первой десятки украинского Форбса и красиво всех троллите.

 

Ваші слова - та Богові б у вуха. Але ж і фантазія у Вас :lol:. Та бюджетник я із зарплатою у 8000 грн на міс. Вчу дітей математики і хабарів не беру. Просто у мене дещо викривлений погляд на реальність (так мені кажуть друзі) і може тому виглядає, що я когось там тролю. Насправді, у мене ніколи не буває намірів когось образити :beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... а после того как стал теоретическим гуру в искомом вопросе, закатываю рукава, берусь за дело и получается какая-то лажа. Начинаю подстраивать все под себя, набивать шишки, натирать мозоли и с попытки третье-четвертой начинает уже что-то получаться, но при этом темп такой, что по среднестатистическим строительным расценкам и на пропитание не заработаешь.

 

Как по мне то здесь хоть на форуме земляне пишут.

Ну так для этого форум и есть чтобы люди искали решения и набивали меньше шишек.

 

Я по привычке перед началом работ делаю чертеж, читаю инструкции к материалам, и советуюсь на форуме и вычитываю.

И то были нюансы в ремонте.

Повертье сейчас 95 процентов людей делаю а потом думают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваші слова - та Богові б у вуха. Але ж і фантазія у Вас :lol:. Та бюджетник я із зарплатою у 8000 грн на міс. Вчу дітей математики і хабарів не беру. Просто у мене дещо викривлений погляд на реальність (так мені кажуть друзі) і може тому виглядає, що я когось там тролю. Насправді, у мене ніколи не буває намірів когось образити :beer:.

 

Надежный доход в 8000 грн в месяц.

Постройка дома ......

Просто мечта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надежный доход в 8000 грн в месяц.

Постройка дома ......

Просто мечта?

 

Вот только не надо. Каждый имеет право. Это его выбор.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот только не надо. Каждый имеет право. Это его выбор.

 

главное на стройке - здоровье!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надежный доход в 8000 грн в месяц.

Постройка дома ......

Просто мечта?

 

Ваша правда - мрія. Але не просто. Попередньо назбирав трохи грошей, більше друзів. Працюють також дружина син і дочка. Якщо не розкидатися на супербупермайстрів, спокійно і виважено вибирати не понтові супербуперматеріали, а також розраховувати на себе та взаємодопомогу, то стартового капіталу на коробку має стати. А там піду на пенсію і буду потрохи доробляти. Це у Києвах будуються краденим і віджатим. Так як я планую, у нас багато людей збудувалися. Не палаци, звісно, а прості звичайні хати. Тому я і закликаю нам також десь виділити місце на цьому форумі.

 

Добавлено через 5 минут

главное на стройке - здоровье!

 

Це правда. Але без голови на плечах його замало, бо швидко закінчиться :).

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у Києвах будуються краденим і віджатим. :).

 

Я б не узагальнював - моя симья будуе будинок вже 25 рокив:beer:

так шо успихив и вам

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у Києвах будуються краденим і віджатим. Так як я планую, у нас багато людей збудувалися. Не палаци, звісно, а прості звичайні хати. Тому я і закликаю нам також десь виділити місце на цьому форумі.

 

1. Такого про Киев не знал. Спасибо, что сказали.

2. Вам не нужен отдельный форум. Начните с чтения этой ветки, если сумма, указанная там не есть признаком "Имения"

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=174097

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не узагальнював - моя симья будуе будинок вже 25 рокив:beer:

так шо успихив и вам

 

Я ж спеціально написав не у Києві, а у Києвах (тобто Львовах, Конче-Заспах, Печерських пагорбах і т.п.). Про 25 років якось неоднозначно. Якщо ще не перебрались туди, то шкода що вляпалися в авантюру - щось не спланували як слід. Якщо ж в будинку вже давно живете і добудовуєте собі то терасу, то погріб, то сауну і ще щось на бурячки - то будуйтеся собі довго і на здоров"я :) - це по-нашому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у Києвах будуються краденим і віджатим.
Очень сильно напомнило.

Вот крестьянин - тот в политике сильней!

Он в деревне хрен растит на всю страну,

Чтоб кормить колхозных уток и свиней

И сограждан, не поднявших целину.

 

Мы все взрослые люди на форуме, нету разделения на олигархов и крестьян=). Прекращайте писать ерунду. Вам помогут, если у Вас будут вопросы, и не важно сколько Вы зарабатываете, где Вы работаете, и где Вы живете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый имеет право.

 

К сожалению, бОльшей части населения остается только право и иметь...

Ну а шо, в эвропах каменный дом это однозначный признак роскоши, многие и не мечтают небось :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

моя симья будуе будинок вже 25 рокив

 

"Узнаю брата Колю" ("Золотой телёнок"). :friends: Одногодки. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Узнаю брата Колю" ("Золотой телёнок"). :friends: Одногодки. :D

 

Це називается одне будуешь, а інше ремонтуешь)) У самого таке ж горе))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а пішла б тема довгобудів?

 

Я б підтримав. Хоча починаю тільки, але готовим треба бути до всього :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо-нет денег-нефиг строиться.

Ну или хотя бы не плакаться на форумах,что,видите ли Вам не дают советы,как построить с Дули Хату.

Имхо-такие стройки и ремонты заранее обречены на провал и ежегодное вложение в залатывание дыр(потому что там постоянно,как не одна дешевая хрень навернётьсч,так другая).Не тешъте себя иллюзиями.Не Вы такие,жизнь заставляет лепить с говна эти хаты.Но вот только не нужно гнать на нормальных мастеров,которые привыкли работать у бабловитых людей,с качественными материалами и соответственными подходами к работе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо-нет денег-нефиг строиться.

Ну или хотя бы не плакаться на форумах,что,видите ли Вам не дают советы,как построить с Дули Хату.

Имхо-такие стройки и ремонты заранее обречены на провал и ежегодное вложение в залатывание дыр(потому что там постоянно,как не одна дешевая хрень навернётьсч,так другая).Не тешъте себя иллюзиями.Не Вы такие,жизнь заставляет лепить с говна эти хаты.Но вот только не нужно гнать на нормальных мастеров,которые привыкли работать у бабловитых людей,с качественными материалами и соответственными подходами к работе.

 

Ну от Вам пане "Технология строительства" і відповідь на Ваші слова:"... Вам помогут, если у Вас будут вопросы, и не важно сколько Вы зарабатываете, где Вы работаете, и где Вы живете..." :). Що на це скажете - і далі вважаєте, що я пишу "єрунду" ?

 

Думаю, що текст нормального майстра, який звик працювати у "бабловитих" людей достойний уваги власників форуму. Його слід було б довести до уваги новачків форуму, щоб "небабловиті" клієнти йшли собі своєю дорогою.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от Вам пане "Технология строительства" і відповідь на Ваші слова:"... Вам помогут, если у Вас будут вопросы, и не важно сколько Вы зарабатываете, где Вы работаете, и где Вы живете..." :). Що на це скажете - і далі вважаєте, що я пишу "єрунду" ?

 

Думаю, що текст нормального майстра, який звик працювати у "бабловитих" людей достойний уваги власників форуму. Його слід було б довести до уваги новачків форуму, щоб "небабловиті" клієнти йшли собі своєю дорогою.

 

Та на плачте. Є тут нормальні.Поможуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо-нет денег-нефиг строиться.

 

Может и землю не топтать, раз нет денег на хорошую машину? :shock:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может и землю не топтать, раз нет денег на хорошую машину? :shock:

 

Думаю Александр имел в виду именно тот случай, когда невозможно купить хорошую машину, если на нее нет денег ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо-нет денег-нефиг строиться.

В некотором смысле вы правы. Но бывает безвыходная ситуация - жить где-то надо, а денег нету. Ну не бомжевать же на вокзале, в самом деле.

привыкли работать у бабловитых людей

Это отдельная ниша. Вы сразу пишите - я дороговалютный мастер, по мелочи плебесу не беспокоить (можно сразу в подписи). Чтобы лишних вопросов не возникало. Ибо непонятно нытье дороговалютных мастеров на форуме для обычных застройщиков.

Есть застройщики, которые успешно строятся кум-сват-брат (не те к которым привыкли дороговалютные мастера), когда все своими семейными силами делается вплоть до штукатурки, поклейки обоев и крыши.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, а от ви поділилися вартістю цін по площам стін, стелі; погонні метри багетів та відкосів, тощо. Дякую за інфу.

 

А чи є зараз поняття "ремонт під ключ з розрахунком по пілозі"?

Зараз шукаю робочих зробити ремонт (зроблена електрика, розведена сантехніка, машинна тукатурка).

 

Знайшлися хлопці і кажуть просто - 60$ за кв.м. по підлозі. (без стелі - стеля буде натяжна)

 

що скажете? Ви самі використовуєте такий метод розрахунку із замовником?

 

Як на мене - то це трошки дивно і незрозуміло (рахувате не обїеми роботи, а площу підлоги).

 

Для двох там роботи на місяць (ну я так оцінюю 100кв.м.) -

 

Отже виходить по $6.000 на двох за місяць.... Це блін... ТРОШКИ більше ніж средній заробіток.

 

Чи нормальна вартість за стандартний ремонт без вибубонів?

 

Підкажіть будь ласка

.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В некотором смысле вы правы. Но бывает безвыходная ситуация - жить где-то надо, а денег нету. Ну не бомжевать же на вокзале, в самом деле.

 

Дешевле купить квартиру... в разы.... а не плодить долгострой, плавно переходящий в заброшенный дом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...